Ofis Bulutu ile çalışanlarınız her an her yerden akıllı telefon veya bilgisayarları kullanarak ofisinizdeki kadar rahat çalışabiliyor ve bu sayede iş verimliliğinizi arttırıyor. Bulutistan, Microsoft üretkenlik ve sunucu çözümlerinin CSP, EA ve SPLA modelleri kullanılarak lisanslanması ve yönetim tek noktadan optimize ediyor.
 

Ofis Bulutu

Office 365, Microsoft tarafından sağlanan e-posta, takvim ve daha fazla BT hizmetine her yerden çevrimiçi ve çevrimdışı olarak erişebileceğiniz, Office dökümanlarınızı (Word, Excel, PowerPoint vb.) web üzerinden düzenleyebileceğiniz, anlık mesajlaşma ve görüntülü sesli konferans yapabileceğiniz, dosyalarınızı paylaşabileceğiniz bir bulut platformudur.

Office 365 Microsoft’un en çok yatırım yaptığı ve en hızlı büyüyen iş koludur. Office 365 ile aslında bir fırsat eşitliği sunuyor Microsoft; bugün sadece büyük kurumların kullanabildiği altyapıları, kendi veri merkezi üzerinden KOBİlerin de kullanabileceği ekonomik bir şekilde kullandığın kadar öde anlayışı ile sunuluyor.

Office 365 çözümlerini sadece bilgisayardan değil; android ve ios işletim sistemine sahip herhangi tablet, telefon gibi cihazlardan da erişip kullanabilir Aynı zamanda her zaman en güncel sürümlerini kullanma şansına da erişebilirsiniz.

Ek olarak bu servis üzerinden dosyalarınızı Azure üzerinden bulutta tutabilir; yüksek kaliteli sesli ve görüntülü video konuşması yapabileceğiniz Skype for Business’ı da kullanabilirsiniz.

Bulutistan olarak bizler ise size tüm geçiş hizmetleriniz için Office 365 Kurulum ve Entegrasyon hizmetlerini sağlayabilir; aynı zamanda müşterilerimizin hali hazırda kurulu olan ve gerek bulutta gerekse müşteri bilgisayarlarında bulunan Office 365 servislerinde ve bileşenlerinde oluşabilecek her türlü değişiklik, yenileme, sorun çözme vb. ihtiyaçları Office 365 konusunda uzman ekiplerimizle karşılayabiliriz.

For detailed information about Bulutistan services Let us call you

Our customers using this product

Communication Form