SAP HANA Backup

SAP HANA Backup

Bulutistan SAP HANA Backup ile SAP HANA ortamları için kurumsal düzeyde yedekleme ve kurtarma sağlarken iş açısından kritik talepleri karşılayın, sistem arıza sürelerini en aza indirin ve maliyetleri kontrol altında tutun.
BİZİ TERCİH EDENLER
GENEL BAKIŞ Her İşletme için Özelleştirilebilen SAP HANA Backup Çözümleri

SAP HANA Backup Nedir?

Bulutistan SAP HANA Backup hizmeti, görev açısından kritik SAP HANA ortamları için kurumsal düzeyde güçlü bir bulut yedekleme ve olağanüstü durum kurtarma çözümüdür.
SAP HANA Backup Nedir?
Başarı Hikayeleri

“SAP HANA Altyapısı 7 aylık verimli proje süreci sonucunda pazarın öncüsü Bulutistan’a minimum kesinti ve %100 başarı oranı ile taşındı.”

Bulutistan SAP HANA Backup Teknolojilerinin Avantajlarına Yakından Bakın

"En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!"
Yüksek Performans
Yüksek Performans
Bulutistan SAP HANA Backup hizmeti ile yedeklemeleri, genel performans üzerinde hiçbir etkisi olmadan ihtiyaç duyduğunuz sıklıkta çalıştırın.
Sanal Makinelere Hızlı Geri Yükleme
Sanal Makinelere Hızlı Geri Yükleme
SAP HANA'yı doğrudan VMware Virtual Machine (VM) olarak yedekten çalıştırarak zaman alan tam kurtarma işlemlerini gerçekleştirmekten kaçının.
Tam Kontrol
Tam Kontrol
Bulutistan SAP HANA Backup hizmeti ile verilerinizin tam kontrolünü elinize alarak yedekleri yerel olarak, özel, genel veya hibrit bulutlarda depolayın.
Depolamadan Tasarruf
Depolamadan Tasarruf
Veri tekilleştirme teknolojisiyle gereksiz veri kopyalarını ortadan kaldırırken depolama alanı kullanımını azaltın ve depolamadan tasarruf edin.

Sizin için en ideal SAP HANA Backup çözümüne
birlikte karar verelim.

SAP HANA BACKUP Kullanım Senaryoları
Hızlı Veri Kurtarma

SAP HANA ortamlarında yedeklenen verileri hızlı bir şekilde geri yükleyin ve istenen dosyalara veya sistemlere hızla erişin.

Verileri ve Uygulamaları Koruma

Kritik veri ve uygulamaları saha dışında depolayarak, yerel hava koşullarından ve kesintilerden koruyun.

Güvenilir Olağanüstü Durum Kurtarma

Herhangi bir felaket durumunda kullanıcılara çok ihtiyaç duyulan veri ve uygulamalara anında erişim sağlayın.

Esnek Depolama

Verilerin yerel olarak bir sabit sürücüde veya sınırlı kapasiteye sahip bir bantta depolandığı geleneksel yedekleme tekniklerinden farklı olarak, bulut tabanlı yedekleme ile hızla ölçeklenebilirlik sağlayın.

Neden SAP HANA
Backup?
En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!
En Hızlı Büyüyen Teknoloji Şirketi
En Hızlı Büyüyen Teknoloji Şirketi
Avrupa, Ortadoğu ve Afrika (EMEA) bölgesindeki en hızlı büyüyen teknoloji firmalarının belirlendiği Deloitte Technology Fast 500 EMEA listesinde Bulutistan Türkiye’nin birinci, bölgenin ise 20. en hızlı büyüyen teknoloji şirketidir.
%100 KVKK Uyumlu Bulut Teknolojileri
%100 KVKK Uyumlu Bulut Teknolojileri
Bulutistan, tamamı Türkiye'de yerleşik veri merkezleri üzerinden şifrelenebilen saklama ortamları ile Kişisel Verilerin Korunması Kanununa tam uyumlu altyapılar sunar.
IBM Beacon Ödüllü İş Ortağınız
IBM Beacon Ödüllü İş Ortağınız
IBM Power tabanlı özel bulut mimarileri ile yüzlerce kurumsal müşterisi için benzersiz buluta geçiş projeleri üreten Bulutistan, dünyanın en prestijli ödülleri arasında yer alan ve bilişim sektörünün Oscar'ları olarak nitelendirilen IBM Beacon 2020 Ödülü'ne layık görülen tek yerli teknoloji şirketidir.
SINIRSIZ Ölçeklenebilirlik
SINIRSIZ Ölçeklenebilirlik
Bulutistan tüm işletmeler için hazırladığı Backup as a Service hizmeti ile maksimum performans sağlamanız hem de kritik SAP HANA yedekleme ve geri yükleme işlemleriniz için buluta neredeyse sınırsız ölçeklenebilirlik elde edebilmenizi sağlar.

Rakamlarla Bulutistan

"En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!"
800+
Toplam
Müşteri
50+
Toplam
Veri Hacmi (PB)
%99.9+
Toplam
SLA
50+
Yurtdışı
Hizmeti

Bulut Tabanlı Diğer Servislerimiz

"En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!"
Bulutistan SAP HANA çözümü ile en kompleks veri tabanı işlemlerinde milisaniyeler içinde sonuç alın ve sadece kullandığınız kadar ödeyin.
Göz At
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
İletişim bilgilerime kampanya, tanıtım ve reklam içerikli ticari elektronik ileti gönderilmesine, bu amaçla kişisel verilerimin işlenmesine; tedarikçilerinizle hissedarlarınızla ve bağlı bulunan şirketlerinizle paylaşılmasına izin veriyorum.
Kişisel verileriniz sizinle irtibat kurmak için alınmakta ve işlenmektedir. Aydınlatma metnine ulaşmak için buraya tıklayınız.

Teknoloji Merkezi İçerikleri

"En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!"
Tümünü Görüntüle
İletişim Formu