Bulutistan, Müşteri İnovasyonuna ve Dönüşümüne Yön Veren Sıra Dışı Servisleri ile 2020 IBM Beacon Ödülünü Kazandı

Beacon Award Winner 2020
Beacon Award Winner 2020

Bulutistan, IBM Power Systems ile Müşteri İnovasyonuna ve Dönüşümüne Yön Veren Sıra Dışı Çözüm için 2020 IBM Beacon Ödülünü kazanmış olduğumuzu duyurmaktan gurur ve mutluluk duyuyor. Bu önemli ödül, 5 Mayıs 2020 günü gerçekleştirilecek IBM Think dijital konferansı sırasında sunulacak. Bu ödülü kazanmış olmak, başarılarımızın ve Hizmet Olarak Sunulan SAP Hana aracılığıyla iş değeri sağlamaya olan bağlılığımızın bir teyidi niteliğini taşıyor. 

IBM ve SAP platformunu kullanan işletmelerin tamamı, bize hizmetten çok mutlu olduklarını söylediler. Bulut çözümümüz, müşterilerimizin daha az kaynakla daha fazla iş yapmalarına, bakım konusunda zamandan ve paradan tasarruf etmelerine ve kesintisiz, her an aktif hizmetler aracılığıyla müşteri memnuniyetini artırmalarına yardımcı oluyor. Eşdeğer x86 işlemci tabanlı platformdan %100 oranında daha yüksek performans gösteriyor ve Bulutistan’ın küçük, düşük maliyetli bir sunucu ayak izi içinde zorlu bellek içi kullanım senaryolarını desteklemesine olanak sağlıyor. %100 kullanılabilirlik sağlıyor ve müşterilerin görev açısından kritik SAP sistemlerinin 7/24 çevrimiçi olmasını garanti ediyor. 

Bulutistan, IBM portföyü çapındaki yalnızca 17 Beacon Ödülünden birine layık görüldü ve dünya çapındaki onlarca aday arasından öne çıktı. Kazananlar, sektör uzmanlarından, IBM üst düzey yöneticilerinden ve sektör analistlerinden oluşan ve Hizmet Olarak Sunulan SAP Hana’nın IBM teknolojisi ile müşteri inovasyonunu nasıl teşvik ettiğini anlayan uzman jüri üyeleri tarafından seçildi. Bu zafer, yalnızca inovasyona olan bağlılığımızın değil, aynı zamanda son kullanıcılarımıza, onların memnuniyetlerine ve işlerini büyütmelerine olan bağlılığımızın da bir kanıtı. Bu ödülü bizimle birlikte kutlamanızı ve bu onurun güvenilir bir teknoloji ortağı olarak bizimle çalışma kararınızı güçlendirmesini umuyoruz.
 
IBM Beacon Ödülleri, iş değerini artırmaya, müşterilerin ve sektörlerin çalışma şeklini dönüştürmeye yardımcı olan olağanüstü çözümler sunan IBM Çözüm Ortaklarına veriliyor. Kazananların ayrıntılı listesi dahil olmak üzere 2020 IBM Beacon Ödüllerine ilişkin daha fazla bilgi için lütfen şu web sitesini ziyaret edin: https://www.ibm.com/blogs/business-partners/celebrating-our-2020-ibm-business-partner-award-winners/
 
Bulutistan hakkında: Genel merkezi İstanbul, Türkiye’de bulunan Bulutistan, önde gelen bulut hizmetleri sağlayıcılarından biridir. SAP çözümleri konusunda derinlemesine uzmanlığa sahip olan Bulutistan, Türkiye ve Avrupa çapındaki kuruluşlara yüksek performanslı, yüksek düzeyde erişilebilir yönetilen SAP hizmetleri sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Yazı
Teknolojik Hayatımın Girişimci Özeti

Teknolojik Hayatımın Yönetici Özeti

Sonraki Yazı
Bulut Depolama Nedir? Nasıl Çalışır?

Bulut Depolama Nedir? Nasıl Çalışır?

İlgili Diğer Yazılar