Private Cloud Özel Bulut

Private Cloud
Özel Bulut

Tek bir işletmenin ihtiyaç ve hedeflerine hitap eden kolaylıkla ölçeklenebilir Private Cloud çözümlerimizle her iş yükü için öngörülebilir performans sağlayın ve manuel görevleri ortadan kaldırmak için gelişmiş otomasyondan yararlanın.
BİZİ TERCİH EDENLER
GENEL BAKIŞ Özel bir bulut çözümüyle işletmenize güç katın

Private Cloud Nedir?

Bulutistan Private Cloud çözümleri, şirket içinde verimli bir şekilde yeni uygulamalar geliştirmenize ve mevcut iş yüklerinizi modernize edilmiş bir ortamda çalıştırmanıza olanak tanıyan özel bir bulut mimarisi çözümüdür.
Private Cloud Nedir?
Başarı Hikayeleri

“SAP HANA Altyapısı 7 aylık verimli proje süreci sonucunda pazarın öncüsü Bulutistan’a minimum kesinti ve %100 başarı oranı ile taşındı.”

Bulutistan Private Cloud Teknolojilerinin Avantajlarına Yakından Bakın

"En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!"
Güvenlik ve Uyumluluk
Güvenlik ve Uyumluluk
Bulutistan Private Cloud, güvenli erişim protokolleri ile çalışır. Güvenli bir barındırma ortamı sunmak için endüstri veri güvenliği normları, SSL uyumu ve veri yönetişimi ilkeleriyle tamamen uyumludur.
Maliyet Avantajı
Maliyet Avantajı
Bulutistan Private Cloud, kapasite israfını önleyerek kaynaklara gereksinime göre erişmenizi sağlamak için kullandıkça öde bulut bilgi işlem modeline dayalıdır.
Özelleştirme
Özelleştirme
Bulutistan Private Cloud, çözümü kullanan işletmeler tarafından tamamen yapılandırılabilir. Bu, paydaşların özel uygulamaları çalıştırmak için gereken tam ortamı belirleyebileceği anlamına gelir.
Hibrit Entegrasyon
Hibrit Entegrasyon
Bulutistan Private Cloud, bir uygulamanın ek bilgi işlem kaynaklarına ihtiyacı olduğunda, hibritleştirme, ek fiziksel sunucular kurmaya gerek kalmadan çalışma süresini korumak için özel bulutun kaynaklarını genel bir buluta genişletir.

Sizin için en ideal Private Cloud çözümüne
birlikte karar verelim.

PRIVATE CLOUD Neler Yapıyoruz?
İş Yükü Taşınabilirliği

İş yüklerini büyük bir yeniden işleme gerek kalmadan en iyi konumda ve en iyi altyapıda çalıştırın ve optimize edin. Hem uygulamaları yeniden tasarlamadan buluta geçmeyi hem de ortamınızı diğer bulut dağıtım türlerine göre ölçeklendirmeyi mümkün kılın.

Görev Açısından Kritik Uygulamalar

Eski ve görev açısından kritik uygulamaları en anlamlı olan yerlerde koruyun ve çalıştırın.

Veri Merkezi Genişletme

Güvenli bulut kapasitesiyle ve donanım eklemeden, yönetilen özel bulut hizmetleriyle şirket içi ortamınıza benzer bir ortamda bulutta yerel uygulamalar geliştirin.

İş Devamlılığı

Tamamı sanal özel bulutta; olağanüstü durum kurtarma, tesis dışı veri yedekleme ve sanal masaüstü altyapısı (VDI) ve uzak veri merkezi yönetimi dahil olmak üzere uzaktan çalışan çözümler ile dayanıklılık oluşturun ve veri kaybına karşı koruma sağlayın.

Yüksek Performanslı Bilgi İşlem

Düşük gecikme süresi ve yoğun işleme gerektiren uygulamaların ve iş yüklerinin performansını optimize edin.

Güvenlik ve Uyumluluk

Her iş yükünü en iyi ortamında çalıştırarak yönetişim, güvenlik ve uyumluluk gereksinimlerinizi optimize edin. Zorunlu ve muhtemelen gereksiz geçişler veya modernizasyonlar yoluyla işletmenizin artan riske maruz kalmasını önleyin.

Private Cloud Ürünlerimiz

"En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!"
Bulutistan IaaS Bulut Hizmetleri’nin zengin teknolojik altyapısından faydalanarak, kurumsal düzeyde teknolojiye anında erişin.
Göz At
Tüm uygulama bileşenlerini Bulutistan PaaS altyapısı üzerinde barındırın ve üretim sürelerinizi önemli ölçüde azaltın.
Göz At
Tüm verilerinizi maliyet avantajı ve dilediğiniz yerden erişme konforu ile güvenle saklayın.
Göz At
Olası bir felaket senaryosunda iş kaybını minimize edecek RPO ve RTO değerleri ile ayakta kalmasını sağlayan DR servislerimiz ile iş sürekliliğinizi garanti altına alın.
Göz At
SAP HANA dahil tüm veri envanterinizi size özel bulut platformunda kolayca yedekleyin ve yalnızca kullandığınız kadar ödeyin.
Göz At
Hiper bütünleşik altyapı, genişleyebilir kaynak ve maliyet avantajına sahip cloud server ürünleri ile işletmenize güç katın.
Göz At
Container as a Service ile bilgi işlem servislerinizi ve web uygulamalarınızı otomatik olarak ölçeklendirin ve güvenle çalıştırın.
Göz At
İhtiyacınıza uygun VPS planını seçin ve tüm projelerinizi özgürce barındırın.
Göz At
VDS çözümlerimiz ile işletmenizin ihtiyaç duyduğu sunucu altyapısına hemen sahip olun.
Göz At
Tüm veri tabanlarınızı tek bir platform üzerinden optimize edin.
Göz At
Hizmet Olarak Güvenlik ile En Yüksek Güvenlik Standartlarını Uygulayın.
Göz At
Neden Bulutistan Private Cloud?
En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!
Deloitte Technology Fast: Türkiye’nin En Hızlı Büyüyen Teknoloji Şirketi
Deloitte Technology Fast: Türkiye’nin En Hızlı Büyüyen Teknoloji Şirketi
Avrupa, Ortadoğu ve Afrika (EMEA) bölgesindeki en hızlı büyüyen teknoloji firmalarının belirlendiği Deloitte Technology Fast 500 EMEA listesinde Bulutistan Türkiye’nin birinci, bölgenin ise 20. en hızlı büyüyen teknoloji şirketidir.
5 Farklı Coğrafi Lokasyon
5 Farklı Coğrafi Lokasyon
Equnix Network'ü üzerinden kıta bağımsız alternatifler dahil 5 farklı coğrafi lokasyon ile iş sürekliliği ihtiyaçlarına cevap veren en geniş cloud server barındırma ağı
%100 KVKK Uyumlu Bulut Teknolojileri
%100 KVKK Uyumlu Bulut Teknolojileri
Bulutistan, tamamı Türkiye'de yerleşik veri merkezleri üzerinden şifrelenebilen saklama ortamları ile Kişisel Verilerin Korunması Kanununa tam uyumlu altyapılar sunar.
IBM Beacon Ödüllü İş Ortağınız
IBM Beacon Ödüllü İş Ortağınız
IBM Power tabanlı özel bulut mimarileri ile yüzlerce kurumsal müşterisi için benzersiz buluta geçiş projeleri üreten Bulutistan, dünyanın en prestijli ödülleri arasında yer alan ve bilişim sektörünün Oscar'ları olarak nitelendirilen IBM Beacon 2020 Ödülü'ne layık görülen tek yerli teknoloji şirketidir.

Rakamlarla Bulutistan

"En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!"
800+
Toplam
Müşteri
50+
Toplam
Veri Hacmi (PB)
%99.9+
Toplam
SLA
50+
Yurtdışı
Hizmeti
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
İletişim bilgilerime kampanya, tanıtım ve reklam içerikli ticari elektronik ileti gönderilmesine, bu amaçla kişisel verilerimin işlenmesine; tedarikçilerinizle hissedarlarınızla ve bağlı bulunan şirketlerinizle paylaşılmasına izin veriyorum.
Kişisel verileriniz sizinle irtibat kurmak için alınmakta ve işlenmektedir. Aydınlatma metnine ulaşmak için buraya tıklayınız.

Teknoloji Merkezi İçerikleri

"En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!"
Tümünü Görüntüle
İletişim Formu