Bulutistan
Public Cloud Management Genel Bulut Yönetimi Platformu

Public Cloud Management
Genel Bulut Yönetimi Platformu

BT ekibinizin bir uzantısı olarak çalışarak genel bulutta iş yüklerini tasarlamanıza, yönetmenize, optimize etmenize ve güvenliği sağlamanıza yardımcı olan Bulutistan Public Cloud Management çözümlerimizle uçtan uca destekten yararlanın.
BİZİ TERCİH EDENLER
GENEL BAKIŞ Her işletme için yönetilebilen bulut çözümleri!

Public Cloud Management Nedir?

Bulutistan Public Cloud Management, bir genel bulut ortamıyla uyumlu ve güvenilir şekilde, yatırımınızdan en iyi şekilde yararlanmanıza olanak tanıyan yönetilen bir çözümdür.

Yapılandırılmış ancak esnek bir hizmet teklifi kullanarak genel bulut ortamını yönetir ve iş yüklerini buluta taşıyan veya taşımayı düşünen işletmelere yardımcı olur. DNS ve yük dengeleme gibi kapsamlı ortak hizmetlerin yanı sıra bireysel iş yüklerinin günlük yönetimini de sağlar. Hangi hizmetlerin işletmenizin ihtiyacına en uygun olduğunu önermek için sürekli tavsiyeler sunar.
Public Cloud Management Nedir?
Başarı Hikayeleri

“SAP HANA Altyapısı 7 aylık verimli proje süreci sonucunda pazarın öncüsü Bulutistan’a minimum kesinti ve %100 başarı oranı ile taşındı.”

Bulutistan Public Cloud Management’ın Avantajlarına Yakından Bakın

"En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!"
Öngörülebilir Maliyetler
Öngörülebilir Maliyetler
Bulutistan Public Cloud Management çözümü, genel bulut maliyetlerinizin öngörülebilirliğini optimize etmenize ve iyileştirmenize olanak tanır ve genel bulut satıcıları tarafından sunulan bilgi işlem kaynaklarına yapılan harcamaların azaltılmasını sağlar. Herhangi bir bulut ortamını işletmeniz için analiz eder ve işiniz için en iyi çözümü en uygun maliyetlerle tasarlamanıza yardımcı olur.
Birleşik Yönetim
Birleşik Yönetim
Bulutistan Public Cloud Management çözümü ile genel bulut yönetiminin karmaşıklığını azaltan bir self servis portal aracılığıyla, bulut altyapınız genelinde görünürlük sağlayın, farklı satıcılar tarafından sunulan hizmetlerin fiyatlarını ve performansını karşılaştırın, maliyet tasarrufu ve optimizasyon hakkında daha fazla içgörü elde edin.
Esneklik
Esneklik
Bulutistan Public Cloud Management çözümü, tüketime dayalı esnek bir bulut hizmet modeliyle sadece gerçekten kullandığınız genel bulut hizmetlerinin yönetimine ödeme yapmanıza olanak tanır ve müşterinin ihtiyaç duyduğu hizmetleri destekler. Yalnızca kullandığınız kadar ödemenizi ve isteğe bağlı olarak hizmetleri ölçeklendirmenizi sağlar.
Sertifikalı Bulut Uzmanları
Sertifikalı Bulut Uzmanları
Bulutistan Public Cloud Management hizmeti; ortamınızın yönetimi, güvenliği, otomasyonu ve 7/24 izlenmesi için sertifikalı bulut uzmanlarından oluşan bir ekiple kurumsal sınıf bir yönetilen genel bulut çözümü sunar. Bu sayede yeni personel istihdam etmeye ya da halihazırdaki personeliniz için önemli eğitimlere yatırım yapmaya gerek yoktur.

Sizin için en ideal Public Cloud Management çözümüne
birlikte karar verelim.

PUBLIC CLOUD MANAGEMENT Kullanım Senaryoları
Özel Uzmanlık

Çok işlevli bulut uzmanlarından oluşan ekiplerimiz, genel buluta geçiş yapmak isteyen işletmelerin geçişlerini planlayarak sorunsuz bir şekilde devam etmelerine olanak tanır.

Bulut Ortamlarını Yeniden Tasarlama

Zaman içinde gelişen işiniz ve uygulamalarınız, genel bulut mimarinizin ve yönetiminizin karmaşıklığına katkıda bulunur. Bulut uzmanlarından oluşan ekiplerimiz, en iyi yaptığınız şeye odaklanabilmeniz için bulut ortamlarını yeniden tasarlayarak verimliliği artırmaya yardımcı olur.

Güvenilirliği Artırma

Bulut uzmanlarından oluşan ekiplerimiz, genel bulut için yönetilen güvenlik sunarken, işletmenizin diğer yüksek değerli projelere odaklanmasını sağlar.

Gelişen İş İhtiyaçlarına Uyum Sağlama

İş operasyonlarınızı sürdürmek için BT çözümlerinizi değerlendirecek ve ayarlayacak yetenekli bir ekibe ihtiyacınız vardır. Bulut uzmanlarından oluşan ekiplerimiz, zaman içinde hedeflerinizi sürekli olarak yeniden değerlendirir ve onlara ulaşmanıza yardımcı olacak bir yörüngeye uyum sağlamanıza yardımcı olur.

Neden Bulutistan
Public Cloud Management?
En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!
Uçtan Uca Çözümler
Uçtan Uca Çözümler
Bulutistan, bulut dönüşümünde işletmenize rehberlik edecek profesyonel yönetilen hizmetler ekibiyle; işinizi büyütmeniz ve verimliliği artırmanız için uçtan uca çözümler sunar.
Profesyonel Destek
Profesyonel Destek
Bulut yönetiminizi planlarken, her türlü teknik destek ihtiyacınıza öncelikli olarak yanıt veren uzman bir kadroya sahiptir.
5 Farklı Coğrafi Lokasyon
5 Farklı Coğrafi Lokasyon
Equnix Network'ü üzerinden kıta bağımsız alternatifler dahil, 5 farklı coğrafi lokasyon ile iş sürekliliği ihtiyaçlarına cevap veren en geniş cloud server barındırma ağına sahiptir.
IBM Beacon Ödüllü İş Ortağınız
IBM Beacon Ödüllü İş Ortağınız
IBM Power tabanlı özel bulut mimarileri ile yüzlerce kurumsal müşterisi için benzersiz buluta geçiş projeleri üreten Bulutistan, dünyanın en prestijli ödülleri arasında yer alan ve bilişim sektörünün Oscar'ları olarak nitelendirilen IBM Beacon 2020 Ödülü'ne layık görülen tek yerli teknoloji şirketidir.

Rakamlarla Bulutistan

"En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!"
800+
Toplam
Müşteri
50+
Toplam
Veri Hacmi (PB)
%99.9+
Toplam
SLA
50+
Yurtdışı
Hizmeti

Bulut Tabanlı Diğer Servislerimiz

"En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!"
Bulut uzmanlarımızla çoklu bulut stratejilerinizi hızlandırın.
Göz At
DevOps ve NetOps ekipleriniz için çalışmayı sorunsuz hale getirin.
Göz At
Doğru veri tabanı yönetim stratejisi ile kurumsal büyüme sağlayın.
Göz At
Buluttaki performansınızı gerçek zamanlı izleyin.
Göz At
Mevcut iş akışlarını modernleştirin, uygulama dağıtımını hızlandırın.
Göz At
Buluta güvenli ve kesintisiz bir şekilde geçiş yapın.
Göz At
Cloud optimization ile kurumsal verimliliğinizi artırın.
Göz At
Riski azaltın ve güvenlik yatırımlarınızı en üst düzeye çıkarın.
Göz At
Bağlı cihazlarınızı esnek ve güvenli bir şekilde etkinleştirin, yönetin ve güncelleyin.
Göz At
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
İletişim bilgilerime kampanya, tanıtım ve reklam içerikli ticari elektronik ileti gönderilmesine, bu amaçla kişisel verilerimin işlenmesine; tedarikçilerinizle hissedarlarınızla ve bağlı bulunan şirketlerinizle paylaşılmasına izin veriyorum.
Kişisel verileriniz sizinle irtibat kurmak için alınmakta ve işlenmektedir. Aydınlatma metnine ulaşmak için buraya tıklayınız.

Teknoloji Merkezi İçerikleri

"En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!"
Tümünü Görüntüle
İletişim Formu