Teknoloji çağını yakalamak isteyen şirketler için dijital sermayeleri olan verilerinin büyüme hızına paralel olarak kurum içinde sürekli büyüyen (sistem odaları, yazılım / donanım) bilişim harcamalarına yönelik yüksek bütçeleri sürekli büyüyor. Bizler bu ihtiyaçlara yönelik ülke içindeki veri merkezleri içerisinde stratejik iş ortaklarımız (IBM, HPE, Microsoft, Equinix, …) ile regülasyonlara uyumlu yatırımlar yaparak bilişimin ihtiyaçlarının endüstriyelleşmesi için çalışıyoruz. Bu yatırımlar sonucunda yarattığımız ölçek ekonomisi ile müşterilerimize bilişim alanında kendilerine güç katacak servislerimizi "kullandığın kadar öde" modeli ile sunuyoruz. Bulut bilişimin gücünü yanına alarak farklılaşan yeni nesil işletmeler kesintisiz (yedekli) altyapı, telekom operatörü bağımsız hızlı erişim, hem yerel hem küresel hizmet ağı kurabilmenin yanında toplam sahip olma maliyetlerinde avantaj sağlıyor.

‘Kullandığın Kadar Öde’ Modeli İle Türkiye’de İlk Saatlik Faturalandırma Hizmeti!

Aynı zamanda, kurumların sayısı gittikçe artan web adresleri için internet alanı barındırmanın ve yönetmenin zorlayıcı olduğunu biliyoruz. Web Sitesi Barındırma hizmetimizle kurumlara tüm web siteleri için internet alanı barındırma hizmetlerini sunuyoruz. Bulutistan, kurumların internetteki yüzü olan web adreslerinin yüksek erişilebilirlikte çalışmasına, böylece müşterileriyle internet üzerindeki iletişimlerinin sürekli ve kaliteli devam etmesine yardımcı oluyor.

Bulut hizmetleri altyapısında yatırımını yaptığı yeni nesil bütünleşik “Hewlett Packard Enterprise (HPE) – Simplivity” teknolojileri ile hizmet sunan ilk ve tek servis sağlayıcı olma unvanını taşıyan Bulutistan, müşterilerine sunduğu hizmet kalitesinde mükemmelliği ulaşmak için çalışıyor.

Rakamlarla Bulutistan

100+
Toplam Müşteri
5,000+
Toplam Veri Hacmi(TB)
99,99%+
Toplam SLA
10+
Yurt Dışına Hizmet

Bulutistan hizmetleri hakkında detaylı bilgi için kurumsal sunum - 2019