Platform as a Service
(PaaS Bulut Hizmetleri)

Tüm uygulama bileşenlerini Bulutistan Platform as a Service altyapısı üzerinde barındırın ve üretim sürelerinizi önemli ölçüde azaltın.
Verimliliğinizi artırarak yazılımlarınıza yeni yetenekler eklemesine olanak tanıyan kullanıma hazır programlama bileşenleri için PaaS Servisimiz ile şimdi tanışın.
BİZİ TERCİH EDENLER
GENEL BAKIŞ Her yerden güvenle Erişebileceğiniz veri Depoları oluşturun.

Platform As A Service (PaaS) Nedir?

Bulutistan PaaS Servisi uygulama geliştirme süreçlerinizde ihtiyaç duyduğunuz altyapı gereksinimlerini yapılandırmak zorunda kalmadığınız, pratik ve ekonomik bir uygulama geliştirme platformudur.

İşinize verimlilik ve hız kazandıracak Bulutistan PaaS servisleri ile çok kullanıcılı geliştirme ortamları kurabilir, dilediğiniz yazılım mimarileri ile tasarlanan size özel altyapınız üzerinde kodlama sürelerinizi önemli ölçüde azaltabilirsiniz.

Platform As A Service (PaaS) Bulut Teknolojisinin Avantajlarına Yakından Bakın

En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!
Ölçeklenebilir Kaynaklar
Bulutistan PaaS altyapının yanı sıra ara yazılım (middleware), geliştirme araçları, iş zekası hizmetleri, veri tabanı yönetimi, sistem yönetimi ve güvenliğe yönelik çözümleri de kapsayan geniş bir envanteri işletmenizin ihtiyaç duyduğu kaynaklar ölçeğinde yapılandırmanız olanak tanır. Bu sayede yalnızca kullandığınız sistem kaynakları için ücretlendirilirsiniz.
Merkezi Yönetim
Bulutistan PaaS, kapsamlı sistem yönetim bilgisi gerektirmeyen merkezi bir geliştirme ortamı sunar. Bu sayede geliştiricilerin lokal cihazlarında herhangi bir geliştirme ortamı oluşturmaları gerekmez. Üstelik geliştiriciler dünyanın hangi coğrafyasında olursa olsun, internet olan her yerden kolaylıkla PaaS envanterine erişim sağlanabilir.
Maliyet Optimizasyonu
Bulutistan PaaS, geliştirme ortamınızı kurarken altyapı yapılandırma ve güncelleme süreçlerine ihtiyaç duymaz. Tüm geliştirme ortamı sizin tercih ettiğiniz bileşenlerle oluşturulur ve bu sayede işgücü maliyetiniz başta olmak üzere donanım yapılandırma ve barındırma maliyetlerinden önemli ölçüde tasarruf etmenize yardımcı olur.
Çok Kullanıcılı Çalışma Ortamı
Bulutistan PaaS servisi ile birden fazla geliştirici aynı geliştirme projesi üzerinde çalışırken iş akışlarını kolaylaştırabileceğiniz esnek bir geliştirme ortamı sunar. Bu sayede farklı lokasyonlarda dahi olsa tüm proje paydaşları aynı anda geliştirme ortamına erişebilir ve birlikte çalışabilirler.

Sizin için en ideal PaaS Bulut Hizmetleri çözümüne
birlikte karar verelim.

PLATFORM AS A SERVICE Neler Yapıyoruz?
Fintech Firmaları

Hızla değişen finansal piyasalara hizmet veren şirketler ve ödeme sistemleri çözümleri için esnek geliştirme ve dağıtım ortamları sunar.

Insuretech Firmaları

Çoklu veri sağlayıcılarını orkestre eden ve anlık provizyonlama servisleri için sürekli entegrasyon geliştirmeleri üreten sigorta teknolojilerinin tercihidir.

Perakende Satış Ağı Yönetimi

SAP Hybris Commerce ile akıllı perakendecilik uygulamaları geliştirin, SAP'nin sunduğu PCM sayesinde ürün içerik ve kataloglarını kolayca hazırlayın.

Yazılım Geliştirme Firmaları

Üretim verimliliğini hedefleyen yazılım geliştirme şirketleri için dağıtık ekiplerin tek noktadan geliştirme yapmasına imkan tanır.

DevOps ve SecOps Ekipleri

Geliştirme, operasyon ve güvenlik ekiplerinin eş zamanlı proje geliştirmek için tercih ettiği en verimli ve en ekonomik çözümdür.

Neden Bulutistan Platform as a Service (PaaS)?
En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!
Kolay Adaptasyon
Bulutistan PaaS Platformu yerleşik geliştirme ortamlarını buluta taşımak isteyen işletmeler için hızlı ve pratik bir çözümdür. PaaS servisi tüm geliştirme ortamını yüklenebileceği gibi işletmelerin ihtiyacına göre hibrid modelin bir parçası olarak da pozisyonlanabilir.
Yüksek Verimlilik
Bulutistan PaaS bulut mimarisi üzerinde altyapı konfigürasyonuna ihtiyaç duyulmaksızın açık kaynak kodlu tüm deployment envanterleri kolaylıkla oluşturulabilir. Güncellemeye ihtiyaç duymayan ölçeklenebilir yapısı ile PaaS platformu ihtiyaç duyulan kodlama miktarını yerleşik sistemlerle kıyaslandığında önemli ölçüde azaltarak yüksek verimliliği garanti eder.
IBM Beacon Ödüllü İş Ortağınız
IBM Power tabanlı özel bulut mimarisi ile yüzlerce kurumsal müşterisi için benzersiz Buluta geçiş projeleri üreten Bulutistan, dünyanın en prestijli ödülleri arasında yer alan ve bilişim sektörünün Oscar'ı olarak nitelendirilen IBM Beacon 2020 Ödülü'ne layık görülen tek yerli teknoloji şirketidir.
%100 Yerli Bulut Teknolojileri Markası
Gücünü ülkesinden alan ve Turkcom olma vizyonu ile başta Türkiye olmak üzere Avrupa’daki kurumlarında aralarında olduğu yüzlerce kurumsal müşterisine yüksek performans’, yönetilen SAP hizmetleri sunan Bulutistan, altyapı ve Ar-Ge yatırımlarını İstanbul merkez ofisınden yönetmekte ve ülkesinde yaptığı yatırımları yüksek teknoloji ihracatı ile 20’den fazla ülkeye ulaşhımaktadır.

Rakamlarla Bulutistan

En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!
300+
Toplam
Müşteri
20+
Toplam
Veri Hacmi (PB)
99.99%+
Toplam
SLA
50+
Yurtdışı
Hizmeti

Bulut Tabanlı Diğer Servislerimiz

En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!
Infrastructure as a Service
En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!
Göz At
Storage As a Service
En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!
Göz At
SAP HANA as a Service
En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!
Göz At

Bulutistan Platform as a Service Nasıl Çalışır?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin in varius leo, quis imperdiet lacus. Duis consectetur condimentum turpis vel laoreet. Nunc id blandit nisi. Praesent sit amet lobortis nulla, eget accumsan augue. Donec erat odio, viverra ac ex a, egestas pharetra nunc. Nulla non elementum nunc, quis accumsan lectus. Nullam non nisi sit amet est eleifend tincidunt. Fusce sed odio egestas, sollicitudin odio quis, pulvinar erat. Curabitur suscipit vel sem at consectetur. Phasellus tincidunt, libero nec luctus condimentum, nibh urna vestibulum tortor, non viverra tellus tellus non elit. Morbi commodo at dolor in vestibulum. In libero eros, suscipit at tortor at, vestibulum malesuada libero. Phasellus auctor sem arcu, at pretium libero condimentum eget.

Teknoloji Merkezi İçerikleri

En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!
Tümünü Görüntüle
İletişim Formu