Private Cloud

Tek bir işletmenin ihtiyaç ve hedeflerine hitap eden kolaylıkla ölçeklenebilir Private Cloud çözümlerimizle her iş yükü için öngörülebilir performans sağlayın ve manuel görevleri ortadan kaldırmak için gelişmiş otomasyondan yararlanın.
BİZİ TERCİH EDENLER
GENEL BAKIŞ Özel bir bulut çözümüyle işletmenize güç katın

Private Cloud Nedir?

Bulutistan Private Cloud çözümleri, şirket içinde verimli bir şekilde yeni uygulamalar geliştirmenize ve mevcut iş yüklerinizi modernize edilmiş bir ortamda çalıştırmanıza olanak tanıyan özel bir bulut mimarisi çözümüdür.
Başarı Hikayeleri

“Demirören Teknoloji, Bulutistan Private Cloud hizmeti ile kendi bulut altyapısını oluşturdu ve "Cms Konsolidasyonu" projesini hayata geçirdi.”

Bulutistan Private Cloud Teknolojilerinin Avantajlarına Yakından Bakın

"En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!"
Güvenlik ve Uyumluluk
Bulutistan Private Cloud, güvenli erişim protokolleri ile çalışır. Güvenli bir barındırma ortamı sunmak için endüstri veri güvenliği normları, SSL uyumu ve veri yönetişimi ilkeleriyle tamamen uyumludur.
Maliyet Avantajı
Bulutistan Private Cloud, kapasite israfını önleyerek kaynaklara gereksinime göre erişmenizi sağlamak için kullandıkça öde bulut bilgi işlem modeline dayalıdır.
Özelleştirme
Bulutistan Private Cloud, çözümü kullanan işletmeler tarafından tamamen yapılandırılabilir. Bu, paydaşların özel uygulamaları çalıştırmak için gereken tam ortamı belirleyebileceği anlamına gelir.
Hibrit Entegrasyon
Bulutistan Private Cloud, bir uygulamanın ek bilgi işlem kaynaklarına ihtiyacı olduğunda, hibritleştirme, ek fiziksel sunucular kurmaya gerek kalmadan çalışma süresini korumak için özel bulutun kaynaklarını genel bir buluta genişletir.

Sizin için en ideal Private Cloud çözümüne
birlikte karar verelim.

PRIVATE CLOUD Neler Yapıyoruz?
İş Yükü Taşınabilirliği

İş yüklerini büyük bir yeniden işleme gerek kalmadan en iyi konumda ve en iyi altyapıda çalıştırın ve optimize edin. Hem uygulamaları yeniden tasarlamadan buluta geçmeyi hem de ortamınızı diğer bulut dağıtım türlerine göre ölçeklendirmeyi mümkün kılın.

Görev Açısından Kritik Uygulamalar

Eski ve görev açısından kritik uygulamaları en anlamlı olan yerlerde koruyun ve çalıştırın.

Veri Merkezi Genişletme

Güvenli bulut kapasitesiyle ve donanım eklemeden, yönetilen özel bulut hizmetleriyle şirket içi ortamınıza benzer bir ortamda bulutta yerel uygulamalar geliştirin.

İş Devamlılığı

Tamamı sanal özel bulutta; olağanüstü durum kurtarma, tesis dışı veri yedekleme ve sanal masaüstü altyapısı (VDI) ve uzak veri merkezi yönetimi dahil olmak üzere uzaktan çalışan çözümler ile dayanıklılık oluşturun ve veri kaybına karşı koruma sağlayın.

Yüksek Performanslı Bilgi İşlem

Düşük gecikme süresi ve yoğun işleme gerektiren uygulamaların ve iş yüklerinin performansını optimize edin.

Güvenlik ve Uyumluluk

Her iş yükünü en iyi ortamında çalıştırarak yönetişim, güvenlik ve uyumluluk gereksinimlerinizi optimize edin. Zorunlu ve muhtemelen gereksiz geçişler veya modernizasyonlar yoluyla işletmenizin artan riske maruz kalmasını önleyin.

Private Cloud Ürünlerimiz

"En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!"
Platform as a Service
(PaaS Bulut Hizmetleri)
Uygulama geliştirme süreçlerinizde ihtiyaç duyduğunuz altyapı gereksinimlerini yapılandırmak zorunda kalmadığınız, pratik ve ekonomik bir uygulama geliştirme platformudur.
Göz At
Infrastructure as a Service
(IaaS Bulut Hizmetleri)
Konteyner teknolojileri ile dünya standartlarında servisler sunarken, zengin teknolojik altyapısı ile maliyetten ve karmaşık iş ihtiyaçlarından kurtulmanızı sağlayan bir çözümdür.
Göz At
Storage as a Service
(Veri Depolama Hizmetleri)
İşletmenizin tüm uzun erimli veri saklama ihtiyaçları için hız, güvenlik ve ekonomi önceliklerini birleştiren bütünsel bir çözüm olarak tasarlanmıştır.
Göz At
Disaster Recovery as a Service
(Felaket Kurtarma Hizmetleri)
Olası bir felaket senaryosunda veri akışlarınızın kesintiye uğrama ya da kaybolma riskini minimize etmek için tasarlanmıştır.
Göz At
Backup as a Service
(Bulut Yedekleme Hizmeti)
Bulut mimarisi üzerinde Veritas NetBackup ve Veeam Backup & Replication altyapısını kullanarak yedekliliği ve replikasyonunu sağlayan kurumsal bir yedekleme çözümüdür.
Göz At
Cloud Servers
(Bulut Sunucu Servisleri)
Tamamı Nutanix ile kurgulanmış sertifikalı sunucu mimarisi üzerinde hiper bütünleşik altyapı, genişleyebilir kaynak ve TL fiyatlandırma avantajına sahip yeni nesil sanal sunucu çözümüdür.
Göz At
Container as a Service
Geliştiricilerin uygulamalar oluşturup dağıtabilecekleri, içerik ve altyapı alokasyonundan sorumlu bulut servisleri yöneten bir uygulama ortamı sunar.
Göz At
Neden Bulutistan Private Cloud?
En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!
Deloitte Technology Fast: Türkiye’nin En Hızlı Büyüyen Teknoloji Şirketi
Avrupa, Ortadoğu ve Afrika (EMEA) bölgesindeki en hızlı büyüyen teknoloji firmalarının belirlendiği Deloitte Technology Fast 500 EMEA listesinde Bulutistan Türkiye’nin birinci, bölgenin ise 20. en hızlı büyüyen teknoloji şirketidir.
5 Farklı Coğrafi Lokasyon
Equnix Network'ü üzerinden kıta bağımsız alternatifler dahil 5 farklı coğrafi lokasyon ile iş sürekliliği ihtiyaçlarına cevap veren en geniş cloud server barındırma ağı
%100 KVKK Uyumlu Bulut Teknolojileri
Bulutistan, tamamı Türkiye'de yerleşik veri merkezleri üzerinden şifrelenebilen saklama ortamları ile Kişisel Verilerin Korunması Kanununa tam uyumlu altyapılar sunar.
IBM Beacon Ödüllü İş Ortağınız
IBM Power tabanlı özel bulut mimarileri ile yüzlerce kurumsal müşterisi için benzersiz buluta geçiş projeleri üreten Bulutistan, dünyanın en prestijli ödülleri arasında yer alan ve bilişim sektörünün Oscar'ları olarak nitelendirilen IBM Beacon 2020 Ödülü'ne layık görülen tek yerli teknoloji şirketidir.

Rakamlarla Bulutistan

"En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!"
500+
Toplam
Müşteri
50+
Toplam
Veri Hacmi (PB)
%99.9+
Toplam
SLA
50+
Yurtdışı
Hizmeti

Teknoloji Merkezi İçerikleri

"En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!"
Tümünü Görüntüle
Sizin için en doğru
bulut çözümüne birlikte karar verelim.
Uzman Bulut ekibimizle işletmenizin ihtiyaç ve bütçesine en uygun bulut çözümü için birebir görüşün.
İletişim Formu