Bulutistan
VPS Çözümleri

VPS Çözümleri

Bulut teknolojisinin tüm avantajlarını VPS servisleri ile sunucunuza taşıyın. İhtiyacınıza uygun VPS planını seçin ve tüm projelerinizi özgürce barındırın.
BİZİ TERCİH EDENLER
GENEL BAKIŞ Bulut esnekliğinde dedike kaynaklar!

VPS Nedir?

Bulutistan VPS hizmeti, bulut tabanlı altyapı üzerinde hiper bütünleşik mimariler ile kurgulanmış, ölçeklenebilir kaynak yönetimi ve sadece planlanan kaynak kadar ödeme avantajı ile sunucu altyapılarını yönetmek isteyen tüm kurumlar için pratik bir çözümdür.
VPS Nedir?
Başarı Hikayeleri

“SAP HANA Altyapısı 7 aylık verimli proje süreci sonucunda pazarın öncüsü Bulutistan’a minimum kesinti ve %100 başarı oranı ile taşındı.”

Bulutistan VPS Bulut Teknolojisinin Avantajlarına Yakından Bakın

"En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!"
Özelleştirilebilir Kaynaklar
Özelleştirilebilir Kaynaklar
Bulutistan VPS hizmeti tüm işletmelerin ihtiyaçlarına göre özelleştirebileceği sunucu kaynakları ile en optimal bulut sunucu konfigürasyonunu oluşturmalarına imkan tanır. Bu sayede artan ya da azalan ihtiyaçlar için sunucu taşıması yapılması gerekmez.
Yüksek Uptime Garantisi
Yüksek Uptime Garantisi
Bulutistan VPS alt yapısında kullanılan bulut mimarisi; yüksek ölçeklenebilirlik standartlarına eşlik eden yedek uplink ve güç kaynakları ile tasarlanmıştır. Bu sayede kesintisiz ve kararlı bir sanallaştırma platformunu garanti eder.
All Flash Mimarisi
All Flash Mimarisi
Bulutistan VPS hizmetleri, omurgasında kullanılan Hyper Converged teknolojisi ile tasarlanan ve tamamı SSD disklerden oluşan All Flash mimarisi sayesinde veri depolama kaynaklarında da sınırsız özgürlük ve yüksek hızı hedefler.
TL Tabanlı Faturalandırma Modeli
TL Tabanlı Faturalandırma Modeli
Bulutistan VPS hizmetleri TL fiyatlandırma ve taahhütsüz sözleşme modeli ile maliyetlerinizi kur riskinden arındırır. Üstelik sadece ihtiyaç duyduğunuz kaynaklar için ödeme yapma özgürlüğü sayesinde sunucunuz da işiniz ile birlikte büyür.

Sizin için en ideal VPS çözümüne
birlikte karar verelim.

VPS PLATFORMU Kullanım Senaryoları
Maliyet Optimizasyonu Hedefleyen İşletmeler

Fiziksel sunucu kullanan ve/veya döviz tabanlı faturalar ödemek yerine yeni nesil bulut mimarileri ile performans kaybı yaşamadan maliyetlerini düşürmek isteyen işletmeler

Yazılım ve Web Ajansları

Ortak çalışma ortamı üzerinde mobil ya da web uygulamaları geliştirirken değişken ihtiyaçlarını yüksek maliyet avantajı ile yönetmeyi hedefleyen yazılım firmaları ve web ajansları

Finans ve sigorta şirketleri

Operasyonel ya da iş sürekliliği kaynaklı yedekleme ihtiyaçları için kendi sanal sunucu altyapısını oluşturmak isteyen finans ve sigorta şirketleri

Kurumsal Şirketler

Online toplantı, sunum, ortak çalışma alanı ve sanal santral ihtiyaçları için kendi sunucu altyapısını kurmak ve işletmek isteyen kurumsal şirketler

Neden BULUTİSTAN
VPS Platformu?
En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!
50+ Kurumsal Referans
50+ Kurumsal Referans
E-ticaret, Finans, Sigorta ve Bilişim dahil 10 farklı sektörde 50'den fazla kurumsal işletmenin tercih ettiği VPS hizmeti
Ölçeklenebilir Altyapı
Ölçeklenebilir Altyapı
İşinizle birlikte büyüyen sunucu ihtiyaçlarınız için dilediğiniz zaman ölçekleyebileceğiniz esnek altyapı desteği
TL Faturalandırma Avantajı
TL Faturalandırma Avantajı
Kur riskinden arındırılmış ve taahhüt gerektirmeyen TL faturalandırma ile finansal olarak öngörülebilir gider yönetimi
Profesyonel Destek
Profesyonel Destek
Kaynak planlamasına ihtiyaç duyan işletmeler için ücretsiz profesyonel danışmanlığın yanı sıra tüm teknik sorularınıza yanıt veren profesyonel destek hizmeti

Rakamlarla Bulutistan

"En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!"
800+
Toplam
Müşteri
50+
Toplam
Veri Hacmi (PB)
%99.9+
Toplam
SLA
50+
Yurtdışı
Hizmeti

Bulut Tabanlı Diğer Servislerimiz

"En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!"
Bulutistan IaaS Bulut Hizmetleri’nin zengin teknolojik altyapısından faydalanarak, kurumsal düzeyde teknolojiye anında erişin.
Göz At
Tüm uygulama bileşenlerini Bulutistan PaaS altyapısı üzerinde barındırın ve üretim sürelerinizi önemli ölçüde azaltın.
Göz At
Tüm verilerinizi maliyet avantajı ve dilediğiniz yerden erişme konforu ile güvenle saklayın.
Göz At
Olası bir felaket senaryosunda iş kaybını minimize edecek RPO ve RTO değerleri ile ayakta kalmasını sağlayan DR servislerimiz ile iş sürekliliğinizi garanti altına alın.
Göz At
SAP HANA dahil tüm veri envanterinizi size özel bulut platformunda kolayca yedekleyin ve yalnızca kullandığınız kadar ödeyin.
Göz At
Hiper bütünleşik altyapı, genişleyebilir kaynak ve maliyet avantajına sahip cloud server ürünleri ile işletmenize güç katın.
Göz At
Container as a Service ile bilgi işlem servislerinizi ve web uygulamalarınızı otomatik olarak ölçeklendirin ve güvenle çalıştırın.
Göz At
VDS çözümlerimiz ile işletmenizin ihtiyaç duyduğu sunucu altyapısına hemen sahip olun.
Göz At
Tüm veri tabanlarınızı tek bir platform üzerinden optimize edin.
Göz At
Hizmet Olarak Güvenlik ile En Yüksek Güvenlik Standartlarını Uygulayın.
Göz At
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
İletişim bilgilerime kampanya, tanıtım ve reklam içerikli ticari elektronik ileti gönderilmesine, bu amaçla kişisel verilerimin işlenmesine; tedarikçilerinizle hissedarlarınızla ve bağlı bulunan şirketlerinizle paylaşılmasına izin veriyorum.
Kişisel verileriniz sizinle irtibat kurmak için alınmakta ve işlenmektedir. Aydınlatma metnine ulaşmak için buraya tıklayınız.

Teknoloji Merkezi İçerikleri

"En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!"
Tümünü Görüntüle
İletişim Formu