Güvenlik & Uyumluluk

Güvenlik & Uyumluluk

Bulut altyapısı ve uygulamalarının sürekli ve proaktif olarak izlenmesini sağlayan ve bulut güvenliği uyumluluğu sorunlarını çözen Bulutistan Güvenlik & Uyumluluk çözümleri ile hassas verilere ve sistemlere yönelik tehditleri proaktif olarak tespit edip hizmetlerinizi güvenli bir şekilde sunun ve sektör düzenlemeleriyle uyumluluğu sağlayın.
BİZİ TERCİH EDENLER
GENEL BAKIŞ Bulut güvenliğine yönelik proaktif yaklaşımımızla çevikliği artırırken riski azaltın!

Güvenlik & Uyumluluk Nedir?

Çeşitli hükümet ve endüstri uyumluluk standartlarının gerektirdiği şekilde düzenli denetimler gerçekleştirerek işletmenizin uyumluluğunu sağlamanıza yardımcı olan Bulutistan Güvenlik & Uyumluluk çözümleri, iş yükleriniz için makul güvenlik sağlar, hassas verileri şifreler ve işletmenizin olası güvenlik sorunlarını belirlemeniz ve ele almanız için düzenli denetimler gerçekleştirmenize olanak tanıyan araçlar sunar.

Bulutistan, denetim günlükleri ile bulut ortamlarında hangi eylemlerin gerçekleştirildiğine, ne zaman gerçekleştiğine ve bunları kimin yayınladığına ilişkin bilgileri kaydeder.
Güvenlik & Uyumluluk Nedir?
Başarı Hikayeleri

“SAP HANA Altyapısı 7 aylık verimli proje süreci sonucunda pazarın öncüsü Bulutistan’a minimum kesinti ve %100 başarı oranı ile taşındı.”

Bulutistan Güvenlik & Uyumluluk Çözümlerinin Avantajlarına Yakından Bakın

"En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!"
Kolaylaştırılmış Yönetim
Kolaylaştırılmış Yönetim
Bulutistan Güvenlik & Uyumluluk çözümleri ile önceden ayarlanmış kontroller sayesinde güvenlik açıklarını önlemek için tüm yapılandırmaları tanımlayarak hassas verilerinizi kamuya açık hale getirmekten koruyun ve bulut güvenliğini işletmenize en kolay şekilde entegre edin.
Gelişmiş İzleme
Gelişmiş İzleme
Bulutun karmaşık ve dağınık yapısındaki tüm faaliyetleri kimin, ne, ne zaman, nerede ve nasıl yaptığını anlamanıza olanak tanıyan Bulutistan Güvenlik & Uyumluluk çözümleri ile işletmenizi tüm uyumluluk denetimlerine karşı hazır hale getirin ve 7/24 tüm faaliyetlerinizi izleyin.
Yüksek Kontrol
Yüksek Kontrol
Bulutistan Güvenlik & Uyumluluk çözümleri, bulutun en büyük avantajlarından ikisi olan hız ve esneklik ile ilgili tüm değişimi kontrol etmenizi kolaylaştırırken bulutta sorunlu yanlış yapılandırmalardan otomasyon ile kaçınmanıza yardımcı olur ve bu yapılandırmaları sürekli olarak kontrol etmenize olanak tanır.
Gelişmiş Raporlama
Gelişmiş Raporlama
Uyumluluğun en güncel ve tarihsel olarak kanıtını sağlayan Bulutistan Güvenlik & Uyumluluk çözümleri ile herhangi bir olaydan önceki ve sonraki tüm olayların eksiksiz bir zaman çizelgesini sağlayarak uyumluluğunuzun sorgulandığı tüm durumlarda kritik kanıtlar sunun.

Sizin için en ideal Güvenlik & Uyumluluk çözümüne
birlikte karar verelim.

Güvenlik & Uyumluluk Çözümleri Kullanım Senaryoları
Güvenli Erişim

Her katmanda optimum performans ve güvenli bir platform sağlamak için sistemi düzenli olarak test eder.

Uyumluluk Gereksinimlerini Karşılama

Günlük operasyonlarda uyumluluk standartlarını karşılamanıza olanak tanır.

Güvenlik İzleme ve Yanıtını Etkinleştirme

Gelişmiş tehdit görünürlüğü ve yanıtı için her zaman ortamınızı izlemeye devam eder.

Yerel Güvenliği Otomatikleştirme

Manuel güvenlik görevlerini otomatikleştirmenize olanak tanır.

Güvenlik Duruşu Değerlendirmesi

Mevcut bulut güvenliği durumunun analizini yapar ve kapsamlı bir iyileştirme planı oluşturmanıza olanak tanır.

Bulut Tabanlı Diğer Servislerimiz

"En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!"
Web uygulamalarınıza gelen ve giden HTTP trafiğini filtreleyip izleyerek kurumsal riski azaltmayı ve özellikle gelen ve karmaşık hedefli saldırılara karşı güvenlik açıklarını en aza indirmeyi kolaylaştıran bir çözümdür.
Göz At
Bulut tabanlı kaynakları koruyan, gelen ve giden ağ trafiğini izleyen, aktivite modellerini sürekli olarak analiz eden ve ağ içindeki olağan dışı davranışlara karşı sizi anında uyaran bir çözümdür.
Göz At
İşletmelerin sistem ve uygulamalarını hedef alan olası tehditleri algılayan, güvenlik açıklarını tespit eden, ağı güvenli tutmak için tehdit düzeyini en aza indiren ve gerçek zamanlı olarak saldırıları durduran bir çözümdür.
Göz At
Dinamik ve bulut ölçekli ortamlar için güçlü tehdit algılama sağlayan ve tehditleri tespit etmek için özel olarak hazırlanmış kullanıma hazır entegrasyonlar ve kurallardan yararlanan bir çözümdür.
Göz At
"En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!"
Göz At
Uygulama geliştirme ve tasarımı sırasında ortaya çıkan güvenlik endişelerinin yanı sıra, dağıtıldıktan sonra uygulamaları korumaya yönelik yöntem ve prosedürleri de içeren bir çözümdür.
Göz At
İşletmelerin topladığı hassas verilerin güvende tutulmasını, kötüye kullanılmamasını, kaybolmamasını ve yetkisiz kullanıcılar tarafından erişilmemesini sağlamak için tasarlanmış bir çözümüdür.
Göz At
Virüslere, truva atlarına, casus yazılımlara, rootkit'lere ve diğer kötü amaçlı yazılımlara karşı gelişmiş ve gerçek zamanlı koruma sağlayan, özel olarak tasarlanmış bir kötü amaçlı yazılımdan koruma çözümüdür.
Göz At
Bulut ortamlarında ve geliştirme platformlarında güvenlik sağlayarak, bulut iş yükleri ve uygulamaları için tutarlı, sorunsuz ve otomatikleştirilmiş koruma sağlayan kapsamlı bir bulut güvenlik çözümüdür.
Göz At
Verilerinize ve sistemlerinize erişmeye çalışan dış tehditlere, kötü amaçlı yazılımlara ve bilgisayar korsanlarına karşı ilk savunma hattı görevi gören bir çözümdür.
Göz At
Veri kaybı, yetkisiz erişim ve hizmet kesintisi riskini ortadan kaldırmak için sanal makinelerden yapılandırmalara, uygulamalara ve verilere kadar buluttaki her bileşenin güvenliğini sağlamaya yönelik bir çözümdür.
Göz At
"En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!"
Göz At
"En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!"
Göz At
Neden Bulutistan
Güvenlik & Uyumluluk?
En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!
Etkin Koruma
Etkin Koruma
Bulut platformumuz sizi 2 Tbps'den büyük saldırılara karşı koruyabilir. Özel donanımımız, hem uluslararası hem de Türkiye’den gelen saldırılara karşı korunacağınızı garanti eder.
24 Saat Geliştirme
24 Saat Geliştirme
Offshore geliştirmenin bir sonucu olan zaman dilimlerindeki fark, yaklaşık 24 saatlik bir geliştirme programı ile avantaja dönüştürülür. Geliştirme neredeyse günün her saatinde gerçekleştiğinden, ürününüz ürün kalitesini korurken hızlandırılmış bir pazara sunma süresi elde etmenizi sağlıyoruz.
En Hızlı Büyüyen Teknoloji Şirketi
En Hızlı Büyüyen Teknoloji Şirketi
Avrupa, Ortadoğu ve Afrika (EMEA) bölgesindeki en hızlı büyüyen teknoloji firmalarının belirlendiği Deloitte Technology Fast 500 EMEA listesinde Bulutistan Türkiye’nin birinci, bölgenin ise 20. en hızlı büyüyen teknoloji şirketidir.
7/24 Profesyonel Destek
7/24 Profesyonel Destek
Güvenlik & Uyumluluk çözümleri ile ihtiyaçlarınızı karşılamak için özelleştirilmiş destek sağlayarak, 7/24 yanınızda olacak uzman bir kadro ile problemlerinize anında çözüm sağlar.

Rakamlarla Bulutistan

"En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!"
800+
Toplam
Müşteri
50+
Toplam
Veri Hacmi (PB)
%99.9+
Toplam
SLA
50+
Yurtdışı
Hizmeti
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
İletişim bilgilerime kampanya, tanıtım ve reklam içerikli ticari elektronik ileti gönderilmesine, bu amaçla kişisel verilerimin işlenmesine; tedarikçilerinizle hissedarlarınızla ve bağlı bulunan şirketlerinizle paylaşılmasına izin veriyorum.
Kişisel verileriniz sizinle irtibat kurmak için alınmakta ve işlenmektedir. Aydınlatma metnine ulaşmak için buraya tıklayınız.

Teknoloji Merkezi İçerikleri

"En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!"
Tümünü Görüntüle
İletişim Formu