Bulutistan
Cloud Optimization (Bulut Optimizasyonu)

Cloud Optimization
(Bulut Optimizasyonu)

Bulutistan Cloud Optimization çözümlerimizle bulut yönetişim standartlarına bağlı kalırken; işlemleri otomatikleştirin, kaynak tüketimini ve harcama maliyetlerinizi optimize edin.
BİZİ TERCİH EDENLER
GENEL BAKIŞ Cloud optimization ile kurumsal verimliliğinizi artırın!

Cloud Optimization Nedir?

Bulutistan Cloud Optimization, verimliliği artırmak için akıllı bir mimari ve optimizasyon oluşturarak yoğun iş akışlarını kolaylaştırmaya olanak tanıyan bir çözümüdür.

Bulut altyapısı, uygulama kurulumu, veri akışı, veri tabanı ve API'lerin derinlemesine analizine yardımcı olurken; optimum bulut yapılandırmanızı, fiyatlandırma planınızı, sağlam güvenlik kontrolünü doğru bir şekilde belirlemek için iş yüklerini, performans profillerini ve yapılacak iyileştirmeleri anlamanıza olanak tanır.
Cloud Optimization Nedir?
Başarı Hikayeleri

“SAP HANA Altyapısı 7 aylık verimli proje süreci sonucunda pazarın öncüsü Bulutistan’a minimum kesinti ve %100 başarı oranı ile taşındı.”

Bulutistan Cloud Optimization’ın Avantajlarına Yakından Bakın

"En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!"
Azaltılmış Bulut Maliyetleri
Azaltılmış Bulut Maliyetleri
Bulutistan Cloud Optimization çözümü, işletmelerin maliyetleri değere ve fiyata göre dağıtmasına olanak tanır. Gelişmiş faturalandırma ve maliyet yönetimi araçları, işletmenin artık kullanmadığı kaynaklar hakkında bilgi sağlar ve maliyetlerinizi yalnızca ihtiyacınız olan kaynaklarla ilişkilendirmenize yardımcı olur.
Görünürlüğü Artırma
Görünürlüğü Artırma
Bulutistan Cloud Optimization çözümü, bulut mimarisinin perde arkasında kalan bulut performanslarını ölçemeyen işletmelere, bir bulut optimizasyon stratejisi planlar. Bu sayede işletmeler, bulutta kullandıkları belirli araçlar ve maliyetler hakkında gerçek zamanlı bilgi alabilir.
Üretkenliği Artırma
Üretkenliği Artırma
Bulutistan Cloud Optimization çözümü, DevOps ekibinizin üretkenliği artırmasına ve daha fazla değer yaratan görevlere odaklanmasına yardımcı olur. Bulut optimizasyonunda uzmanlaşmış Bulutistan ekibi ile çalışmak, mühendislerinizin tüm çabalarını kodlamaya harcamalarına olanak tanır.
Basitleştirilmiş Faturalandırma
Basitleştirilmiş Faturalandırma
Bulutistan Cloud Optimization çözümü, çok çeşitli yardımcı faturalandırma ve raporlama araçları sunar. Bu faturalandırma ve raporlama araçlarından iş ihtiyaçlarınıza en uygun olanları seçebilir; bu sayede özelleştirilebilir panolar ve raporlarla bulut harcamanızın tam bir görünümünü elde edebilirsiniz.

Sizin için en ideal Bulutistan Cloud Optimization çözümüne
birlikte karar verelim.

CLOUD OPTIMIZATION Neler Yapıyoruz?
Mevcut Mimarinin Değerlendirilmesi

Mevcut bulut altyapınızın performans seviyelerini, mevcut boşluklarını ve bunların nasıl doldurulabileceğini belirlemeniz için çalışıyoruz.

Maliyet Optimizasyonu

Müşterilerimizin kullandıklarından daha fazlasını ödememesi için altyapı kullanımını optimize ederek maliyeti azaltıyoruz.

Yanlış Kaynakların Belirlenmesi

Bulut kaynaklarını, gerekli hizmetleri ve performans düzeylerini sağlayacak şekilde yapılandırarak yanlış sağlanan kaynakları belirlemek için kesintisiz optimizasyon sağlıyoruz.

Stratejik Depolama

İş ihtiyaçlarınız için doğru depolama türünü bulmanıza yardımcı oluyoruz.

Değerli Verilerin İzlenmesi

Düzenli raporlarla başlıca teknik ve ticari proje metriklerini sürekli olarak izlemenize ve analiz etmenize yardımcı oluyoruz.

Neden Bulutistan
Cloud Optimization?
En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!
En Hızlı Büyüyen Teknoloji Şirketi
En Hızlı Büyüyen Teknoloji Şirketi
Avrupa, Ortadoğu ve Afrika (EMEA) bölgesindeki en hızlı büyüyen teknoloji firmalarının belirlendiği Deloitte Technology Fast 500 EMEA listesinde Bulutistan Türkiye’nin birinci, bölgenin ise 20. en hızlı büyüyen teknoloji şirketidir.
7/24 Profesyonel Destek
7/24 Profesyonel Destek
Cloud optimization planınızı yaparken, ortamınızın benzersiz ihtiyaçlarını karşılamak için özelleştirilmiş destek sağlayarak, 7/24 yanınızda olacak uzman bir kadro ile problemlerinize anında çözüm sağlar.
Özelleştirilebilir Çözümler
Özelleştirilebilir Çözümler
Özelleştirilebilir çözümlerle cloud optimization sürecinin üstesinden gelmeniz için benzersiz bir yaklaşım getirerek size yardımcı olur.
IBM Beacon Ödüllü İş Ortağınız
IBM Beacon Ödüllü İş Ortağınız
IBM Power tabanlı özel bulut mimarileri ile yüzlerce kurumsal müşterisi için benzersiz buluta geçiş projeleri üreten Bulutistan, dünyanın en prestijli ödülleri arasında yer alan ve bilişim sektörünün Oscar'ları olarak nitelendirilen IBM Beacon 2020 Ödülü'ne layık görülen tek yerli teknoloji şirketidir.

Rakamlarla Bulutistan

"En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!"
800+
Toplam
Müşteri
50+
Toplam
Veri Hacmi (PB)
%99.9+
Toplam
SLA
50+
Yurtdışı
Hizmeti

Bulut Tabanlı Diğer Servislerimiz

"En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!"
Bulut uzmanlarımızla çoklu bulut stratejilerinizi hızlandırın.
Göz At
DevOps ve NetOps ekipleriniz için çalışmayı sorunsuz hale getirin.
Göz At
Her işletme için yönetilebilen bulut çözümlerinden yararlanın.
Göz At
Doğru veri tabanı yönetim stratejisi ile kurumsal büyüme sağlayın.
Göz At
Buluttaki performansınızı gerçek zamanlı izleyin.
Göz At
Mevcut iş akışlarını modernleştirin, uygulama dağıtımını hızlandırın.
Göz At
Buluta güvenli ve kesintisiz bir şekilde geçiş yapın.
Göz At
Riski azaltın ve güvenlik yatırımlarınızı en üst düzeye çıkarın.
Göz At
Bağlı cihazlarınızı esnek ve güvenli bir şekilde etkinleştirin, yönetin ve güncelleyin.
Göz At
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
İletişim bilgilerime kampanya, tanıtım ve reklam içerikli ticari elektronik ileti gönderilmesine, bu amaçla kişisel verilerimin işlenmesine; tedarikçilerinizle hissedarlarınızla ve bağlı bulunan şirketlerinizle paylaşılmasına izin veriyorum.
Kişisel verileriniz sizinle irtibat kurmak için alınmakta ve işlenmektedir. Aydınlatma metnine ulaşmak için buraya tıklayınız.

Teknoloji Merkezi İçerikleri

"En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!"
Tümünü Görüntüle
İletişim Formu