Bulutistan
Database

Database

Kolay anlaşılır ve self servis kullanıcı deneyimi ile veri tabanları oluşturarak işletmeniz için veri sağlamayı, yapılandırmayı ve yönetimi kolaylaştıran bir bilgi işlem bileşeni olan Bulutistan Database çözümlerimizle, veri güvenliğini ve gizliliğini hızla iyileştirin; geliştirilmiş çeviklik, uygulama güvenilirliği ve performanstan yararlanın.
BİZİ TERCİH EDENLER
GENEL BAKIŞ Veri tabanlarınızı üst düzey performansla yönetin!

Database Services Nedir?

Bulutistan Database çözümleri, büyük işletmeler, KOBİ'ler ve yeni başlayan şirketler için uygun maliyetli çözümler sunar. Bu sayede daha küçük işletmelerin artan ihtiyaç ve gereksinimlerine göre büyümesine olanak tanır.

Önemli veri kaynağı gereksinimlerine sahip işletmelerin kullanılabilirlik ve güvenlik endişesi duymadan isteğe bağlı olarak ölçeklenmesini sağlayarak geleneksel veri tabanlarına göre önemli avantajlar sunar.
Database Services Nedir?
Başarı Hikayeleri

“SAP HANA Altyapısı 7 aylık verimli proje süreci sonucunda pazarın öncüsü Bulutistan’a minimum kesinti ve %100 başarı oranı ile taşındı.”

Bulutistan Database’in Avantajlarına Yakından Bakın

"En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!"
Yüksek Çalışma Hızı
Yüksek Çalışma Hızı
Bulutistan Database ile kullanıcılar en yakın veri merkezine bağlanır. Bu sayede bulut bilgi işlem kaynakları, yüksek performans için gerçek zamanlı olarak sağlanır. Gerçek zamanlı ölçeklenebilirlik, en yüksek yükleri sorunsuz bir şekilde yönetir ve görev açısından kritik işlemleri hesaplamak için optimum performansı korur.
Hızlı Ölçeklenebilirlik
Hızlı Ölçeklenebilirlik
Yoğun ve mevsimsel olarak talebin arttığı dönemlerde Bulutistan Database ile artan kullanıcı iş yüklerinin üstesinden gelmek için anında ölçeklendirme sağlayın. Ayrıca beklediğinden hızlı büyüme yaşayan bir işletmeyseniz, operasyonlarınızı zamanında ve etkin bir şekilde dilediğiniz zaman ölçeklendirin.
Azaltılmış Risk
Azaltılmış Risk
Bulutistan Database kullanan işletmeler, birden çok veri merkezi bulunan Bulutistan sayesinde yedeklilik yoluyla riski azaltır. Veri tabanları, yedeklenir ve çoğaltılır. Ancak, sorunsuz bir geçiş ve son kullanıcı için gözle görülür bir kesinti veya performans sorunu olmadan yük devretme de optimize edilmiştir.
Maliyet Etkinliği
Maliyet Etkinliği
Bulutistan Database, bir abonelik ve kullanım başına ödeme fiyatlandırma planı aracılığıyla ücrete dayalıdır. Kaynakların sağlanması, işletmelerin sadece ihtiyaç duydukları kadar kullanılmasını sağlar. Bulut veri tabanı modelleri ile işletmeler, ihtiyaç duydukları hizmetleri gerektiği zaman açıp kapatabilir.

Sizin için en ideal Database çözümüne
birlikte karar verelim.

BULUTISTAN DATABASE Neler Sunuyoruz?
Günlük Yedekleme

Tüm veri tabanlarınızın otomatik günlük yedeklerini oluşturun, bu yedekleri kontrol panelinden kolayca bulun ve istediğiniz zaman indirin.

Yüksek Performanslı Depolama

Veri tabanlarınıza, ışık hızında okuma ve yazma performansını garanti eden NVMe SSD depolama tarafından destek sağlanır.

İnternet Ağ Erişimi

Altyapınızı oluşturmanıza yardımcı olur ve kontrol paneli aracılığıyla veri tabanlarınıza bağlanmaya yetkili IP'leri yönetmenizi sağlar.

Günlüklere ve Ölçümlere Erişim

Tablo ve isteklerinizi optimize etmenize olanak tanıyan günlükler, çok fazla bağlantı hatasından kaçınmanızı sağlar.

Database Ürünlerimiz

"En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!"
Açık kaynaklı arama motoru Elasticsearch temelli oluşturulan Bulutistan Elasticsearch; üst düzey kullanılabilirliğe sahip, ölçeklenebilir ve bulutta barındırılan bir Elasticsearch çözümüdür.
Göz At
Redis protokol standartlarıyla uyumlu ve veri kalıcılığı sağlayabilen bir bellek veri tabanı çözümüdür. Yüksek güvenilirliğe sahip çift sunuculu etkin bekleme mimarisine ve sorunsuz bir şekilde genişletilebilen bir küme mimarisine dayanır.
Göz At
ReplicaSet ve Sharding olmak üzere iki dağıtım mimarisini destekleyen, güvenlik denetimi ve zaman noktası yedeklemesi dahil olmak üzere birden çok kurumsal yetenekle birlikte gelen bir çözümdür.
Göz At
Bulut bilişim teknolojisine dayalı, yüksek kullanılabilirliğe sahip ve yüksek performanslı bir veri tabanı hizmeti; uygulamalarınızın kurulumunu, çalışmasını ve ölçeklenmesini basitleştiren dağıtılmış bir ilişkisel veri tabanı çözümüdür.
Göz At
Neden Bulutistan
Database?
En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!
Veri Tabanı Standartları Korur
Veri Tabanı Standartları Korur
Uygulama ve uyumluluk gereksinimlerini karşılamak için doğru işletim sistemlerini, veri tabanı sürümlerini ve veri tabanı uzantılarını seçmenize yardımcı olan Bulutistan, güvenlik ve destek sağlayarak uyumluluğun sağlanmasına yardımcı olur.
7/24 Profesyonel Destek
7/24 Profesyonel Destek
Database yönetiminizi planlarken, ortamınızın benzersiz ihtiyaçlarını karşılamak için özelleştirilmiş destek sağlayarak, 7/24 yanınızda olacak profesyonel bir kadro ile problemlerinize anında çözüm sağlar.
Otomasyon Sağlar
Otomasyon Sağlar
Bulutistan, operasyonel tutarlılığı sağlamak ve daha yüksek değerli görevler için zaman kazanmanız için yama, yükseltme, klonlama ve yedeklemeleri otomatikleştirmenize olanak tanır.
IBM Beacon Ödüllü İş Ortağınız
IBM Beacon Ödüllü İş Ortağınız
IBM Power tabanlı özel bulut mimarileri ile yüzlerce kurumsal müşterisi için benzersiz buluta geçiş projeleri üreten Bulutistan, dünyanın en prestijli ödülleri arasında yer alan IBM Beacon 2020 Ödülü'ne layık görülen tek yerli teknoloji şirketidir.

Rakamlarla Bulutistan

"En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!"
800+
Toplam
Müşteri
50+
Toplam
Veri Hacmi (PB)
%99.9+
Toplam
SLA
50+
Yurtdışı
Hizmeti
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
İletişim bilgilerime kampanya, tanıtım ve reklam içerikli ticari elektronik ileti gönderilmesine, bu amaçla kişisel verilerimin işlenmesine; tedarikçilerinizle hissedarlarınızla ve bağlı bulunan şirketlerinizle paylaşılmasına izin veriyorum.
Kişisel verileriniz sizinle irtibat kurmak için alınmakta ve işlenmektedir. Aydınlatma metnine ulaşmak için buraya tıklayınız.

Teknoloji Merkezi İçerikleri

"En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!"
Tümünü Görüntüle
İletişim Formu