Cloud Security
(Bulut Güvenliği)

Bir olay veya tehdidin uçtan uca döngüsünü ele almanıza yardımcı olan Bulutistan Cloud Security çözümlerimizle, gerçek zamanlı izleme ve olay analizi sağlayarak mevcut veya yeni siber tehditleri ortadan kaldırın.
BİZİ TERCİH EDENLER
GENEL BAKIŞ Riski azaltın ve güvenlik yatırımlarınızı en üst düzeye çıkarın!

Cloud Security (Bulut Güvenliği) Nedir?

Bulutistan Cloud Security; güvenlik izleme, raporlama ve teknik destek ile ihtiyaç duyduğunuz uzmanlığı almanıza olanak tanır ve tehditleri işletmenize zarar vermeden önce görmenizi ve durdurmanızı sağlar.

Profesyonel ekibimiz; izinsiz giriş tespitini yönetmeyi, güvenlik duvarı yönetimini, şirketin sanal özel ağının (VPN) gözetimini, virüsten koruma yapılandırmasını, güvenlik açığı testini sizin için yapar ve bu zorlukları ortadan kaldırarak kurum içi ekibinizin günlük tehdit algılama yerine diğer önceliklerine odaklanmasını sağlar.
Başarı Hikayeleri

“Demirören Teknoloji, Bulutistan Private Cloud hizmeti ile kendi bulut altyapısını oluşturdu ve "Cms Konsolidasyonu" projesini hayata geçirdi.”

Bulutistan Cloud Security’nin Avantajlarına Yakından Bakın

"En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!"
Tek Yerden Kapsamlı Güvenlik
Kapsamlı tehdit koruması, potansiyel riskleri tanımlar, herhangi bir ani etkiyi azaltır ve sonraki saldırıların gerçekleşmesini önler. Bulutistan Cloud Security çözümü, tüm işletme genelinde kesintileri en aza indirir ve iş sürekliliğini sürdürerek işletmenizin diğer önceliklere odaklanmasına olanak tanır.
7/24 Tehdit İzleme
Bulutistan Cloud Security çözümü ile deneyimli güvenlik uzmanlarımız gerçek zamanlı veri izleme sağlar ve verilerinizin risk altında olabileceği kritik noktaları mümkün olan en erken zamanda belirlemek için tahmine dayalı analitik kullanır. Analistlerimiz ve mühendislerimiz, risk altında olan verilerinizi düzeltmek için gereken eyleme dönüştürülebilir rehberliği sağlamak için bulut güvenliğinizi 7/24 izler.
Güvenlik Açığı Taraması
Saldırganların zayıf yönlerinizden yararlanma ve size karşı harekete geçme fırsatı bulamadan güvenlik açıklarının hızla tanımlanmasını, sınıflandırılmasını ve önceliklendirilmesini sağlayarak siber direncin önemli ölçüde artırmasına odaklanan Bulutistan Cloud Security çözümü ile tüm güvenlik açıklarınızı tarayın.
Acil Müdahale
Bulutistan Cloud Security çözümü, bir vakanın meydana geldiği ve bir vaka müdahalesinin başlatıldığı durumlarda, uygun aksiyonun hızlı bir şekilde alınmasına yardımcı olur. Profesyonel bulut uzmanlarından oluşan Bulutistan acil müdahale ekibi, olayları etkisiz hale getirilip kontrol altına alır.

Sizin için en ideal Bulutistan Cloud Security çözümüne
birlikte karar verelim.

CLOUD SECURITY Neler Yapıyoruz?
Yönetilen Algılama ve Yanıt

Her ortam için 7/24 özelleştirilmiş, hızlı tehdit algılama ve yanıt hizmetleri sağlar.

Güvenlik Açığı Hizmetleri

Risk tabanlı ölçümler, güvenlik açıklarını öncelik sırasına koymanıza yardımcı olur. Böylece en fazla risk oluşturan güvenlik açıklarına odaklanabilirsiniz.

Gelişmiş Güvenlik Araçları

Uygun güvenlik araç ve kaynaklarıyla, gelişen tehditlere ayak uydurmanıza, ortaya çıktıklarında tehditleri ele almanıza ve çok geç tespit edilen olaylardan kurtulmanıza olanak tanır.

Olay Yönetimi

Güvenlik ihlali sırasında etkili bir olay müdahalesi için ihtiyaç duyulan düzen ve yapıyı sağlamanıza olanak tanır.

Neden Bulutistan
Cloud Security?
En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!
Hızlı Yanıt Süreleri
7/24 takip sağlayan bulut güvenliği uzmanlarımız, gelişmiş ve bilinmeyen tehditleri günler değil dakikalar içinde tespit ederek ekibinizi hemen bilgilendirir ve işletmenize özel düzeltme önerileri sunar.
Tek Noktadan Hizmetler
Bulut güvenliği uzmanlarımız, işinizi daha yüksek verimlilik ve güvenle yürütebilmeniz için tüm hiper ölçekli genel ve özel bulutlarda ortamlarınızın güvenliğini sağlamaya yardımcı olur. Ayrıca tehditleri tespit etmenize ve proaktif olarak yanıt vermenize, uyumluluk gereksinimlerinizi karşılamanıza ve ihlallerden kaynaklanan hasarı ve kesinti süresini en aza indirmenize yardımcı olur.
Yüksek Güvenlik
Tüm veri transferlerini SSL katmanı ile kriptolayan iletişim prosedürleri sayesinde veri gizliliğini maksimize eden yüksek güvenlikli servis altyapısı.
IBM Beacon Ödüllü İş Ortağınız
IBM Power tabanlı özel bulut mimarileri ile yüzlerce kurumsal müşterisi için benzersiz buluta geçiş projeleri üreten Bulutistan, dünyanın en prestijli ödülleri arasında yer alan ve bilişim sektörünün Oscar'ları olarak nitelendirilen IBM Beacon 2020 Ödülü'ne layık görülen tek yerli teknoloji şirketidir.

Rakamlarla Bulutistan

"En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!"
500+
Toplam
Müşteri
50+
Toplam
Veri Hacmi (PB)
%99.9+
Toplam
SLA
50+
Yurtdışı
Hizmeti

Bulut Tabanlı Diğer Servislerimiz

"En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!"
Public Cloud Management
"En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!"
Göz At
Veri Tabanı Yönetimi
"En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!"
Göz At
Hybrid Cloud Management
"En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!"
Göz At

Teknoloji Merkezi İçerikleri

"En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!"
Tümünü Görüntüle
İletişim Formu