Cloud Migration Buluta Geçiş Migrasyonu

Cloud Migration
Buluta Geçiş Migrasyonu

Veri tabanları, sunucular ve ağ ekipmanı gibi bileşenlerden oluşan bir BT altyapısının tamamının veya bir kısmının şirket içinden bulut ortamlarına aktarılmasına yardımcı olan Bulutistan Cloud Migration çözümlerimizle uçtan uca destekten yararlanın.
BİZİ TERCİH EDENLER
GENEL BAKIŞ Buluta güvenli ve kesintisiz bir şekilde geçiş yapın!

Cloud Migration Nedir?

Bulutistan Cloud Migration, doğru bulut çözümünü seçmeniz ve buluta geçiş sürecini yönetmeniz için ihtiyaç duyduğunuz uzmanlığı almanıza olanak tanır.

Profesyonel buluta geçiş danışmanlarımız, BT ortamınızın ve iş hedeflerinizin bütünsel bir değerlendirmesini yaparak işe başlar ve bu hedefleri desteklemek için tasarlanmış özelleştirilmiş bir bulut geçiş planı oluşturur. Son olarak uygulama ve iş yüklerinizin geçişini hallederek size; iş riskinizi, kesintileri ve kesinti süresini en aza indiren benzersiz bir deneyim sunar.
Cloud Migration Nedir?
Başarı Hikayeleri

“SAP HANA Altyapısı 7 aylık verimli proje süreci sonucunda pazarın öncüsü Bulutistan’a minimum kesinti ve %100 başarı oranı ile taşındı.”

Bulutistan Cloud Migration’ın Avantajlarına Yakından Bakın

"En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!"
Basitleştirilmiş Altyapı Yönetimi
Basitleştirilmiş Altyapı Yönetimi
Bulutistan Cloud Migration çözümü ile profesyonel buluta geçiş danışmanlarımız, altyapı yönetiminin çoğunu otomatikleştirir ve temel ölçümleri takip ederken otomatik izleme uygulamaları kurar. Bu, ekiplerinizin daha fazla özelliği daha hızlı yayınlayarak geliştirme girişimlerine odaklanmasına olanak tanır.
Maliyet Optimizasyonu
Maliyet Optimizasyonu
Buluta geçişte altyapıyı çok daha kolay optimize edebilmenize olanak tanıyan Bulutistan Cloud Migration çözümü ile kullanım metrikleri sizin için hazır hale gelir. Otomatik altyapı yönetimi ve izleme araçları, mühendislik ekibinize zaman kazandırır. Toplam Sahip Olma Maliyeti (TCO) azalır ve CAPEX harcamalarınızı kontrol altına alarak BT bütçenizi optimize edebilirsiniz.
Azaltılmış Risk ve Kesinti Süresi
Azaltılmış Risk ve Kesinti Süresi
Yetenekli, deneyimli ve profesyonel buluta geçiş ekibi, buluta geçişin hatasız ve veri kaybı olmadan düzgün bir şekilde yürütülmesini sağlar. Bulutistan Cloud Migration çözümü ile buluta geçişteki tüm risklerin önüne geçilir ve kapsamlı bir geçiş planı ile geçiş sürecinin doğru şekilde yönetilmesi sağlanır.
Profesyonel Bulut Uzmanları
Profesyonel Bulut Uzmanları
Bulutistan Cloud Migration çözümü, işletmenizin en iyi stratejiler, yol haritaları, iş akışı simülasyonları ve ekosistem etkileşimleriyle dijital dönüşümden ve buluta geçişten en iyi şekilde yararlanmalarına yardımcı olur. Profesyonel bulut uzmanlarından oluşan Bulutistan geçiş ekibi, kapsamlı bir geçiş planı geliştirerek tüm buluta geçiş boyunca size rehberlik eder.

Sizin için en ideal Bulutistan Cloud Migration çözümüne
birlikte karar verelim.

CLOUD MIGRATION Neler Yapıyoruz?
Doğru Platformu Bulma

Hangi iş yüklerinin buluta taşınması gerektiğini belirlemek ve üst düzey bir plan geliştirmek için sizinle birlikte çalışıyoruz.

Maliyet Optimizasyonu

Maliyetlerinizi tahmin etmek için mevcut iş yüklerinizi değerlendirerek gelecekteki bulut tüketiminizi tahmin ediyoruz.

Güvenlik ve Risk Gereksinimleri

Güvenlik ve risk gereksinimlerinizi karşılayan üst düzey bir hedef altyapı ve bulut platformu mimarisi tasarlamanız için çalışıyoruz.

Canlıya Geçiş

Geçiş yapılacak iş yüklerini doğrulamak, geçiş ve canlıya geçiş prosedürlerini gerçekleştirmek için çalışıyoruz.

Neden Bulutistan
Cloud Migration?
En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!
20+ Kurumsal Referans
20+ Kurumsal Referans
E-ticaret, finans, sigorta, bilişim dahil olmak üzere 10 farklı sektörde işletmelerin buluta geçişine yardımcı olan deneyimli bir buluta geçiş hizmetidir.
Tek Noktadan Hizmetler
Tek Noktadan Hizmetler
Profesyonel buluta geçiş hizmetinde; sürekli dağıtım, olağanüstü durum kurtarma, izleme ve yükseltme, otomatik günlük kaydı vb. bulut çözümüne uygun birçok faydalı özellikle birlikte gelir.
Test Edilmiş Güvenilir Araçlar
Test Edilmiş Güvenilir Araçlar
Kurumsal uygulama geçiş hizmetlerimiz için test edilmiş, güvenilir araçlarımız; uygulama envanteri, değerlendirme, kod analizi, geçiş planlama ve yürütme konularında size yardımcı olur.
IBM Beacon Ödüllü İş Ortağınız
IBM Beacon Ödüllü İş Ortağınız
IBM Power tabanlı özel bulut mimarileri ile yüzlerce kurumsal müşterisi için benzersiz buluta geçiş projeleri üreten Bulutistan, dünyanın en prestijli ödülleri arasında yer alan ve bilişim sektörünün Oscar'ları olarak nitelendirilen IBM Beacon 2020 Ödülü'ne layık görülen tek yerli teknoloji şirketidir.

Rakamlarla Bulutistan

"En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!"
800+
Toplam
Müşteri
50+
Toplam
Veri Hacmi (PB)
%99.9+
Toplam
SLA
50+
Yurtdışı
Hizmeti

Bulut Tabanlı Diğer Servislerimiz

"En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!"
Bulut uzmanlarımızla çoklu bulut stratejilerinizi hızlandırın.
Göz At
DevOps ve NetOps ekipleriniz için çalışmayı sorunsuz hale getirin.
Göz At
Her işletme için yönetilebilen bulut çözümlerinden yararlanın.
Göz At
Doğru veri tabanı yönetim stratejisi ile kurumsal büyüme sağlayın.
Göz At
Buluttaki performansınızı gerçek zamanlı izleyin.
Göz At
Mevcut iş akışlarını modernleştirin, uygulama dağıtımını hızlandırın.
Göz At
Cloud optimization ile kurumsal verimliliğinizi artırın.
Göz At
Riski azaltın ve güvenlik yatırımlarınızı en üst düzeye çıkarın.
Göz At
Bağlı cihazlarınızı esnek ve güvenli bir şekilde etkinleştirin, yönetin ve güncelleyin.
Göz At
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
İletişim bilgilerime kampanya, tanıtım ve reklam içerikli ticari elektronik ileti gönderilmesine, bu amaçla kişisel verilerimin işlenmesine; tedarikçilerinizle hissedarlarınızla ve bağlı bulunan şirketlerinizle paylaşılmasına izin veriyorum.
Kişisel verileriniz sizinle irtibat kurmak için alınmakta ve işlenmektedir. Aydınlatma metnine ulaşmak için buraya tıklayınız.

Teknoloji Merkezi İçerikleri

"En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!"
Tümünü Görüntüle
İletişim Formu