Perakende

Application Integration

Uygulamaların verileri paylaşmasını kolaylaştırarak ve işletmelere gelişmiş yetenek ve içgörüler sağlayarak, veri siloları gibi zorlukların çözülmesine yardımcı olan Bulutistan Application Integration hizmeti, farklı uygulamaları birden fazla yapılandırmada birbirine bağlamak için özel olarak oluşturulmuştur. Böylece veriler, işletme genelinde sorunsuz bir şekilde akar ve uygulamanın ötesinde kullanılabilir.
BİZİ TERCİH EDENLER
GENEL BAKIŞ Uygulama entegrasyonu ile dijital inovasyonu kolay ve hızlı hale getirin!

Application Integration Nedir?

Bulutistan Application Integration hizmeti, işletmenizdeki çok çeşitli uygulamalar arasında süreçlerin ve iş verilerinin paylaşılmasını sağlar. Bu sayede, iş akışları için gereken verileri dönüştürmek ve düzenlemek için çeşitli şirket içi ve bulut uygulamalarını sorunsuz bir şekilde bağlayabilirsiniz. Bu uygulamalar, çeşitli iş ihtiyaçlarını karşılar ve CRM ve e-ticaret platformlarından finans ve ERP sistemlerine kadar her şey olabilir.
Cloud Consulting Nedir?
Başarı Hikayeleri

“SAP HANA Altyapısı 7 aylık verimli proje süreci sonucunda pazarın öncüsü Bulutistan’a minimum kesinti ve %100 başarı oranı ile taşındı.”

Bulutistan Application Integration Avantajlarına Yakından Bakın

"En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!"
Bulut Stratejisi
Daha İyi Görünürlük
Bulutistan Application Integration hizmetiyle sağlanan eksiksiz uçtan uca entegrasyon ile işletmelerin iş akışı boyunca verileri görüntülemesine, izlemesine ve raporlamasına olanak tanıyan artırılmış bir görünürlük sağlar.
Değerlendirme
Daha Hızlı Pazara Sürme
Bulutistan Application Integration hizmeti ile kurumsal uygulamalarınız entegre olur ve birbiriyle iletişim kurar. Bu sayede işletmenizin doğru ve eksiksiz bir görünümünü elde edersiniz ve işletmenizi ileriye taşımak için daha hızlı kararlar almanız kolaylaşır.
Kapasite Planlama
Eş Zamanlı İşleme
Bulutistan Application Integration hizmeti, benzer işi yapan birden çok işlemin aynı anda gerçekleşmesine olanak tanır. Bu, işletmelerin birden fazla siparişi gerçek zamanlı olarak işlemesine yardımcı olur.
Bulut Dönüşümü
Daha İyi Ölçeklenebilirlik
Bulutistan Application Integration hizmeti ile işletmeler, daha geniş bir uygulama yelpazesine daha hızlı bağlanabilir ve daha derin ve sağlam entegrasyonları desteklemenize olanak tanır.

Sizin için en ideal Bulutistan Application Integration çözümüne
birlikte karar verelim.

Bulutistan Application Integration Kullanım Senaryoları
Bankalar

Bankalar, müşteri hesaplarını ERP sistemleri ve risk yönetim sistemleri gibi back-end uygulamalarıyla entegre edebilir ve müşterilere dijital olarak kredi sunabilir.

Sağlık Sektörü

Hastanelerde uygulama entegrasyonu, bir hasta portalındaki hasta kayıtlarını mevcut ve önceki sağlık hizmeti sağlayıcılarının elektronik sağlık kayıt sistemiyle bağlayabilir.

Üreticiler

Üreticiler, üretim hatlarını izlemek için kullanılan IoT cihazlarını, üretim sorunlarını belirlemek için tedarik zinciri uygulamaları gibi diğer sistemlere bağlayabilir.

Perakende

Perakendeciler, son kullanıcıların çeşitli öğeler hakkında gerçek zamanlı bilgi alabilmesi için e-ticaret sistemlerini back-end envanter sistemlerine bağlayabilir.

Neden Bulutistan Application Integration?
En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!
Profesyonel Yetkinlik
7/24 Profesyonel Destek
Birinci sınıf veri merkezlerimiz, altyapımızın güvenilirliğini ve ihtiyaç duyduğunuz performansı sağlamak için profesyonel ekibimiz tarafından 24 saat izlenir.
İnovasyon ve Dönüşüm
Proses Otomasyonu
Bulutistan Application Integration, süreç otomasyonuna giden yolu açar: tek bir yerde izlenebilen ve kontrol edilebilen harmanlanmış veri kümeleriyle otomatik olarak karar veren iş akışları oluşturmanızı sağlar.
Yüksek Düzeyde Güvenlik
İyileştirme Fırsatları
Bulutistan Application Integration ile tüm müşteri verileriniz birleştirilir ve tek bir arayüz üzerinden erişilebilir olur. Böylece yeni trend ve talep değişikliklerini aramak daha kolay hale gelir.
20+ Kurumsal Referans
20+ Kurumsal Referans
Bulutistan; sağlık, prodüksiyon, lojistik, perakende, otomotiv, reklam & pazarlama, sanayi, eğitim, oyun ve bilişim dahil 15 farklı sektörde 20'den fazla kurumsal işletmenin tercih ettiği bir teknoloji şirketidir.
Butik hizmet ve müşteri memnuniyeti ile geçen 8 yıl
Rakamlarla Bulutistan
800+
Toplam Müşteri
50 PB+
Toplam Veri Hacmi (PB)
%99.9 +
Toplam SLA
50+
Yurtdışı Hizmeti

Bulutistan Cloud Consulting

"En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!"
Bulut uzmanlarımızla çoklu bulut stratejilerinizi hızlandırın.
Göz At
DevOps ve NetOps ekipleriniz için çalışmayı sorunsuz hale getirin.
Göz At
Her işletme için yönetilebilen bulut çözümlerinden yararlanın.
Göz At
Doğru veri tabanı yönetim stratejisi ile kurumsal büyüme sağlayın.
Göz At
Buluttaki performansınızı gerçek zamanlı izleyin.
Göz At
Mevcut iş akışlarını modernleştirin, uygulama dağıtımını hızlandırın.
Göz At
Buluta güvenli ve kesintisiz bir şekilde geçiş yapın.
Göz At
Cloud optimization ile kurumsal verimliliğinizi artırın.
Göz At
Riski azaltın ve güvenlik yatırımlarınızı en üst düzeye çıkarın.
Göz At
Bağlı cihazlarınızı esnek ve güvenli bir şekilde etkinleştirin, yönetin ve güncelleyin.
Göz At
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
İletişim bilgilerime kampanya, tanıtım ve reklam içerikli ticari elektronik ileti gönderilmesine, bu amaçla kişisel verilerimin işlenmesine; tedarikçilerinizle hissedarlarınızla ve bağlı bulunan şirketlerinizle paylaşılmasına izin veriyorum.
Kişisel verileriniz sizinle irtibat kurmak için alınmakta ve işlenmektedir. Aydınlatma metnine ulaşmak için buraya tıklayınız.

Teknoloji Merkezi İçerikleri

"En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!"
Tümünü Görüntüle
İletişime Geçin
Kişisel Verilerin Koruması ile ilgili aydınlatma metnini okudum, bu kapsamda bilgilerimin işlenmesini ve saklanmasını kabul ediyorum.
Bulut hizmetleri konusunda yardıma mı ihtiyacınız var?
Uzman ekibimizle iletişime geçebilirsiniz
Kişisel Verilerin Koruması ile ilgili aydınlatma metnini okudum, bu kapsamda bilgilerimin işlenmesini ve saklanmasını kabul ediyorum.
İletişime Geçin