Security as a Service (SECaaS) Hizmet Olarak Güvenlik

Security as a Service (SECaaS)
Hizmet Olarak Güvenlik

Siber güvenliği dış kaynak olarak bulut üzerinde yönetmenize yardımcı olan Bulutistan Security as A Service çözümlerimiz, en son güvenlik araçları ve güncellemeleri ile uygulama ve hizmetlere güvenli erişim sağlar, tüm bağlantılarınızı denetler, ağlarınızı ve bilgi sistemlerini izinsiz giriş girişimlerine karşı güçlendir ve güvence altına alır.
BİZİ TERCİH EDENLER
GENEL BAKIŞ Hizmet Olarak Güvenlik ile En Yüksek Güvenlik Standartlarını Uygulayın!

Security as A Service (SECaaS) Nedir?

Bulutistan Security as A Service; kimlik doğrulama, izinsiz giriş algılama, virüsten koruma ve kötü amaçlı yazılım yönetimi vb. güvenlik hizmetlerini yöneterek işletmelerin donanım ve siber güvenlik ekipmanları olmadan bir ağ içindeki tehditleri izlemesi için etkili bir yol sunar.

Bulutistan SECaas ile tüm güvenlik ihtiyaçlarına uygun, kolay ve uygun fiyatlı çözümler sağlar. Ayrıca siber tehditlerin her geçen gün arttığı ve güvenlik kaynaklarının yetersiz kaldığı bir dünyada, işletmelere güvenilirlik duygusu verir.
Security as A Service (SECaaS) Nedir?
Başarı Hikayeleri

“SAP HANA Altyapısı 7 aylık verimli proje süreci sonucunda pazarın öncüsü Bulutistan’a minimum kesinti ve %100 başarı oranı ile taşındı.”

Bulutistan Security As A Service (SECaaS)’ın Avantajlarına Yakından Bakın

"En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!"
Azaltmış Maliyetler
Azaltmış Maliyetler
Bulutistan Security as A Service çözümü altyapıdan ve peşin maliyetlerden tasarruf etmenizi sağlayarak bakım maliyetleri de dahil olmak üzere tüm maliyetleri üstlenir. Böylece işletmelerin sermaye giderleri azalır, BT güvenlik uzmanlarını işe almak veya yazılım lisansları satın almak için yatırım yapmak zorunda kalmazlar ve abonelik modeline dayalı bir çözümden yararlanırlar.
En Son ve En Güncel Güvenlik Araçları
En Son ve En Güncel Güvenlik Araçları
Bulutistan Security as A Service çözümü, bir savunma hamlesi gerektiğinde en son araçları kullanarak BT ekibinize üstünlük sağlar. Anti-virüs yazılımınızı, parola yöneticinizi veya diğer güvenlik özelliklerini koruyan rastgele kullanıcılar yerine, Bulutistan bunu sizin için yaparak güvenli erişim sağlar. Doğru zamanda doğru araçlarla hareket etmek, üçüncü taraf saldırıları kolaylıkla savuşturur.
Ölçeklenebilirlik
Ölçeklenebilirlik
İsteğe bağlı olarak kullanıcılara ek kaynaklar sağlayan Bulutistan Security as A Service çözümü, sonsuz derecede ölçeklenebilirlik sunar. Performansı etkilemeden, trafik artışlarını kolayca yönetir ve tüm trafiği, hatta şifreli trafiği bile denetler. Hizmetleri hızla eklemenize veya kaldırmanıza ve mevcut tehditlere göre ayarları güncellemenize olanak tanır.
Basitleştirilmiş Yönetim
Basitleştirilmiş Yönetim
Bulutistan Security as A Service çözümü, şirket içi sunuculardan hibrit ortamlara ve bulut tabanlı uygulamalara kadar işletme genelinde verileri ve uygulamaları koruma avantajı sağlar. Kullanıcılar, uygun bir web uygulaması aracılığıyla ihtiyaç duydukları herhangi bir güvenlik aracına erişir. Merkezileştirilmiş güvenlik, ilgili güvenlik araçlarını BT altyapınızın birden çok katmanına dağıtma seçeneği sunar.

Sizin için en ideal Security as A Service çözümüne
birlikte karar verelim.

SECURITY AS A SERVICE Neler Sunuyoruz?
Şifreleme

Hassas olan bilgileri korumak için kullanılır. İlgili tüm ayrıntıların ve iletişimin, uygun şekilde şifrelenmesi sağlar.

İzinsiz Giriş Tespiti

Olağandışı olaylar meydana geldiğinde, doğru araçları ve teknolojiyi kullanarak bunları anında tespit eder.

Veri Kaybı Önleme

Verilerinizi izlemek, korumak ve güvenliğini sağlamak için tasarlanmış araçlarla verilerinizin güvenliği sürekli olarak izler, doğrular ve korur.

Güvenlik Açığı Taraması

Bir siber suçlu tarafından istismar edilebilecek herhangi bir giriş noktası veya diğer güvenlik açıkları için BT altyapınız ve ağınız sürekli incelenir.

Ağ Güvenliği

Ağınıza kimlerin erişebileceğini ve bağlıyken ne yaptıklarını yönetmek için kullanabileceğiniz hizmet ve araçları kapsar.

Sürekli İzleme

Ağınızı ve uygulanan güvenlik araçlarını sürekli olarak izlemeniz sağlanır.

Web Güvenliği

Şirket, halka açık olan ve web üzerinden sağlanan herhangi bir varlığın gerçek zamanlı korumasını sağlar.

Kimlik ve Erişim Yönetimi

Kimlik doğrulama, tanımlama ve kullanıcı yönetimi hizmetleri sunar.

Güvenlik Bilgileri ve Olay Yönetimi (SIEM)

Olaylarla ilgili veriler alınır ve size gerçek zamanlı analiz sağlanır.

Güvenlik Değerlendirmeleri

Koruma seviyelerini değerlendirmek için periyodik denetimler gerçekleştirilir.

Neden Bulutistan
Security As A Service?
En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!
Uyumluluk
Uyumluluk
Uyumluluk gereksinimlerini anlamanız veya etkili bir güvenlik çözümü uygulamanız için yerel ve uluslararası düzenlemelere uymanıza yardımcı oluyoruz.
7/24 Güçlü Güvenlik
7/24 Güçlü Güvenlik
İşletmeler; 7/24 izlendiğinden ve kötü amaçlı yazılım, fidye yazılımı, kimlik avı, veri hırsızlığı veya DoS(Hizmet Reddi), DDoS(Dağıtılmış Hizmet Reddi) ve Saldırıya Uğramış API'ler gibi siber tehditlere karşı korunduğundan emin olabilir. Bulutistan, SECaaS ile bu tür tüm güvenlik ihlallerine karşı koruma sağlar.
Profesyonel Ekip
Profesyonel Ekip
Profesyonel ekibimiz, sisteminize yönelik herhangi bir tehlikenin işletmenize zarar vermeden neredeyse anında tespit edilmesini ve etkisiz hale getirilmesini sağlayacak bir uzmanlığa sahiptir.
IBM Beacon Ödüllü İş Ortağınız
IBM Beacon Ödüllü İş Ortağınız
IBM Power tabanlı özel bulut mimarileri ile yüzlerce kurumsal müşterisi için benzersiz buluta geçiş projeleri üreten Bulutistan, dünyanın en prestijli ödülleri arasında yer alan ve bilişim sektörünün Oscar'ları olarak nitelendirilen IBM Beacon 2020 Ödülü'ne layık görülen tek yerli teknoloji şirketidir.

Rakamlarla Bulutistan

"En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!"
800+
Toplam
Müşteri
50+
Toplam
Veri Hacmi (PB)
%99.9+
Toplam
SLA
50+
Yurtdışı
Hizmeti

Bulut Tabanlı Diğer Servislerimiz

"En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!"
Bulutistan IaaS Bulut Hizmetleri’nin zengin teknolojik altyapısından faydalanarak, kurumsal düzeyde teknolojiye anında erişin.
Göz At
Tüm uygulama bileşenlerini Bulutistan PaaS altyapısı üzerinde barındırın ve üretim sürelerinizi önemli ölçüde azaltın.
Göz At
Tüm verilerinizi maliyet avantajı ve dilediğiniz yerden erişme konforu ile güvenle saklayın.
Göz At
Olası bir felaket senaryosunda iş kaybını minimize edecek RPO ve RTO değerleri ile ayakta kalmasını sağlayan DR servislerimiz ile iş sürekliliğinizi garanti altına alın.
Göz At
SAP HANA dahil tüm veri envanterinizi size özel bulut platformunda kolayca yedekleyin ve yalnızca kullandığınız kadar ödeyin.
Göz At
Hiper bütünleşik altyapı, genişleyebilir kaynak ve maliyet avantajına sahip cloud server ürünleri ile işletmenize güç katın.
Göz At
Container as a Service ile bilgi işlem servislerinizi ve web uygulamalarınızı otomatik olarak ölçeklendirin ve güvenle çalıştırın.
Göz At
İhtiyacınıza uygun VPS planını seçin ve tüm projelerinizi özgürce barındırın.
Göz At
VDS çözümlerimiz ile işletmenizin ihtiyaç duyduğu sunucu altyapısına hemen sahip olun.
Göz At
Tüm veri tabanlarınızı tek bir platform üzerinden optimize edin.
Göz At
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
İletişim bilgilerime kampanya, tanıtım ve reklam içerikli ticari elektronik ileti gönderilmesine, bu amaçla kişisel verilerimin işlenmesine; tedarikçilerinizle hissedarlarınızla ve bağlı bulunan şirketlerinizle paylaşılmasına izin veriyorum.
Kişisel verileriniz sizinle irtibat kurmak için alınmakta ve işlenmektedir. Aydınlatma metnine ulaşmak için buraya tıklayınız.

Teknoloji Merkezi İçerikleri

"En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!"
Tümünü Görüntüle
İletişim Formu