Hybrid Cloud
(Hibrit Bulut)

Genel ve özel bulut platformlarının avantajlarını, işletmenizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde entegre etmenize olanak tanıyarak her uygulama veya iş yükü için optimum bulutu seçme çevikliğini sağlayan hibrit bulut çözümlerimiz ile verimliliğinizi en üst düzeye çıkarın.
BİZİ TERCİH EDENLER
GENEL BAKIŞ İşletmenizi optimum performansla güçlendirin

Hybrid Cloud Nedir?

Bulutistan Hybrid Cloud hizmeti, genel bulut platformlarını özel bulut veya şirket içi sunucularla birleştirerek iş yükünün iki bulut arasında hızlı bir şekilde aktarılmasını sağlayan ve birden çok bulut ürününün avantajlarından aynı anda yararlanmanıza izin veren entegre bir çözümdür.
Hibrit bulut çözümleri ile özel bulutun yüksek performans ve güvenliğini genel bulutun esnekliğiyle birleştirin.

Bulutistan Hybrid Cloud Teknolojilerinin Avantajlarına Yakından Bakın

"En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!"
Gelişmiş Çeviklik
Hızla uyum sağlama ve yön değiştirme ihtiyacınıza istediğiniz her an yardımcı olan Bulutistan Hybrid Cloud çözümü, rekabet avantajı için farklı oranlarda genel ve özel buluttan yararlanmanıza olanak tanır.
Sınırsız Ölçeklenebilirlik
Bulutistan Hybrid Cloud çözümü ile ihtiyacınız olan her an daha fazla kaynağa hızla erişebilir ve operasyonel kapasiteyi hızla artırabilirsiniz.
Maliyet Avantajı
Bulutistan Hybrid Cloud hizmeti, verileri ve daha az hassas olan uygulamaları ihtiyaç anında daha düşük maliyetli genel bulutlara aktarırken iş açısından en kritik iş yüklerini özel, şirket içi sunucularda tutma imkanı sağlar.
Veri ve Uygulama Mobilitesi
Bulutistan Hybrid Cloud ile hızla değişen iş yükleri, stratejiler ve fiyatlar ile başa çıkmak için verileri ve uygulamaları bir buluttan diğerine taşıyın.

Sizin için en ideal Hybrid Cloud çözümüne
birlikte karar verelim.

HYBRID CLOUD Kullanım Senaryoları
Dinamik, Hassas ve Sık Değişen İş Yükleri

İş yükü gereksinimlerine uyum sağlayarak gereksinimleriniz arttığında genel bir buluta, daha öngörülebilir iş yüklerinizi şirket içi veya özel bulutta taşıyarak hizmetin sorunsuz bir şekilde devam etmesine olanak tanır.

Büyük Veri İşleme

Hassas verilerinizi güvenlik duvarınızın arkasındaki özel veya şirket içi bir altyapıda tutarken, yüksek düzeyde ölçeklenebilir genel bulut kaynakları kullanarak bazı büyük veri analizlerini çalıştırmanızı sağlar.

Kısa Vadeli ve Geçici Projeler

Geçici kullanım için ek altyapıya yatırım yapmak yerine kullandığınız kadar ödeyerek kısa vadeli projeleri bir hibrit bulut mimarisinden genel buluta tahsise olanak tanır.

Yüksek Kullanılabilirlik ve Olağanüstü Durum Kurtarma

Hibrit bulut dağıtımında işletmeler verileri bulutta yedekleyebilir ve veri merkezi kesintisi durumunda bunları kullanabilir. Bu da maliyetli, kaynak açısından yoğun şirket içi yedekleme sunucularına olan ihtiyacı ortadan kaldırır.

Gelecek İçin Esneklik

Hibrit bulut yaklaşımı, gerçek veri yönetimi gereksinimlerinizi, bunları en iyi şekilde karşılayabilecek şirket içi kaynaklar, genel veya özel bulutla eşleştirmenize olanak tanır.

Neden BULUTİSTAN
Hibrit Bulut?
En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!
Deloitte Technology Fast: Türkiye’nin En Hızlı Büyüyen Teknoloji Şirketi
Avrupa, Ortadoğu ve Afrika (EMEA) bölgesindeki en hızlı büyüyen teknoloji firmalarının belirlendiği Deloitte Technology Fast 500 EMEA listesinde Bulutistan Türkiye’nin birinci, bölgenin ise 20. en hızlı büyüyen teknoloji şirketidir.
5 Farklı Coğrafi Lokasyon
Equnix Network'ü üzerinden kıta bağımsız alternatifler dahil 5 farklı coğrafi lokasyon ile iş sürekliliği ihtiyaçlarına cevap veren en geniş cloud server barındırma ağı
%100 KVKK Uyumlu Bulut Teknolojileri
Bulutistan, tamamı Türkiye'de yerleşik veri merkezleri üzerinden şifrelenebilen saklama ortamları ile Kişisel Verilerin Korunması Kanununa tam uyumlu altyapılar sunar.
IBM Beacon Ödüllü İş Ortağınız
IBM Power tabanlı özel bulut mimarileri ile yüzlerce kurumsal müşterisi için benzersiz buluta geçiş projeleri üreten Bulutistan, dünyanın en prestijli ödülleri arasında yer alan ve bilişim sektörünün Oscar'ları olarak nitelendirilen IBM Beacon 2020 Ödülü'ne layık görülen tek yerli teknoloji şirketidir.

Rakamlarla Bulutistan

"En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!"
500+
Toplam
Müşteri
50+
Toplam
Veri Hacmi (PB)
%99.9+
Toplam
SLA
50+
Yurtdışı
Hizmeti

Bulut Tabanlı Diğer Servislerimiz

"En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!"
Infrastructure as a Service
"En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!"
Göz At
Storage As a Service
"En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!"
Göz At
SAP HANA as a Service
"En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!"
Göz At

Teknoloji Merkezi İçerikleri

"En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!"
Tümünü Görüntüle
Sizin için en doğru
bulut çözümüne birlikte karar verelim.
Uzman Bulut ekibimizle işletmenizin ihtiyaç ve bütçesine en uygun bulut çözümü için birebir görüşün.
İletişim Formu