Hybrid Cloud Management (Hibrit Bulut Yönetimi)

Hybrid Cloud Management
(Hibrit Bulut Yönetimi)

Hibrit bulutta sınırsız ölçeklenebilirlik ile iş yüklerini tasarlamanıza, yönetmenize, optimize etmenize ve güvenliği sağlamanıza yardımcı olan Bulutistan Hybrid Cloud Management çözümlerimizle, DevOps ve NetOps ekipleriniz için çalışmayı sorunsuz hale getirin.
BİZİ TERCİH EDENLER
GENEL BAKIŞ Her işletme için yönetilebilen Hybrid bulut çözümleri!

Hybrid Cloud Management Nedir?

Bulutistan Hybrid Cloud Management, işletmelere hem genel hem de özel bulutları birleştirerek veri depolamayı belirli ihtiyaçlara göre özelleştirme yeteneği veren yönetilen bir çözümdür.

Veri merkezi yönetiminde veya web barındırmada genel bulut donanım kaynaklarının verimli bir şekilde kullanılmasını sağlarken; karmaşık ticari işletmelerdeki BT uzmanlarının donanım kaynaklarında en düşük maliyetleri sağlamalarına olanak tanır.
Hybrid Cloud Management Nedir?
Başarı Hikayeleri

“SAP HANA Altyapısı 7 aylık verimli proje süreci sonucunda pazarın öncüsü Bulutistan’a minimum kesinti ve %100 başarı oranı ile taşındı.”

Bulutistan Hybrid Cloud Management’ın Avantajlarına Yakından Bakın

"En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!"
Maliyet Avantajı
Maliyet Avantajı
Bulutistan Hybrid Cloud Management çözümü ile işletmeler özel bulutlarını bir genel bulutla birleştirdiğinde, maliyetleri kontrol edebilir ve azaltabilir. Bulut çözümleri genelinde maliyet için esnek politikalar belirlemenize ve örneğin verileri en ucuz uygulanabilir depolama seçeneğine taşıyarak yatırım getirinizi en üst düzeye çıkarmanıza olanak tanır.
Esneklik
Esneklik
Bulutistan Hybrid Cloud Management, işletmelere bulutlarında esneklik sağlayarak ölçeklenebilirliğe olanak tanır. Yeni veya daha fazla bulut alanına ihtiyaç duyulduğunda, işletmeler genel buluta dönebilir. Özel bir bulut veya veri merkezinin sağladığı kontrol ve güvenlikten tamamen vazgeçmek yerine, bu ortamları genel bulut hizmetleriyle birleştirebilir.
Bulut Güvenliği
Bulut Güvenliği
Bulutistan Hybrid Cloud Management çözümü, işletmelere hassaslığı daha az olan bilgi işlem görevleri için genel bulutun esnekliğini ve bilgi işlem gücünü kazandırırken en hassas verileri şirket içinde tutma yeteneği verir. Üstelik, mümkün olduğunca güvenli kalmak için her tür verinin nerede saklanacağını seçerek işletmelerin ulusal veya uluslararası düzenlemelere uyumlu kalmasını sağlar.
Optimizasyon
Optimizasyon
Bulutistan Hybrid Cloud Management ile sunulan aktif izleme ve algoritmalar, optimizasyon fırsatlarının belirlenmesine yardımcı olur. Bir hibrit bulut yönetimi ile şirketler, kurum içinde saklanması gereken hassas verileri tutabilme ve diğer her şey için genel bulut depolama kullanımını optimize etme avantajına sahiptir. Bu, kurum içi özel bulut yönetimine harcanan zamanın yanı sıra maliyetleri de azaltabilir.

Sizin için en ideal Hybrid Cloud Management çözümüne
birlikte karar verelim.

HYBRİD CLOUD MANAGEMENT Kullanım Senaryoları
Maliyet Yönetimi

Verileri en uygun depolama seçeneğine taşıyarak bulut çözümleri genelinde maliyet için esnek politikalar belirlemenize ve yatırım getirinizi en üst düzeye çıkarmanıza olanak tanır.

İş Yükü Geçişi

İş yüklerini özel bulut ortamından genel bulut ortamına ve geriye taşımak için otomatik, hızlı ve düşük riskli seçenekler sunar.

Self Servis

Kullanıcıların temel altyapı hakkında endişelenmeden iş yüklerini dağıtmasına, tüketmesine ve sonlandırmasına olanak tanır.

Entegrasyonlar ve API’ler

Hibrit bulutu, hem bulutta hem de şirket içinde mevcut kurumsal sistemler ve geliştirme araçlarıyla entegre etmeyi kolaylaştırır.

İş Yükü ve Maliyet Analitiği

Hibrit bulutta nelerin çalıştığı hakkında zengin ve eyleme dönüştürülebilir birçok veriye ulaşmanızı sağlar.

Neden BULUTİSTAN
Hybrid Cloud Management?
En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!
Basitleştirilmiş Yönetim
Basitleştirilmiş Yönetim
Tüm kontrollerinizin tek bir yerde olmasını sağlarken ağ yönetimini ve desteğini basitleştirir. Ağınızda gerekli herhangi bir değişiklik veya geliştirme kolayca yapılabilir.
7/24 Profesyonel Destek
7/24 Profesyonel Destek
Hybrid bulut yönetiminizi planlarken, ortamınızın benzersiz ihtiyaçlarını karşılamak için özelleştirilmiş destek sağlayarak, 7/24 yanınızda olacak uzman bir kadro ile problemlerinize anında çözüm sağlar.
%100 Yerli Bulut Teknolojileri Markası
%100 Yerli Bulut Teknolojileri Markası
Gücünü ülkesinden alan ve Turkcom olma vizyonu ile başta Türkiye olmak üzere Avrupa’daki kurumlarında aralarında olduğu yüzlerce kurumsal müşterisine yüksek performans ile yönetilen hibrit cloud hizmetleri sunan Bulutistan, altyapı ve Ar-Ge yatırımlarını İstanbul merkez ofisinden yönetmekte ve ülkesinde yaptığı yatırımları yüksek teknoloji ihracatı ile 20’den fazla ülkeye ulaştırmaktadır.
IBM Beacon Ödüllü İş Ortağınız
IBM Beacon Ödüllü İş Ortağınız
IBM Power tabanlı özel bulut mimarileri ile yüzlerce kurumsal müşterisi için benzersiz buluta geçiş projeleri üreten Bulutistan, dünyanın en prestijli ödülleri arasında yer alan ve bilişim sektörünün Oscar'ları olarak nitelendirilen IBM Beacon 2020 Ödülü'ne layık görülen tek yerli teknoloji şirketidir.

Rakamlarla Bulutistan

"En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!"
800+
Toplam
Müşteri
50+
Toplam
Veri Hacmi (PB)
%99.9+
Toplam
SLA
50+
Yurtdışı
Hizmeti

Bulut Tabanlı Diğer Servislerimiz

"En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!"
Bulut uzmanlarımızla çoklu bulut stratejilerinizi hızlandırın.
Göz At
Her işletme için yönetilebilen bulut çözümlerinden yararlanın.
Göz At
Doğru veri tabanı yönetim stratejisi ile kurumsal büyüme sağlayın.
Göz At
Buluttaki performansınızı gerçek zamanlı izleyin.
Göz At
Mevcut iş akışlarını modernleştirin, uygulama dağıtımını hızlandırın.
Göz At
Buluta güvenli ve kesintisiz bir şekilde geçiş yapın.
Göz At
Cloud optimization ile kurumsal verimliliğinizi artırın.
Göz At
Riski azaltın ve güvenlik yatırımlarınızı en üst düzeye çıkarın.
Göz At
Bağlı cihazlarınızı esnek ve güvenli bir şekilde etkinleştirin, yönetin ve güncelleyin.
Göz At
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
İletişim bilgilerime kampanya, tanıtım ve reklam içerikli ticari elektronik ileti gönderilmesine, bu amaçla kişisel verilerimin işlenmesine; tedarikçilerinizle hissedarlarınızla ve bağlı bulunan şirketlerinizle paylaşılmasına izin veriyorum.
Kişisel verileriniz sizinle irtibat kurmak için alınmakta ve işlenmektedir. Aydınlatma metnine ulaşmak için buraya tıklayınız.

Teknoloji Merkezi İçerikleri

"En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!"
Tümünü Görüntüle
İletişim Formu