Perakende

Perakende ve E-ticaret Bulutu

Müşterilerin artan taleplerine ayak uydurabilmek için gerçek zamanlı bilgiye bağımlı olan perakende şirketleri için birçok çözüm sunan Bulutistan ile işletmenizin envanter ve veri tabanı erişilebilirliğini iyileştirin, müşteri ilişkileri yönetimini her zamankinden daha hızlı büyütün, operasyonlarınızı kolaylaştırın ve maliyetleri düşürerek uçtan uca müşteri deneyimine odaklanın.
BİZİ TERCİH EDENLER
GENEL BAKIŞ Daha hızlı ve daha fazla satış için teknoloji ortamınızı yeniden inşa edin!

Perakende Sektörü için Bulutistan Bulut Çözümleri

Türkiye’nin en büyük perakende müşterileriyle birlikte çalışan Bulutistan, perakende müşterilerine yüksek performans gereken uygulama ve işlemleri için ölçeklenebilir altyapı, siber güvenlik hizmetleri, felaket kurtarma ve iş sürekliliği hizmetlerine kadar birçok avantaj sunar.

Bu sayede perakende sektöründeki işletmeler, dijital dönüşüm sürecinde ihtiyaç duydukları teknolojiyi Bulutistan altyapısını kullanarak sağlar.
Cloud Consulting Nedir?
Başarı Hikayeleri

“SAP HANA Altyapısı 7 aylık verimli proje süreci sonucunda pazarın öncüsü Bulutistan’a minimum kesinti ve %100 başarı oranı ile taşındı.”

Perakende Sektörü için Bulutistan Çözümlerinin Avantajlarına Yakından Bakın

"En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!"
Bulut Stratejisi
Azaltılmış Maliyetler
Bulutistan Perakende Çözümleri; donanım, sanallaştırma yönetimi, izleme, yedekleme, vb. hizmetler için personel yönetimini optimize ederek maliyetlerinizi iyileştirir. Ayrıca ilk yatırım maliyetinin olmaması ve kapasite optimizasyonu sayesinde de bütçenize katkı sağlar.
Değerlendirme
Üst Düzey Uzmanlık
Geniş bir perakende müşteri tabanına sahip olan Bulutistan’da, tüm perakende müşterileri, perakendenin ihtiyaçlarını anlayan ve çözüm oluşturan, hızlı, tek işi bulut olan uzman ve dedike bir ekip ile operasyonlarını yürütür.
Kapasite Planlama
Otomatik Ölçeklenebilirlik
Müşterilerinize ölçeklenebilir bir dijital deneyim sunmanızı sağlayan Bulutistan, değişken işlem hacmi, özel ve yoğun günler (muhteşem cuma, anneler günü vb.) gibi yüksek performans isteyen uygulamalar için otomatik olarak kapasite artırımı sağlar.
Bulut Dönüşümü
Uyumluluk
Bulutistan Perakende Çözümleri ile veriler Türkiye’deki regülasyonlara (KVKK, GİB, BDDK, BTK, EPDK, SPK vb.) uygun şekilde saklanır. Ayrıca GDPR ve PCI DSS dahil olmak üzere en katı güvenlik ve uyumluluk standartları da sağlar.

Sizin için en ideal Bulutistan Perakende çözümüne
birlikte karar verelim.

Perakende Neler Sunuyoruz?
Modernizasyon

İşletmelerin verilerini ve uygulamalarını yerel sunuculardan bulut tabanlı hizmetlere taşıması sayesinde maliyetleri düşer, ölçeklenebilirlik artar ve erişilebilirlik kolaylaşır.

Büyük Veri Analizi ve AI/ML

POS sistemleri, müşteri incelemeleri ve sosyal medya gibi kaynaklardan gelen verileri analiz ederek stratejilerinizi yönlendirmek için müşteri içgörüleri elde edin.

Veri Yönetimi

Müşteri, ürün, tedarikçi ve farklı kanallardan gelen etkileşim ve satış verilerini tek bir veri platformunda konsolide ederek tutarlı çok kanallı müşteri deneyimi sağlayın.

Katma Değerli Hizmetler ve Çözümler

Perakende Sektörü için Neden Bulutistan Bulut Çözümleri?
En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!
Profesyonel Yetkinlik
Yazılım Geliştirme ve DevOps
Bulutistan yazılım geliştirme ve DevOps altyapısı ve çözümleri, perakende işletmelerinin iş süreçlerini daha verimli hale getirerek müşteri ihtiyaçlarını daha hızlı ve doğru bir şekilde karşılamaya yardımcı olur. Bu sayede işletmeler, dijital dönüşüm sürecinde ihtiyaç duydukları teknolojik desteği çevik bir şekilde sağlar.
İnovasyon ve Dönüşüm
Üst Düzey Güvenlik
Bulutistan, perakende müşterilerinin iş süreçlerinin güvenliğini sağlamak için ağ güvenliğinden veri korumasına, kimlik doğrulama ve yetkilendirmeden saldırı tespiti ve engellemeye kadar çeşitli siber güvenlik hizmetleri sunar.
Yüksek Düzeyde Güvenlik
Yüksek Performans
Bulutistan, özellikle perakende sektöründe yüksek performans gereken yoğun işlemlerin rahatlıkla çalışacağı bir altyapı (NVMe) sağlayarak veri işlemeyi oldukça hızlı hale getirir, düşük gecikme süreleri ve yüksek güvenilirlik elde etmenize olanak tanır. NVMe diskler, özellikle yoğun veri işleme gerektiren uygulamalarda, büyük veri tabanları, veri analitiği, sanallaştırma ve yüksek performanslı sunucu ortamlarında önemli avantajlar sunar.
20+ Kurumsal Referans
Felaket Kurtarma ve İş Sürekliliği Hizmeti
Bulutistan verilerinizi sürekli yedeklemenize ve herhangi bir felaket durumunda olağanüstü durum kurtarma sürecini başlatmanıza olanak tanır. Bu hizmetler, perakende şirketlerinin iş süreçlerini sürekli inceleyerek, riskleri belirleyerek ve bu risklere karşı tedbirler alarak iş sürekliliğini sağlamanıza yardımcı olur.
Butik hizmet ve müşteri memnuniyeti ile geçen 8 yıl
Rakamlarla Bulutistan
800+
Toplam Müşteri
50 PB+
Toplam Veri Hacmi (PB)
%99.9 +
Toplam SLA
50+
Yurtdışı Hizmeti

Bulutistan Cloud Consulting

"En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!"
Bulut uzmanlarımızla çoklu bulut stratejilerinizi hızlandırın.
Göz At
DevOps ve NetOps ekipleriniz için çalışmayı sorunsuz hale getirin.
Göz At
Her işletme için yönetilebilen bulut çözümlerinden yararlanın.
Göz At
Doğru veri tabanı yönetim stratejisi ile kurumsal büyüme sağlayın.
Göz At
Buluttaki performansınızı gerçek zamanlı izleyin.
Göz At
Mevcut iş akışlarını modernleştirin, uygulama dağıtımını hızlandırın.
Göz At
Buluta güvenli ve kesintisiz bir şekilde geçiş yapın.
Göz At
Cloud optimization ile kurumsal verimliliğinizi artırın.
Göz At
Riski azaltın ve güvenlik yatırımlarınızı en üst düzeye çıkarın.
Göz At
Bağlı cihazlarınızı esnek ve güvenli bir şekilde etkinleştirin, yönetin ve güncelleyin.
Göz At
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
İletişim bilgilerime kampanya, tanıtım ve reklam içerikli ticari elektronik ileti gönderilmesine, bu amaçla kişisel verilerimin işlenmesine; tedarikçilerinizle hissedarlarınızla ve bağlı bulunan şirketlerinizle paylaşılmasına izin veriyorum.
Kişisel verileriniz sizinle irtibat kurmak için alınmakta ve işlenmektedir. Aydınlatma metnine ulaşmak için buraya tıklayınız.

Teknoloji Merkezi İçerikleri

"En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!"
Tümünü Görüntüle
İletişime Geçin
Kişisel Verilerin Koruması ile ilgili aydınlatma metnini okudum, bu kapsamda bilgilerimin işlenmesini ve saklanmasını kabul ediyorum.
Bulut hizmetleri konusunda yardıma mı ihtiyacınız var?
Uzman ekibimizle iletişime geçebilirsiniz
Kişisel Verilerin Koruması ile ilgili aydınlatma metnini okudum, bu kapsamda bilgilerimin işlenmesini ve saklanmasını kabul ediyorum.
İletişime Geçin