Storage as a Service (STaaS) Hizmet Olarak Depolama

Storage as a Service (STaaS)
Hizmet Olarak Depolama

İhtiyacınıza göre limitsiz genişleyebilen, s3 protokol destekli API servisleri ile kolayca yönetilen Bulutistan Storage as a service hizmeti sayesinde tüm verilerinizi yüksek maliyet avantajı ve dilediğiniz yerden erişme konforu ile güvenle saklayın
BİZİ TERCİH EDENLER
GENEL BAKIŞ Her yerden güvenle Erişebileceğiniz veri Depoları oluşturun.

Storage as a Service Nedir?

Bulutistan Storage as a Service hizmeti, işletmenizin tüm uzun erimli veri saklama ihtiyaçları için hız, güvenlik ve ekonomi önceliklerini birleştiren bütünsel bir çözüm olarak tasarlanmıştır. Bulutistan, S3 protokollerinin tamamını destekleyen API erişimi sayesinde nesne tabanlı depolamaya da imkan veren, alanında rakipsiz bir veri saklama hizmetidir.
Storage as a Service Nedir?
Başarı Hikayeleri

“Menarini, "Pazar Erişim Çözümlerinin Altyapı, Network ve Güvenlik Servisleri Konsolidasyonu” projesi ile ortalama %40 tasarruf elde etti.”

Storage as a Service Bulut Teknolojisinin Avantajlarına Yakından Bakın

"En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!"
Gelişmiş S3 API Desteği
Gelişmiş S3 API Desteği
Bulutistan Storage as a Service hizmeti S3 protokolleri ile konuşan API arayüzü sayesinde tüm veri depolama operasyonlarını kendi arabirimine kolaylıkla aktarabilir. Bu sayede tüm veri depolama operasyonlarınızı kesintisiz yönetmenizi kolaylaştırır.
Limitsiz Kapasite
Limitsiz Kapasite
İhtiyaç duyduğunuz kaynaklar zamana bağlı genişlediğinde Bulutistan Storage as a Service ihtiyaçlarınıza esnek biçimde eşlik eder. Bu sayede limitsiz kapasite ölçeğinde veri stoklarınızı kesintisiz ve kayıpsız biçimde Bulutistan servislerine dilediğiniz an taşımanız mümkündür.
Güvenli Erişim
Güvenli Erişim
Bulutistan Storage as a Service güvenli erişim protokolleri ile çalışır. Tüm veri transferlerini SSL katmanı ile kriptolayan iletişim ağı sayesinde gönderilen ya da alınan hiçbir veri paketi üçüncü taraflarca okunamaz.
Yüksek Maliyet Avantajı
Yüksek Maliyet Avantajı
Bulutistan Storage as a Service ihtiyaçlarına uygun kaynak planlamaları ile oluşturulur. Bu sayede yalnızca kullanımda olan veri alanı ve servis bileşeleri için ücretlendirme yapılır. Artan - azalan ihtiyaçlarınız ölçeğinde maliyetleriniz daima kontrolünüz altındadır.

Sizin için en ideal Storage as a Service çözümüne
birlikte karar verelim.

Storage as a Service Neler Yapıyoruz?
Sağlık Sektörü

Uzun süreli saklanması gereken görüntüleme sistemlerin arşivlenmesi için güvenli bir ortam sunar. Uzun süreli saklanması gereken görüntüleme sistemlerin arşivlenmesi için güvenli bir ortam sunar.

Film ve Prodüksiyon Endüstrisi

Ham kayıt ve işlenmiş versiyonlar gibi tüm prodüksiyon envanterlerinin kayıpsız saklanması için her yerden erişilebilen geniş saklama alanları sağlar.

Fatura ve Kıymetli Evrak Arşivleme

Regülatif zorunluluklar ya da kurum politikalarının gerektirdiği uzun dönem arşivlenme ihtiyaçları için ekonomik çözümler sunar.

Soğuk Arşivleme

Cihaz ve lokasyon bağımsız yapısı ile performans ihtiyacı duymayan soğuk veri arşivlerinin barındırılabileceği limitsiz kaynaklar sağlar.

Neden
Bulutistan
Storage as a
Service?
En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!
20+ Kurumsal Referans
20+ Kurumsal Referans
Sağlık, Prodüksiyon ve Bilişim dahil 15 farklı sektörde 20'den fazla kurumsal işletmenin tercih ettiği Storage as a Service hizmeti
Gelişmiş API Desteği
Gelişmiş API Desteği
S3 protokollerini destekleyen ve bu sayede nesne tabanlı depolama da dahil olmak üzere tüm veri depolama ihtiyaçlarınızı API üzerinden yönetebilen teknoloji
7/24 Kolay Erişim
7/24 Kolay Erişim
Lokasyon ve cihaz bağımsız tüm veri saklama alanlarına her yerden güvenli erişim sunan %100 bulut altyapısında çalışan depolama servisi
Yüksek Güvenlik
Yüksek Güvenlik
Tüm veri transferlerini SSL katmanı ile kriptolayan iletişim prosedürleri sayesinde veri gizliliğini maksimize eden yüksek güvenlikli servis altyapısı

Rakamlarla Bulutistan

"En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!"
800+
Toplam
Müşteri
50+
Toplam
Veri Hacmi (PB)
%99.9+
Toplam
SLA
50+
Yurtdışı
Hizmeti

Bulut Tabanlı Diğer Servislerimiz

"En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!"
Bulutistan IaaS Bulut Hizmetleri’nin zengin teknolojik altyapısından faydalanarak, kurumsal düzeyde teknolojiye anında erişin.
Göz At
Tüm uygulama bileşenlerini Bulutistan PaaS altyapısı üzerinde barındırın ve üretim sürelerinizi önemli ölçüde azaltın.
Göz At
Olası bir felaket senaryosunda iş kaybını minimize edecek RPO ve RTO değerleri ile ayakta kalmasını sağlayan DR servislerimiz ile iş sürekliliğinizi garanti altına alın.
Göz At
SAP HANA dahil tüm veri envanterinizi size özel bulut platformunda kolayca yedekleyin ve yalnızca kullandığınız kadar ödeyin.
Göz At
Hiper bütünleşik altyapı, genişleyebilir kaynak ve maliyet avantajına sahip cloud server ürünleri ile işletmenize güç katın.
Göz At
Container as a Service ile bilgi işlem servislerinizi ve web uygulamalarınızı otomatik olarak ölçeklendirin ve güvenle çalıştırın.
Göz At
İhtiyacınıza uygun VPS planını seçin ve tüm projelerinizi özgürce barındırın.
Göz At
VDS çözümlerimiz ile işletmenizin ihtiyaç duyduğu sunucu altyapısına hemen sahip olun.
Göz At
Tüm veri tabanlarınızı tek bir platform üzerinden optimize edin.
Göz At
Hizmet Olarak Güvenlik ile En Yüksek Güvenlik Standartlarını Uygulayın.
Göz At
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
İletişim bilgilerime kampanya, tanıtım ve reklam içerikli ticari elektronik ileti gönderilmesine, bu amaçla kişisel verilerimin işlenmesine; tedarikçilerinizle hissedarlarınızla ve bağlı bulunan şirketlerinizle paylaşılmasına izin veriyorum.
Kişisel verileriniz sizinle irtibat kurmak için alınmakta ve işlenmektedir. Aydınlatma metnine ulaşmak için buraya tıklayınız.

Teknoloji Merkezi İçerikleri

"En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!"
Tümünü Görüntüle

Storage as a Service Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

"En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!"
Storage as a Service (Hizmet olarak Depolama) Nedir?

Bulutistan Storage as a Service Hizmeti, S3 protokollerinin tamamını destekleyen API erişimi sayesinde nesne tabanlı depolamaya imkan veren, alanında rakipsiz bir veri saklama hizmetidir. Veri saklama ihtiyaçları için, hız, güvenlik ve ekonomi önceliklerini birleştiren bütünsel bir çözüm olarak tasarlanmıştır.

Storage as a Service Hizmetinin faydaları nelerdir?

Bulutistan storage as a service hizmeti ile, S3 protokolleri ile konuşan API ara yüzü sayesinde, veri depolama operasyonlarınızı kesintisiz bir şekilde yönetebilirsiniz. Servisi, ihtiyaç duyduğunuz kadar artırıp azaltabilir, limitsiz kapasite ölçeğinde veri stoklarınızı kesintisiz ve kayıpsız bir şekilde Bulutistan servislerine taşıyabilirsiniz.
Bulutistan Storage as a Service güvenli erişim protokolleri ile çalışır. Tüm veri transferlerini SSL katmanı ile kriptolayan iletişim ağı sayesinde gönderilen ya da alınan hiçbir veri paketi üçüncü taraflarca okunamaz.
Sadece kullanımda olan veri alanı ve servis bileşenleri için ücretlendirme yapılır, bu sayede yüksek maliyet avantajı sağlamış olursunuz.

Bulutistan Storage as a Service Hizmetinin kurulum süreleri ne kadar zaman alır?

Proje yöneticilerimizin müşterilerimiz ile beraber hazırladığı proje planı aşamasında, storage as a service hizmetimizin kurulum süreleri belirlenmektedir.

Bulutistan Storage as a Service Hizmetleri için fiyatları nasıl öğrenebilirim?

Bulutistan Kurumsal Satış ekibimiz ile irtibat kurmak için, aşağıdaki formu doldurmanızı rica ederiz. Sizinle en kısa sürede iletişime geçilecektir.

Verilerimi size teslim ettiğim zaman, herhangi bir güvenlik sorunu yaşar mıyım?

Bulutistan Veri Merkezleri Türkiye’de bulunmaktadır. Yüzde yüz Türk sermayeli bir şirket olarak Türkiye’nin verisi Türkiye’de kalmalı düşüncesi ile hizmet veriyoruz. Ayrıca veri merkezlerimiz Tier 4 seviyesinde olup, gerekli tüm regülasyon kurallarına uygun ve ilgili güvenlik sertifikalarına sahiptir.

İletişim Formu