Cloud Server (Bulut Sunucu Servisleri)

Cloud Server
(Bulut Sunucu Servisleri)

Tamamı Nutanix ile kurgulanmış sertifikalı sunucu mimarisi üzerinde hiper bütünleşik altyapı, genişleyebilir kaynak ve TL fiyatlandırma avantajına sahip cloud server ürünleri ile işletmenize güç katın.
BİZİ TERCİH EDENLER
GENEL BAKIŞ Her bütünleşik ve Esnek sanallaştırma tenolojileri

Cloud Server Nedir?

İşletmenizin ihtiyaçlarına göre ölçeklenmesine ve büyümesine yardımcı olmak için işlem gücü, veritabanı depolama, içerik teslimi ve diğer dijital operasyonları güvenli bir bulut altyapısında işletebilen, Nutanix sertifikalı mimari üzerinde veri işleme, ambarlama, geliştirme ve uygulama barındırma gibi çok çeşitli iş yüklerine cevap veren yeni nesil sanal sunucu çözümüdür.
Cloud Server Nedir?
Hiper Bütünleşik Mimari ile
En Kararlı Sanal Sunucu Altyapısı

Hiper Bütünleşik mimariye sahip ve cloud server ortamlarının ölçeklendirilmesini kolaylaştıran Nutanix teknolojisini kullanan Bulutistan Cloud Servers ürünleri ile veri depolama, veri işleme ve uygulama barındırma gibi kurumsal ihtiyaçlarınızın tamamına şimdi esnek kaynak yönetimi, yüksek maliyet avantajı ve kesintisiz servis garantisi ile sahip olun.

Cloud Server Bulut Teknolojisinin Avantajlarına Yakından Bakın

"En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!"
Kesintisiz ve Kararlı Altyapı
Kesintisiz ve Kararlı Altyapı
Bulutistan Cloud Servers alt yapısında kullanılan tüm sistemler (Hypervisor, depolama, network) tek noktadan yönetilir ve genişleyen kaynak gereksinimleri için eklenen her yeni node ile I/O, disk kapasitesi, işlem gücü eş zamanlı olarak arttırılarak kesintisiz ve kararlı bir sanallaştırma platformuna sahip olmanız garanti altına alınır.
Profesyonel Danışmanlık
Profesyonel Danışmanlık
İşletmenizin ihtiyaçlarınıza en uygun Bulutistan Cloud Servers ürünlerine karar verebilmeniz için sistem mühendislerimiz ile birlikte ihtiyaç analizinizi ücretsiz gerçekleştirebilir, bu sayede size özel kaynak bileşenleri ile kurgulanmış sunucunuza kolaylıkla sahip olabilirsiniz.
Sınırsız Kaynak Özgürlüğü
Sınırsız Kaynak Özgürlüğü
Bulutistan Cloud Servers omurgasında kullanılan Hyper Converged teknolojisi ile klasik storage topolojilerine ihtiyaç duymayan, tamamı SSD disklerden oluşan All Flash mimarisi sayesinde veri depolamada sınırsız özgürlük ve esnekliğin konforunu yaşayın.
Kaynak Tabanlı Faturalandırma
Kaynak Tabanlı Faturalandırma
Bulutistan Cloud Servers ile işletmenizin ihtiyaçlarına uygun kaynak planlamaları oluşturun ve yalnızca ihtiyacınız kadar ödeyin. Üstelik TL fiyatlandırma modeli ve taahhütsüz sözleşleşmeler ile maliyetlerinizi optimize ederken, esneklikten taviz vermeyin.

Sizin için en ideal Cloud Servers Bulut Sunucu Servisleri çözümüne
birlikte karar verelim.

Cloud Server Kullanım Senaryoları
Ortak Geliştirme Ortamları

Tüm geliştiricilerin ortak çalışma alanına sahip olmasını hedefleyen ve bu sayede üretim sürelerini ve maliyetlerini düşürmeyi hedefleyen şirketler

Uygulama Sunucuları

Web ya da mobil uygulamalarını yayınlamak için genişleyebilirlik ve maliyet optimizasyonunu önemseyen işletmeler

Yedekleme Sunucuları

Finansal, operasyonel ya da iş sürekliliği kaynaklı yedekleme ihtiyaçları için kendi sanal sunucu altyapısını oluşturmak isteyen kurumlar

Streaming ya da VOIP Sunucuları

Online toplantı ya da sanal santral ihtiyaçları için kendi sunucu envanterini kurmak ve işletmek isteyen ticari firmalar

Neden Bulutistan
Cloud Server?
En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!
100+ Kurumsal Referans
100+ Kurumsal Referans
Bulut mimarisi ile uygulama barındırma, kurumsal yedeklilik, ortak çalışma veya geliştirme ortamı ihtiyaçları için Bulutistan'ı tercih eden 100+ Kurumsal referans
5 Farklı Coğrafi Lokasyon
5 Farklı Coğrafi Lokasyon
Equnix Network'ü üzerinden kıta bağımsız alternatifler dahil 5 farklı coğrafi lokasyon ile iş sürekliliği ihtiyaçlarına cevap veren en geniş cloud server barındırma ağı
7/24 Proaktif İzleme
7/24 Proaktif İzleme
Tüm aktif cloud server node'larını 7/24 sistemsel ve fiziki izlemeyle takip eden, uzaktan ve yerinde müdehale kabiliyetine sahip proaktif izleme
Profesyonel Destek
Profesyonel Destek
Kaynak planlamalarında genişleme ya da daralmaya ihtiyaç duyan işletmeler için ücretsiz profesyonel danışmanlığın yanı sıra tüm teknik sorularınıza yanıt veren profesyonel destek hizmeti

Rakamlarla Bulutistan

"En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!"
800+
Toplam
Müşteri
50+
Toplam
Veri Hacmi (PB)
%99.9+
Toplam
SLA
50+
Yurtdışı
Hizmeti

Bulut Tabanlı Diğer Servislerimiz

"En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!"
Bulutistan IaaS Bulut Hizmetleri’nin zengin teknolojik altyapısından faydalanarak, kurumsal düzeyde teknolojiye anında erişin.
Göz At
Tüm uygulama bileşenlerini Bulutistan PaaS altyapısı üzerinde barındırın ve üretim sürelerinizi önemli ölçüde azaltın.
Göz At
Tüm verilerinizi maliyet avantajı ve dilediğiniz yerden erişme konforu ile güvenle saklayın.
Göz At
Olası bir felaket senaryosunda iş kaybını minimize edecek RPO ve RTO değerleri ile ayakta kalmasını sağlayan DR servislerimiz ile iş sürekliliğinizi garanti altına alın.
Göz At
SAP HANA dahil tüm veri envanterinizi size özel bulut platformunda kolayca yedekleyin ve yalnızca kullandığınız kadar ödeyin.
Göz At
Container as a Service ile bilgi işlem servislerinizi ve web uygulamalarınızı otomatik olarak ölçeklendirin ve güvenle çalıştırın.
Göz At
İhtiyacınıza uygun VPS planını seçin ve tüm projelerinizi özgürce barındırın.
Göz At
VDS çözümlerimiz ile işletmenizin ihtiyaç duyduğu sunucu altyapısına hemen sahip olun.
Göz At
Tüm veri tabanlarınızı tek bir platform üzerinden optimize edin.
Göz At
Hizmet Olarak Güvenlik ile En Yüksek Güvenlik Standartlarını Uygulayın.
Göz At
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
İletişim bilgilerime kampanya, tanıtım ve reklam içerikli ticari elektronik ileti gönderilmesine, bu amaçla kişisel verilerimin işlenmesine; tedarikçilerinizle hissedarlarınızla ve bağlı bulunan şirketlerinizle paylaşılmasına izin veriyorum.
Kişisel verileriniz sizinle irtibat kurmak için alınmakta ve işlenmektedir. Aydınlatma metnine ulaşmak için buraya tıklayınız.

Teknoloji Merkezi İçerikleri

"En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!"
Tümünü Görüntüle

Cloud Server Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

"En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!"
Cloud Server hizmeti (Bulut Sunucu) nedir? Cloud server hizmetinin faydaları nelerdir?

Cloud server Hizmeti, bulut bilişim teknolojisi ile büyük miktarlarda veri depolayabilen, yazılım hizmetleri sunan, iş süreçlerini ve işlemleri otomatikleştirerek kullanıcının istediği değişiklikleri yapması için yeterli özelleştirmeye olanak tanıyan online sunucu hizmetleridir.

Bulutistan cloud server hizmeti ile, herhangi bir donanım yatırımı yapmadan Bulutistan’ın yüksek kapasiteli donanımlarından faydalanabilirsiniz. Ayrıca, güvenlik yatırımı yapmanız gerekmez. Bulut sunucularından; yüksek hızda, güvenli ve talep ettiğiniz kapasiteler ile hizmet alabilirsiniz. İstediğiniz takdirde, kaynak kapasitelerinizi artırıp, azaltabilir ve böylelikle ölçeklenebilir ve maliyet odaklı bir yapıya sahip olabilirsiniz. Ayrıca, Bulutistan Sanal Veri Merkezi platformumuz ile bulut sunucu kaynaklarınızı; monitör edebilir, kapasite artış ve azaltma taleplerinizi gerçekleştirebilir, sunucularınızı kolayca yönetebilirsiniz.

Bulutistan Cloud Server hizmetinin kurulum süreleri hakkında bilgi alabilir miyim?

Bulut sunucu hizmetimizin kurulumu, satış ekiplerimizin teknik ekiplerimize bildirimi sonrası, sadece dakikalar sürmektedir.

Bulutistan Cloud server hizmetinizin fiyatlarını nasıl öğrenebilirim?

Bulutistan Kurumsal Satış ekibimiz ile irtibat kurmak için, aşağıdaki formu doldurmanızı rica ederiz. Sizinle en kısa sürede iletişime geçilecektir.

İletişim Formu