Database Management (Veri Tabanı Yönetimi)

Database Management
(Veri Tabanı Yönetimi)

İşletmenizin topladığı artan miktarda verinin en iyi şekilde performans göstermesini sağlayan Bulutistan Database Management çözümlerimizle, tüm veri analizi ve iş zekası çabalarınızı sorunsuz hale getirin.
BİZİ TERCİH EDENLER
GENEL BAKIŞ Doğru veri tabanı yönetim stratejisi ile kurumsal büyüme sağlayın!

Database Management Nedir?

Bulutistan Database Management, veri süreçlerinin organize edilmesini, sürdürülmesini ve analiz edilmesini sağlayarak işletme verimliliğinizi ve kârınızı en üst düzeye çıkaracak kararlar alabilmenize olanak tanıyan yönetilen bir çözümdür.

Bir veri tabanı yönetiminin görevi, işletmenin verilerini korumak, uyumluluk risklerini önlemek ve veriye dayalı uygulamaların en iyi şekilde çalışmasını sağlamaktır. Buna performans izleme ve ayarlama, depolama ve kapasite planlama, yedekleme ve kurtarma, veri arşivleme, veri bölümleme, çoğaltma, maskeleme ve kullanımdan kaldırma dahildir.
Database Management Nedir?
Başarı Hikayeleri

“SAP HANA Altyapısı 7 aylık verimli proje süreci sonucunda pazarın öncüsü Bulutistan’a minimum kesinti ve %100 başarı oranı ile taşındı.”

Bulutistan Database Management’ın Avantajlarına Yakından Bakın

"En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!"
Üst Düzey Verimlilik
Üst Düzey Verimlilik
Bulutistan Database Management çözümü ile işletmelerin daha verimli bir iş akışı sağlaması için bilgiler depolanır, yönetilir, değiştirilir ve dağıtılır. Veri tabanı yönetimi ile veriler doğru bir şekilde yönetilir ve veri paylaşımı geliştirilerek karar verme süreci hızlandırılır. Bu sayede işletmeler, üretkenliğini ve büyümesini artıracak kaliteli kararları zamanında verebilir.
Veri Bütünlüğü
Veri Bütünlüğü
Bulutistan Database Management, yapılandırılmış veya yapılandırılmamış veriler içeren birkaç veri tabanına sahip olan işletmelerde, verilerin bütünlüğünün korunmasına olanak tanır. Bu veri tabanlarının tümü, birden çok kullanıcı tarafından görülebilen veriler içerir. Bu nedenle, tüm veri tabanlarında, tüm kullanıcılar için verilerin doğru ve tutarlı olması gerekir.
Depolama Optimizasyonu
Depolama Optimizasyonu
Bulutistan Database Management çözümü, veri hacminde kademeli veya hızlı bir artışla birlikte sürekli artan bir sorgu yükünün mevcut süre içinde işlenebilmesini sağlamak için sorguları veya iş yüklerini analiz etmenize olanak tanır. Tüm bulut yolculuğunuz boyunca güvenlik, çalışma süresi ve sorunsuz erişim sağlamaya yardımcı olurken; veri yönetimi süreçlerinizi hızlandırmanıza da yardımcı olur.
Yedekleme
Yedekleme
Bulutistan Database Management ile veri tabanı kullanıcılarının verileri düzenli olarak yedeklemeleri gerekmez. Tüm kurumsal veriler için otomatik yedekleme yapılır. Bir çökme veya sistem arızasının ardından veri tabanı eski durumuna geri yüklenir. Bu sayede yedekleme oluşturmak için harcanan zamandan ve kaynaktan tasarruf sağlanır.

Sizin için en ideal Database Management çözümüne
birlikte karar verelim.

DATABASE MANAGEMENT Kullanım Senaryoları
Eğitim

Öğrenci bilgileri, ders kayıtları ve sonuçları veri tabanı sistemlerinde toplanır ve yönetilir.

Telekomünikasyon

Arama arşivleri, aylık faturalar, bakiyeler ve aramayla ilgili diğer bilgiler veri tabanı sistemlerinde toplanır ve yönetilir.

Ekonomi ve Finans

Hisse senetleri ve hisse senetleri gibi mali araçların tahvilleri, işlemleri ve satın alımları hakkındaki bilgiler veri tabanı sistemlerinde toplanır ve yönetilir.

Satış ve Pazarlama

Beklentiler ve müşteri bilgileri veri tabanları aracılığıyla saklanır ve yönetilir.

İnsan Kaynakları

Ücretler, bordro, kesinti, maaş oluşturma ve çalışanlarla ilgili daha fazla bilgi veri tabanı sistemlerinde tutulur ve yönetilir.

Neden Bulutistan
Database Management?
En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!
Üst Düzey Güvenlik
Üst Düzey Güvenlik
Bulutistan veri güvenliğinin veri tabanı yönetiminin hayati bir yönü olduğunu bilir ve tüm veri transferlerini SSL katmanı ile kriptolar. Yalnızca yetkili kullanıcıların veri tabanına erişmesine izin vererek kontrollü kullanıcı erişimi sağlar. Yetkisiz kullanıcıların bir veri tabanındaki kaynaklara erişmesini engeller.
20+ Kurumsal Referans
20+ Kurumsal Referans
Eğitim, telekomünikasyon ve bilişim dahil birçok farklı sektörde 20'den fazla kurumsal işletmenin tercihidir.
7/24 Profesyonel Destek
7/24 Profesyonel Destek
Database yönetiminizi planlarken, işletmenizin benzersiz ihtiyaçlarını karşılamak için özelleştirilmiş destek sağlayarak, 7/24 yanınızda olacak uzman bir kadro ile problemlerinize anında çözüm sağlar.
%100 Yerli Bulut Teknolojileri Markası
%100 Yerli Bulut Teknolojileri Markası
Gücünü ülkesinden alan ve Turkcom olma vizyonu ile başta Türkiye olmak üzere Avrupa’daki kurumlarında aralarında olduğu yüzlerce kurumsal müşterisine yüksek performans ile veri tabanı yönetimi hizmetleri sunan Bulutistan, altyapı ve Ar-Ge yatırımlarını İstanbul merkez ofisinden yönetmekte ve ülkesinde yaptığı yatırımları yüksek teknoloji ihracatı ile 20’den fazla ülkeye ulaştırmaktadır.

Rakamlarla Bulutistan

"En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!"
800+
Toplam
Müşteri
50+
Toplam
Veri Hacmi (PB)
%99.9+
Toplam
SLA
50+
Yurtdışı
Hizmeti

Bulut Tabanlı Diğer Servislerimiz

"En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!"
Bulut uzmanlarımızla çoklu bulut stratejilerinizi hızlandırın.
Göz At
DevOps ve NetOps ekipleriniz için çalışmayı sorunsuz hale getirin.
Göz At
Her işletme için yönetilebilen bulut çözümlerinden yararlanın.
Göz At
Buluttaki performansınızı gerçek zamanlı izleyin.
Göz At
Mevcut iş akışlarını modernleştirin, uygulama dağıtımını hızlandırın.
Göz At
Buluta güvenli ve kesintisiz bir şekilde geçiş yapın.
Göz At
Cloud optimization ile kurumsal verimliliğinizi artırın.
Göz At
Riski azaltın ve güvenlik yatırımlarınızı en üst düzeye çıkarın.
Göz At
Bağlı cihazlarınızı esnek ve güvenli bir şekilde etkinleştirin, yönetin ve güncelleyin.
Göz At
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
İletişim bilgilerime kampanya, tanıtım ve reklam içerikli ticari elektronik ileti gönderilmesine, bu amaçla kişisel verilerimin işlenmesine; tedarikçilerinizle hissedarlarınızla ve bağlı bulunan şirketlerinizle paylaşılmasına izin veriyorum.
Kişisel verileriniz sizinle irtibat kurmak için alınmakta ve işlenmektedir. Aydınlatma metnine ulaşmak için buraya tıklayınız.

Teknoloji Merkezi İçerikleri

"En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!"
Tümünü Görüntüle
İletişim Formu