Platform as a Service (PaaS) Hizmet Olarak Platform

Platform as a Service (PaaS)
Hizmet Olarak Platform

Tüm uygulama bileşenlerini Bulutistan Platform as a Service altyapısı üzerinde barındırın ve üretim sürelerinizi önemli ölçüde azaltın.
Verimliliğinizi artırarak yazılımlarınıza yeni yetenekler eklemesine olanak tanıyan kullanıma hazır programlama bileşenleri için PaaS Servisimiz ile şimdi tanışın.
BİZİ TERCİH EDENLER
GENEL BAKIŞ Her yerden güvenle Erişebileceğiniz veri Depoları oluşturun.

Platform As A Service (PaaS) Nedir?

Bulutistan PaaS Servisi uygulama geliştirme süreçlerinizde ihtiyaç duyduğunuz altyapı gereksinimlerini yapılandırmak zorunda kalmadığınız, pratik ve ekonomik bir uygulama geliştirme platformudur.

İşinize verimlilik ve hız kazandıracak Bulutistan PaaS servisleri ile çok kullanıcılı geliştirme ortamları kurabilir, dilediğiniz yazılım mimarileri ile tasarlanan size özel altyapınız üzerinde kodlama sürelerinizi önemli ölçüde azaltabilirsiniz.
Platform As A Service (PaaS) Nedir?
Başarı Hikayeleri

“SAP HANA Altyapısı 7 aylık verimli proje süreci sonucunda pazarın öncüsü Bulutistan’a minimum kesinti ve %100 başarı oranı ile taşındı.”

Platform As A Service (PaaS) Bulut Teknolojisinin Avantajlarına Yakından Bakın

"En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!"
Ölçeklenebilir Kaynaklar
Ölçeklenebilir Kaynaklar
Bulutistan PaaS altyapının yanı sıra ara yazılım (middleware), geliştirme araçları, iş zekası hizmetleri, veri tabanı yönetimi, sistem yönetimi ve güvenliğe yönelik çözümleri de kapsayan geniş bir envanteri işletmenizin ihtiyaç duyduğu kaynaklar ölçeğinde yapılandırmanız olanak tanır. Bu sayede yalnızca kullandığınız sistem kaynakları için ücretlendirilirsiniz.
Merkezi Yönetim
Merkezi Yönetim
Bulutistan PaaS, kapsamlı sistem yönetim bilgisi gerektirmeyen merkezi bir geliştirme ortamı sunar. Bu sayede geliştiricilerin lokal cihazlarında herhangi bir geliştirme ortamı oluşturmaları gerekmez. Üstelik geliştiriciler dünyanın hangi coğrafyasında olursa olsun, internet olan her yerden kolaylıkla PaaS envanterine erişim sağlanabilir.
Maliyet Optimizasyonu
Maliyet Optimizasyonu
Bulutistan PaaS, geliştirme ortamınızı kurarken altyapı yapılandırma ve güncelleme süreçlerine ihtiyaç duymaz. Tüm geliştirme ortamı sizin tercih ettiğiniz bileşenlerle oluşturulur ve bu sayede işgücü maliyetiniz başta olmak üzere donanım yapılandırma ve barındırma maliyetlerinden önemli ölçüde tasarruf etmenize yardımcı olur.
Çok Kullanıcılı Çalışma Ortamı
Çok Kullanıcılı Çalışma Ortamı
Bulutistan PaaS servisi ile birden fazla geliştirici aynı geliştirme projesi üzerinde çalışırken iş akışlarını kolaylaştırabileceğiniz esnek bir geliştirme ortamı sunar. Bu sayede farklı lokasyonlarda dahi olsa tüm proje paydaşları aynı anda geliştirme ortamına erişebilir ve birlikte çalışabilirler.

Sizin için en ideal PaaS Bulut Hizmetleri çözümüne
birlikte karar verelim.

PLATFORM AS A SERVICE Neler Yapıyoruz?
Fintech Firmaları

Hızla değişen finansal piyasalara hizmet veren şirketler ve ödeme sistemleri çözümleri için esnek geliştirme ve dağıtım ortamları sunar.

Insuretech Firmaları

Çoklu veri sağlayıcılarını orkestre eden ve anlık provizyonlama servisleri için sürekli entegrasyon geliştirmeleri üreten sigorta teknolojilerinin tercihidir.

Perakende Satış Ağı Yönetimi

SAP Hybris Commerce ile akıllı perakendecilik uygulamaları geliştirin, SAP'nin sunduğu PCM sayesinde ürün içerik ve kataloglarını kolayca hazırlayın.

Yazılım Geliştirme Firmaları

Üretim verimliliğini hedefleyen yazılım geliştirme şirketleri için dağıtık ekiplerin tek noktadan geliştirme yapmasına imkan tanır.

DevOps ve SecOps Ekipleri

Geliştirme, operasyon ve güvenlik ekiplerinin eş zamanlı proje geliştirmek için tercih ettiği en verimli ve en ekonomik çözümdür.

Neden Bulutistan Platform as a Service (PaaS)?
En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!
Kolay Adaptasyon
Kolay Adaptasyon
Bulutistan PaaS Platformu yerleşik geliştirme ortamlarını buluta taşımak isteyen işletmeler için hızlı ve pratik bir çözümdür. PaaS servisi tüm geliştirme ortamını yüklenebileceği gibi işletmelerin ihtiyacına göre hibrid modelin bir parçası olarak da pozisyonlanabilir.
Yüksek Verimlilik
Yüksek Verimlilik
Bulutistan PaaS bulut mimarisi üzerinde altyapı konfigürasyonuna ihtiyaç duyulmaksızın açık kaynak kodlu tüm deployment envanterleri kolaylıkla oluşturulabilir. Güncellemeye ihtiyaç duymayan ölçeklenebilir yapısı ile PaaS platformu ihtiyaç duyulan kodlama miktarını yerleşik sistemlerle kıyaslandığında önemli ölçüde azaltarak yüksek verimliliği garanti eder.
IBM Beacon Ödüllü İş Ortağınız
IBM Beacon Ödüllü İş Ortağınız
IBM Power tabanlı özel bulut mimarisi ile yüzlerce kurumsal müşterisi için benzersiz Buluta geçiş projeleri üreten Bulutistan, dünyanın en prestijli ödülleri arasında yer alan ve bilişim sektörünün Oscar'ı olarak nitelendirilen IBM Beacon 2020 Ödülü'ne layık görülen tek yerli teknoloji şirketidir.
%100 Yerli Bulut Teknolojileri Markası
%100 Yerli Bulut Teknolojileri Markası
Gücünü ülkesinden alan ve Turkcom olma vizyonu ile başta Türkiye olmak üzere Avrupa’daki kurumlarında aralarında olduğu yüzlerce kurumsal müşterisine yüksek performans’, yönetilen SAP hizmetleri sunan Bulutistan, altyapı ve Ar-Ge yatırımlarını İstanbul merkez ofisınden yönetmekte ve ülkesinde yaptığı yatırımları yüksek teknoloji ihracatı ile 20’den fazla ülkeye ulaşhımaktadır.

Rakamlarla Bulutistan

"En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!"
800+
Toplam
Müşteri
50+
Toplam
Veri Hacmi (PB)
%99.9+
Toplam
SLA
50+
Yurtdışı
Hizmeti

Bulut Tabanlı Diğer Servislerimiz

"En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!"
Bulutistan IaaS Bulut Hizmetleri’nin zengin teknolojik altyapısından faydalanarak, kurumsal düzeyde teknolojiye anında erişin.
Göz At
Tüm verilerinizi maliyet avantajı ve dilediğiniz yerden erişme konforu ile güvenle saklayın.
Göz At
Olası bir felaket senaryosunda iş kaybını minimize edecek RPO ve RTO değerleri ile ayakta kalmasını sağlayan DR servislerimiz ile iş sürekliliğinizi garanti altına alın.
Göz At
SAP HANA dahil tüm veri envanterinizi size özel bulut platformunda kolayca yedekleyin ve yalnızca kullandığınız kadar ödeyin.
Göz At
Hiper bütünleşik altyapı, genişleyebilir kaynak ve maliyet avantajına sahip cloud server ürünleri ile işletmenize güç katın.
Göz At
Container as a Service ile bilgi işlem servislerinizi ve web uygulamalarınızı otomatik olarak ölçeklendirin ve güvenle çalıştırın.
Göz At
İhtiyacınıza uygun VPS planını seçin ve tüm projelerinizi özgürce barındırın.
Göz At
VDS çözümlerimiz ile işletmenizin ihtiyaç duyduğu sunucu altyapısına hemen sahip olun.
Göz At
Tüm veri tabanlarınızı tek bir platform üzerinden optimize edin.
Göz At
Hizmet Olarak Güvenlik ile En Yüksek Güvenlik Standartlarını Uygulayın.
Göz At
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
İletişim bilgilerime kampanya, tanıtım ve reklam içerikli ticari elektronik ileti gönderilmesine, bu amaçla kişisel verilerimin işlenmesine; tedarikçilerinizle hissedarlarınızla ve bağlı bulunan şirketlerinizle paylaşılmasına izin veriyorum.
Kişisel verileriniz sizinle irtibat kurmak için alınmakta ve işlenmektedir. Aydınlatma metnine ulaşmak için buraya tıklayınız.

Teknoloji Merkezi İçerikleri

"En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!"
Tümünü Görüntüle

Platform as a Service Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

"En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!"
Platform as a Service (Hizmet olarak Platform) nedir? PaaS hizmetinin, faydaları nelerdir?

Bulutistan tarafından yönetilen ve sizin kullanımınız için tahsis edilen, dedike servis veya altyapı hizmetleridir. PaaS hizmetini servis olarak aldığınızda, yüksek donanım maliyetleri ödemenize gerek kalmaz. Piyasadaki en iyi donanımları kullanma şansına sahip olursunuz. Kendi kuracağınız donanımlar için, ayrıca bir sistem yöneticisine sahip olmanız gerekir. Oysa PaaS modelinde bu iş yükleri kalmaz, firmanız adına altyapıdaki gerekli güncelleme işlemleri Bulutistan tarafından sağlanır. Uygulamalar geliştirmek ve çalıştırabilmek için, gereken donanım ve yazılım araçlarını, yüksek erişilebilirlik ve uzman ekiplerin servis kalitesi ile, çok kısa sürede kurabilme ve hayata geçirme imkanına sahip olursunuz.

Bulutistan’dan Hangi Hizmetleri PaaS olarak alabilirim?

Bulutistan altyapısından; PaaS hizmetleri olarak, sanal sunucu hizmetlerini, işletim sistemlerini, veri tabanı çözümlerini, güvenlik hizmetlerini, geliştirici araçları ve ağ desteği gibi temel donanım teknolojilerini alabilirsiniz.

Bulutistan PaaS Hizmetlerinin kurulum süreleri ne kadar zaman alır?

Bulutistan PaaS hizmetlerinin kurulumu, maksimum 24 saatte tamamlanır.

Bulutistan PaaS Hizmetleri için fiyatları nasıl öğrenebilirim?

Bulutistan Kurumsal Satış ekibimiz ile irtibat kurmak için, aşağıdaki formu doldurmanızı rica ederiz. Sizinle en kısa sürede iletişime geçilecektir.

İletişim Formu