VDS Server

VDS Server

Bulut teknolojilerini fiziksel sunucu özelleştirmeleri ile güçlendirirken esneklikten taviz vermeyen Virtual Dedicated Server (VDS) çözümlerimiz ile işletmenizin ihtiyaç duyduğu sunucu altyapısına hemen sahip olun.
BİZİ TERCİH EDENLER
GENEL BAKIŞ Bulut esnekliğinde dedike kaynaklar!

VDS Nedir?

Bulutistan VDS hizmeti, bulut tabanlı altyapı üzerinde temel kaynak atamaları fiziksel sunucu işleyişinde olduğu gibi overbook etmeden sunan ve bu sayede anlık ya da periyodik kaynak dalgalanmalarında sürdürülebilirliği üst seviyeye çıkartan sunucu kiralama çözümüdür.
VDS Nedir?
Hiper Bütünleşik Sanallaştırma teknolojisi ile VDS platformunda gücü yeniden keşfedin

Bulutistan VDS Bulut Teknolojilerinin Avantajlarına Yakından Bakın

"En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!"
Ayrılmış Kaynaklar
Ayrılmış Kaynaklar
Bulutistan VDS hizmeti sanal sunuculardan farklı olarak belirli kaynakların paylaşımsız olarak sunulduğu ve bu sayede performans ihtiyaçlarına anında cevap veren fiziksel sunucuya en yakın bulut sunucu çözümüdür.
Yüksek Maliyet Avantajı
Yüksek Maliyet Avantajı
Bulutistan VDS hizmeti, ihtiyaç anında arttırılabilen kaynaklar ve kullandığın kadarını öde fiyatlandırmasıyla işlem maliyetlerinizde %50'ye varan tasarruf imkanı sunar.
Kolay ve Esnek Yönetim
Kolay ve Esnek Yönetim
Bulutistan VDS hizmetlerinin yönetilmesi oldukça basittir. Hizmet çerçevesi tıpkı IaaS servislerinde olduğu gibi satın alınan kaynağın izin verdiği ölçüde tüm uygulama kurulumlarına uygundur.
Hızlı ve Güvenli Mimari
Hızlı ve Güvenli Mimari
Bulutistan VDS servisi sanallaştırma katmanı üzerinden kolayca yedeklenebilir. Benzer biçimde herhangi bir sunucu yedeğini de kolayca üzerine alabilir. Üstelik hiper bütünleşik mimarisi sayesinde tüm aktarım işlemleri yüksek hız ve güvenlik altında gerçekleştirilebilir.

Sizin için en ideal VDS çözümüne
birlikte karar verelim.

VDS PLATFORMU Kullanım Senaryoları
Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler

Yalnızca ihtiyacı kadar ödeme yaparken esneklikten ve performanstan ödün vermek istemeyen küçük ve orta ölçekli işletmeler

Sunucu Maliyetlerini Azaltmak İsteyen Şirketler

Fiziksel sunucu kullanan ancak yeni nesil bulut mimarileri ile performans kaybı yaşamadan maliyetlerini azaltmak isteyen şirketler

E-Ticaret Girişimcileri

Kendi altyapısı üzerinde e-ticaret projeleri geliştiren, esnek altyapı ihtiyaçlarını kolayca yönetmeyi amaçlayan e-ticaret girişimleri

Uygulama Geliştiriciler

Mobil ya da web uygulamaları geliştirirken değişken ihtiyaçlarını yüksek maliyet avantajı ile yönetmeyi hedefleyen yazılım firmaları ve ajanslar

Neden BULUTİSTAN
VDS Platformu?
En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!
20+ Kurumsal Referans
20+ Kurumsal Referans
E-ticaret, Finans, Sigorta ve Bilişim dahil 10 farklı sektörde 20'den fazla kurumsal işletmenin tercih ettiği VDS hizmeti
Esnek Kaynaklar
Esnek Kaynaklar
Değişen sunucu ihtiyaçlarınıza göre dilediğiniz zaman kaynaklarınızı ölçeklendirebilmenize imkan veren esnek altyapı
Maliyet Avantajı
Maliyet Avantajı
Yalnızca ihtiyaç duyulan kaynak için ödeme yapılmasına imkan tanıyan faturalandırma modeli ile Fiziksel sunucuya göre %50'ye varan maliyet avantajı
Profesyonel Destek
Profesyonel Destek
İşletmenizin sunucu ihtiyaçlarını planlarken profesyonel danışmanlık alabileceğiniz, ayrıca her türlü teknik destek ihtiyacınıza öncelikli olarak yanıt veren uzman kadro

Rakamlarla Bulutistan

"En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!"
800+
Toplam
Müşteri
50+
Toplam
Veri Hacmi (PB)
%99.9+
Toplam
SLA
50+
Yurtdışı
Hizmeti

Bulut Tabanlı Diğer Servislerimiz

"En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!"
Bulutistan IaaS Bulut Hizmetleri’nin zengin teknolojik altyapısından faydalanarak, kurumsal düzeyde teknolojiye anında erişin.
Göz At
Tüm uygulama bileşenlerini Bulutistan PaaS altyapısı üzerinde barındırın ve üretim sürelerinizi önemli ölçüde azaltın.
Göz At
Tüm verilerinizi maliyet avantajı ve dilediğiniz yerden erişme konforu ile güvenle saklayın.
Göz At
Olası bir felaket senaryosunda iş kaybını minimize edecek RPO ve RTO değerleri ile ayakta kalmasını sağlayan DR servislerimiz ile iş sürekliliğinizi garanti altına alın.
Göz At
SAP HANA dahil tüm veri envanterinizi size özel bulut platformunda kolayca yedekleyin ve yalnızca kullandığınız kadar ödeyin.
Göz At
Hiper bütünleşik altyapı, genişleyebilir kaynak ve maliyet avantajına sahip cloud server ürünleri ile işletmenize güç katın.
Göz At
Container as a Service ile bilgi işlem servislerinizi ve web uygulamalarınızı otomatik olarak ölçeklendirin ve güvenle çalıştırın.
Göz At
İhtiyacınıza uygun VPS planını seçin ve tüm projelerinizi özgürce barındırın.
Göz At
Tüm veri tabanlarınızı tek bir platform üzerinden optimize edin.
Göz At
Hizmet Olarak Güvenlik ile En Yüksek Güvenlik Standartlarını Uygulayın.
Göz At
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
İletişim bilgilerime kampanya, tanıtım ve reklam içerikli ticari elektronik ileti gönderilmesine, bu amaçla kişisel verilerimin işlenmesine; tedarikçilerinizle hissedarlarınızla ve bağlı bulunan şirketlerinizle paylaşılmasına izin veriyorum.
Kişisel verileriniz sizinle irtibat kurmak için alınmakta ve işlenmektedir. Aydınlatma metnine ulaşmak için buraya tıklayınız.

Teknoloji Merkezi İçerikleri

"En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!"
Tümünü Görüntüle
İletişim Formu