Veri Koruma (Data Protection)

Veri Koruma
(Data Protection)

Bir bulut veya hibrit ortamda depolanan, işlenen ve yönetilen kurumsal verilere odaklanan bir çözüm olan Bulutistan Veri Koruma, bulut tarafından sağlanan bir güvenlik stratejisinin parçası olarak hem şirket içi hem de bulut tabanlı varlıkları izleyerek bulut tabanlı kaynakları korur, gelen ve giden ağ trafiğinizi izler, aktivite modellerini sürekli olarak analiz eder ve ağ içindeki olağan dışı davranışlara karşı sizi anında uyarır.
BİZİ TERCİH EDENLER
GENEL BAKIŞ Daha fazla veri gizliliği ve güvenliği!

Veri Koruma Nedir?

Bulutistan Veri Koruma, veri güvenliğinizi sağlamak için uygun kontrolleri uygulamaya koymanıza yardımcı olarak sistemin yetkisiz erişime karşı dayanıklılığına doğrudan katkıda bulunur.

Ayrıca devam eden veya geçmiş olayları tespit etmeyi ve izlemeyi amaçlayan kontroller sağlar. Düzeltici çeşitli yöntemler, olay gerçekleştikten sonra hasarı sınırlar.
Veri Koruma Nedir?
Başarı Hikayeleri

“SAP HANA Altyapısı 7 aylık verimli proje süreci sonucunda pazarın öncüsü Bulutistan’a minimum kesinti ve %100 başarı oranı ile taşındı.”

Bulutistan Veri Korumanın Avantajlarına Yakından Bakın

"En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!"
Azaltılmış Maliyetler
Azaltılmış Maliyetler
Bulutistan Veri Koruma çözümü periyodik olarak yinelenen her bir veri parçasını koruyarak daha iyi veri hijyeni sağlar ve gerekli olmayan verileri belirleyerek veri depolama maliyetlerini düşürmeye yardımcı olur.
Artan Veri Güvenliği
Artan Veri Güvenliği
Bulutistan Veri Koruma çözümü, riskleri ve veri anormalliklerini proaktif olarak belirleyerek güvenlik ekiplerinin herhangi bir siber saldırı veya kötü amaçlı yazılım enjeksiyonu girişimini durdurmasına olanak tanır.
İyileştirilmiş Veri Depolama
İyileştirilmiş Veri Depolama
Bulutistan Veri Koruma çözümü, BT ekiplerinin sahte ve şüpheli verileri belirlenmesine olanak tanırken, veri segmentlerinin, ait oldukları kategoriye göre uygun kontrollerle yerinde depolanmasını sağlar.
Veri ve Güvenlik Politikaları
Veri ve Güvenlik Politikaları
Bulutistan Veri Koruma çözümü, gelecekte karşılaşabileceğiniz herhangi bir siber tehdide karşı daha iyi dayanacak şekilde hazırlamak için tam teşekküllü veri ve güvenlik politikaları geliştirmenizi sağlar.

Sizin için en ideal Veri Koruma çözümüne
birlikte karar verelim.

Veri Koruma Neler Sunuyoruz?
Yerleşik Güvenlik

Saklanan tüm verilerin şifrelenmesini sağlar ve dosya düzeyinde şifrelemeyle ek bir güvenlik düzeyi oluştur.

Merkezi İzleme

BT ekibinin bulut dağıtımlarında oldukça yaygın olan gölge BT'yi tespit etmesine izin verir.

Otomasyon

Otomatik günlük kaydı, güvenlik ekiplerinin veri erişimiyle ilgili şüpheli davranışları tespit etmesini sağlar.

Veri Erişimi Yönetimi

Belirli kullanıcıların farklı düzeylerde erişim haklarına sahip belirli sunuculara girmesine izin verir.

Aktif Güvenlik Riski Azaltma

Aktif izleme yoluyla, sunucuya hangi verilerin girip çıktığına dair eksiksiz bir genel bakışa sahip olmanızı sağlar.

Neden Bulutistan
Veri Koruma?
En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!
Mevzuata Uygunluk
Mevzuata Uygunluk
İşletmelere ağlarında neler olup bittiğine dair görünürlük sağlayarak düzenlemelere uyma sürecini kolaylaştırıyoruz.
Hızlı ve Kolay Yönetim
Hızlı ve Kolay Yönetim
Tüm kontrollerinizin tek bir panoda olmasını sağlayarak güvenlik yönetimini basitleştirip verilerin güvenliğini artırmanıza olanak tanıyoruz.
%100 KVKK Uyumlu Bulut Teknolojileri
%100 KVKK Uyumlu Bulut Teknolojileri
Bulutistan, tamamı Türkiye'de yerleşik veri merkezleri üzerinden şifrelenebilen saklama ortamları ile Kişisel Verilerin Korunması Kanununa tam uyumlu altyapılar sunar.
En Hızlı Büyüyen Teknoloji Şirketi
En Hızlı Büyüyen Teknoloji Şirketi
Avrupa, Ortadoğu ve Afrika (EMEA) bölgesindeki en hızlı büyüyen teknoloji firmalarının belirlendiği Deloitte Technology Fast 500 EMEA listesinde Bulutistan Türkiye’nin birinci, bölgenin ise 20. en hızlı büyüyen teknoloji şirketidir.

Rakamlarla Bulutistan

"En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!"
800+
Toplam
Müşteri
50+
Toplam
Veri Hacmi (PB)
%99.9+
Toplam
SLA
50+
Yurtdışı
Hizmeti

Bulut Tabanlı Diğer Servislerimiz

"En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!"
Web uygulamalarınıza gelen ve giden HTTP trafiğini filtreleyip izleyerek kurumsal riski azaltmayı ve özellikle gelen ve karmaşık hedefli saldırılara karşı güvenlik açıklarını en aza indirmeyi kolaylaştıran bir çözümdür.
Göz At
Bulut tabanlı kaynakları koruyan, gelen ve giden ağ trafiğini izleyen, aktivite modellerini sürekli olarak analiz eden ve ağ içindeki olağan dışı davranışlara karşı sizi anında uyaran bir çözümdür.
Göz At
İşletmelerin sistem ve uygulamalarını hedef alan olası tehditleri algılayan, güvenlik açıklarını tespit eden, ağı güvenli tutmak için tehdit düzeyini en aza indiren ve gerçek zamanlı olarak saldırıları durduran bir çözümdür.
Göz At
Dinamik ve bulut ölçekli ortamlar için güçlü tehdit algılama sağlayan ve tehditleri tespit etmek için özel olarak hazırlanmış kullanıma hazır entegrasyonlar ve kurallardan yararlanan bir çözümdür.
Göz At
"En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!"
Göz At
Uygulama geliştirme ve tasarımı sırasında ortaya çıkan güvenlik endişelerinin yanı sıra, dağıtıldıktan sonra uygulamaları korumaya yönelik yöntem ve prosedürleri de içeren bir çözümdür.
Göz At
İşletmelerin topladığı hassas verilerin güvende tutulmasını, kötüye kullanılmamasını, kaybolmamasını ve yetkisiz kullanıcılar tarafından erişilmemesini sağlamak için tasarlanmış bir çözümüdür.
Göz At
Virüslere, truva atlarına, casus yazılımlara, rootkit'lere ve diğer kötü amaçlı yazılımlara karşı gelişmiş ve gerçek zamanlı koruma sağlayan, özel olarak tasarlanmış bir kötü amaçlı yazılımdan koruma çözümüdür.
Göz At
Bulut ortamlarında ve geliştirme platformlarında güvenlik sağlayarak, bulut iş yükleri ve uygulamaları için tutarlı, sorunsuz ve otomatikleştirilmiş koruma sağlayan kapsamlı bir bulut güvenlik çözümüdür.
Göz At
Verilerinize ve sistemlerinize erişmeye çalışan dış tehditlere, kötü amaçlı yazılımlara ve bilgisayar korsanlarına karşı ilk savunma hattı görevi gören bir çözümdür.
Göz At
Veri kaybı, yetkisiz erişim ve hizmet kesintisi riskini ortadan kaldırmak için sanal makinelerden yapılandırmalara, uygulamalara ve verilere kadar buluttaki her bileşenin güvenliğini sağlamaya yönelik bir çözümdür.
Göz At
"En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!"
Göz At
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
İletişim bilgilerime kampanya, tanıtım ve reklam içerikli ticari elektronik ileti gönderilmesine, bu amaçla kişisel verilerimin işlenmesine; tedarikçilerinizle hissedarlarınızla ve bağlı bulunan şirketlerinizle paylaşılmasına izin veriyorum.
Kişisel verileriniz sizinle irtibat kurmak için alınmakta ve işlenmektedir. Aydınlatma metnine ulaşmak için buraya tıklayınız.

Teknoloji Merkezi İçerikleri

"En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!"
Tümünü Görüntüle
İletişim Formu