DevOps

DevOps

DevOps çözüm sağlayıcısı olan Bulutistan ile geliştirme, güvenlik, test, dağıtım gibi yazılım geliştirme yaşam döngüsü (SDLC) süreçlerini otomatikleştirin ve koordine edin. Geliştirici üretkenliğini en üst düzeye çıkarmaya, pazara sunma süresini kısaltmaya ve müşteri memnuniyetini artırmaya yardımcı olmak için DevOps çözümlerimizden yararlanın.
BİZİ TERCİH EDENLER
GENEL BAKIŞ DevOps çözümlerimizle yazılım geliştirmeyi güçlendirin, çalışma süresini artırın ve etkin bir şekilde otomatikleştirme sağlayın!

DevOps Nedir?

Özel ve genel bulutlarda tutarlı ve kusursuz bir DevOps deneyimi sağlamanıza yardımcı olan Bulutistan DevOps çözümleri, yazılım geliştirme yaşam döngünüzü (SDLC) optimize etmek için geliştirme, mühendislik, güvenlik ve yönetim ekipleri arasındaki işbirliğini güçlendirmenize olanak tanır.

DevOps uygulama stratejilerimiz, işletmelerin ekip üretkenliğini artırmasına ve BT süreçlerini kolaylaştırmasına yardımcı olur. En son teknolojiye sahip kurumsal uygulamalar oluşturmak için BT stratejisini ve derin endüstri bilgisini bir araya getirmenizi sağlar.
DevOps Nedir?
Başarı Hikayeleri

“SAP HANA Altyapısı 7 aylık verimli proje süreci sonucunda pazarın öncüsü Bulutistan’a minimum kesinti ve %100 başarı oranı ile taşındı.”

Bulutistan DevOps Çözümlerinin Avantajlarına Yakından Bakın

"En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!"
Otomasyon
Otomasyon
Her şeyin otomatikleştirilmesini (altyapı, süreç, test vb.) sağlayan Bulutistan DevOps çözümleri ile gerektiğinde çoğaltılabilen ve değiştirilebilen endüstri tarafından onaylanmış, kanıtlanmış şablonlar kullanın. Bu sayede, verimliliği artırın, manuel çabaları azaltın, maliyetleri kontrol edin, pazara sunma süresini hızlandırın ve insan müdahalesi olmadan çalışan süreçleri kullanarak derin içgörüler sağlayın.
Pazara Daha Hızlı Çıkma Süreleri
Pazara Daha Hızlı Çıkma Süreleri
Bulutistan DevOps çözümleri, DevOps en iyi uygulamalarını dahil ederek yazılım dağıtımını 10 kata kadar daha hızlı hale getirir ve hatasız yazılımı daha kısa sürede yayınlamanıza olanak tanır. Bu da hızla para kazanarak daha yüksek bir yatırım getirisi elde etmenizi sağlar. Fırsat maliyetlerini geri kazanırken zamandan ve maliyetten tasarrufa olanak tanır.
Maliyet Avantajı
Maliyet Avantajı
Minimum yatırımdan maksimum değeri elde etmeniz için parayı, kaynakları ve altyapıyı optimize etmenize yardımcı olan metrik odaklı Bulutistan DevOps çözümleri ile mühendislik ekiplerinizin daha üretken ve verimli olmasına, kodlama için daha fazla zaman harcayarak çevik olmasına ve değer tabanlı işlerine öncelik vermelerine yardımcı olun.
Gerçek Zamanlı Geri Bildirim
Gerçek Zamanlı Geri Bildirim
Gelişmiş izleme araçları ve süreçleriyle, tüm operasyonel ve geliştirme süreçlerini optimize etmenize ve çıktıları iyileştirmek için gerçek zamanlı geri bildirim toplamanız olanak tanıyan Bulutistan DevOps çözümleri ile geliştirme ve operasyonları daha da iyileştirmek ve verilere dayalı kararları yönlendirmek için analitik araçlarını kullanın.

Sizin için en ideal DevOps çözümüne
birlikte karar verelim.

DevOps Çözümleri Kullanım Senaryoları
Yapı Otomasyonu ve Sürekli Entegrasyon

Geliştiriciler tarafından uygulanan yeni özellikler, sürekli olarak merkezi kod tabanına entegre edilir ve test edilir.

Test Otomasyonu

Yeni özelliklerin doğru çalıştığından ve mevcut işlevselliği bozmadığından emin olmak için uygulamaların yeni sürümleri sürekli olarak test edilir.

Dağıtım Otomasyonu

Yeni sürümlerin dağıtımı otomatikleştirilir, yeni işlevlerin hedef ortamlara mümkün olan en kısa sürede güvenilir bir şekilde sunulmasına olanak tanır.

Veri Yönetimi ve Bulut

Başvuru sahiplerinin ve altyapının hayati parametreleri ve davranışlarını yansıtan verilerin toplanmasını, depolanmasını ve analizini sağlar.

Keşif ve Analiz

Mevcut donanım ve yazılımla mevcut mimariyi, altyapıyı ve süreçleri değerlendirmenizi, performans darboğazlarını ve iyileştirmeyi belirlemenizi sağlar.

DevOps Ürünlerimiz

"En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!"
"En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!"
Göz At
"En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!"
Göz At
"En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!"
Göz At
Neden Bulutistan
DevOps?
En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!
Profesyonel Destek
Profesyonel Destek
Her büyüklükteki işletmenin DevOps uygulama ve süreçlerini uygulamalarına yardımcı olma konusunda profesyonel bir ekibe sahibiz. Uzman çözüm mimarlarımız, kolayca korunabilir kod ve daha hızlı pazara sunma süresi sağlamak için endüstri standardı uygulamaların işletmenize uygulanmasını sağlar.
24 Saat Geliştirme
24 Saat Geliştirme
Offshore geliştirmenin bir sonucu olan zaman dilimlerindeki fark, yaklaşık 24 saatlik bir geliştirme programı ile avantaja dönüştürülür. Geliştirme neredeyse günün her saatinde gerçekleştiğinden, ürününüz ürün kalitesini korurken hızlandırılmış bir pazara sunma süresi elde etmenizi sağlıyoruz.
İzleme ve Yapay Zeka Operasyonları
İzleme ve Yapay Zeka Operasyonları
Uygulamaları konteyner düzeyine kadar izleyebilen ayrıntılı çözümler sunarak şirketinizin daha hızlı kararlar almasına olanak tanıyoruz. İzleme, otomasyon ve gelişmiş yapay zeka çözümleri birlikte, daha iyi iş kararları alınmasını sağlayan hızlı ve güçlü bir analitik sunuyoruz.
IBM Beacon Ödüllü İş Ortağınız
IBM Beacon Ödüllü İş Ortağınız
IBM Power tabanlı özel bulut mimarileri ile yüzlerce kurumsal müşterisi için benzersiz buluta geçiş projeleri üreten Bulutistan, dünyanın en prestijli ödülleri arasında yer alan ve bilişim sektörünün Oscar'ları olarak nitelendirilen IBM Beacon 2020 Ödülü'ne layık görülen tek yerli teknoloji şirketidir.

Rakamlarla Bulutistan

"En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!"
800+
Toplam
Müşteri
50+
Toplam
Veri Hacmi (PB)
%99.9+
Toplam
SLA
50+
Yurtdışı
Hizmeti
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
İletişim bilgilerime kampanya, tanıtım ve reklam içerikli ticari elektronik ileti gönderilmesine, bu amaçla kişisel verilerimin işlenmesine; tedarikçilerinizle hissedarlarınızla ve bağlı bulunan şirketlerinizle paylaşılmasına izin veriyorum.
Kişisel verileriniz sizinle irtibat kurmak için alınmakta ve işlenmektedir. Aydınlatma metnine ulaşmak için buraya tıklayınız.

Teknoloji Merkezi İçerikleri

"En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!"
Tümünü Görüntüle
İletişim Formu