Elasticsearch

Açık kaynaklı arama motoru Elasticsearch temelli oluşturulan Bulutistan Elasticsearch; üst düzey kullanılabilirliğe sahip, ölçeklenebilir ve bulutta barındırılan bir Elasticsearch çözümüdür. Tablolar ve şemalar yerine belgelere dayalı bir yapı kullanır ve verileri depolamak ve aramak için kapsamlı REST API'leri ile birlikte gelir.
THOSE WHO PREFER US
OVERVIEW Elastik olarak ölçeklenebilir ve güvenilir çözüm!

Elasticsearch Nedir?

ELK mimarisi ile uyumlu olan Bulutistan Elasticsearch; internet, oyun ve internet tabanlı finans gibi sektörlerde web sitesi arama navigasyonu, kurumsal düzeyde arama, hizmet günlüğü izleme ve tıklama akışı analizi için yaygın olarak kullanılır.

Büyük hacimli verileri hızla ve neredeyse gerçek zamanlı olarak depolamanıza, aramanıza ve analiz etmenize ve milisaniyeler içinde yanıt vermenize olanak tanır. Metni doğrudan aramak yerine bir dizin aradığı için hızlı arama yanıtları elde etmenizi sağlar.
Success Stories

“Demirören Teknoloji created its own cloud infrastructure with Bulutistan Private Cloud service and implemented the "CMS Consolidation" project.”

Elasticsearch’ün Avantajlarına Yakından Bakın

"Move your business to the cloud with Bulutistan, the choice of the best!"
Elastik Dağıtım
Bulutistan Elasticsearch çözümü, veri ve sorgu hacmine göre en uygun modelleri seçmenize ve boşta kalan kaynakların neden olduğu maliyetleri en aza indirmek için farklı senaryolar için isteğe bağlı düğüm depolama kapasitesini özelleştirmenize olanak tanıyan çeşitli düğüm spesifikasyon seçenekleri sunar.
Kullanım Kolaylığı
Bulutistan Elasticsearch, donanım ve yazılım dağıtma ve hata ayıklama gereksinimini ortadan kaldırarak basit bir yapılandırma işlemiyle dakikalar içinde bir ES kümesini oluşturmanızı sağlar. Ayrıca günlük küme OPS ihtiyaçlarını karşılamak için uygun küme OPS araçları, kapsamlı küme izleme ve uyarı sistemi sunar.
Yüksek Kullanılabilirlik
Bulutistan Elasticsearch çözümü, hatalı düğümleri akıllıca algılayan ve değiştiren, arızalardan kaynaklanan veri kaybı riskini azaltan ve veri güvenliği ile hizmet kararlılığını sağlayan çok düğümlü ve çok kopyalı bir dağıtım şemasını benimseyerek yüksek kullanılabilirlik sağlar.
Üstün Güvenlik
Bulutistan Elasticsearch çözümü, mantıksal olarak yalıtılmış VPC'lere dağıtılır. Bu, ortam yapılandırmanız üzerinde tam denetiminiz olmasını ve ağ erişim kontrol listelerini ve güvenlik gruplarını özelleştirmenizi sağlar. Erişim, bulut kaynaklarınızın güvenliğini sistematik olarak koruyan bir mekanizma ile kontrol edilir.

Let's decide together on the most ideal Elasticsearch solution
for you.

BULUTISTAN ELASTICSEARCH Neler Sunuyoruz?
Servis Entegrasyonu

Kullanıcılara farklı kullanım senaryoları için veri aktarımı ve yedekleme gibi çeşitli veri yetenekleri sağlar.

Veri Analitiği ve Görselleştirme

Elasticsearch’ün Kibana bileşeni, uygun tarayıcı tabanlı veri analitiği ve görselleştirme sağlar.

Veri Arama

Tam metin arama, yapılandırılmış sorgu ve veri analitiği özelliklerine sahiptir. Ayrıca kolaylıkla özel arama hizmetleri oluşturmanıza olanak tanır.

Veri Depolama

Veri okuma ve yazma performansı sağlamak için farklı özelliklere ve yüksek performanslı SSD'lere sahip düğüm modelleri sunar.

Güvenlik Analitiği

Sistem güvenliğiyle ilgili erişim günlüklerini ve benzeri günlükleri analiz ederek sistemlerinizde gerçek zamanlı eksiksiz bir resim sağlar.

Kurumsal Arama

Belge araması, e-ticaret ürün araması, kişi araması ve aklınıza gelebilecek herhangi bir arama biçimini içeren işletme çapında arama yapmanızı sağlar.

Neden Bulutistan
Elasticsearch?
Bring your business to the cloud with Bulutistan, the choice of the best!
Çok Sayıda Arama Seçeneği
Bulutistan Elasticsearch; belge araması, e-ticaret ürün araması, blog araması, kişi araması ve aklınıza gelebilecek herhangi bir arama biçimini içeren işletme çapında birçok arama yapmanıza olanak tanır.
Kapsamlı Günlük İzleme
Bağlantı erişimi, veri tabanı yükü, sorgu önbelleği ve depolama motoru dahil olmak üzere 70'in üzerinde göstergeyi görüntüleyebilir, tam kontrolü ele alabilir ve veri tabanı durumunuzu izleyebilirsiniz.
Uzman Personel
Bulutistan sadece veri tabanı hizmetleri sağlamakla kalmaz, aynı zamanda proaktif önlemler almak için özel uzmanlarla çalışır ve müşterilerinizde güven oluşturmak için önemli bir faktör olan 3. taraf denetimleri de sağlar.
IBM Beacon Ödüllü İş Ortağınız
IBM Power tabanlı özel bulut mimarileri ile yüzlerce kurumsal müşterisi için benzersiz buluta geçiş projeleri üreten Bulutistan, dünyanın en prestijli ödülleri arasında yer alan IBM Beacon 2020 Ödülü'ne layık görülen tek yerli teknoloji şirketidir.

Bulutistan in Numbers

"Move your business to the cloud with Bulutistan, the choice of the best!"
500+
Total
Customers
50+
Total
Data Volume (PB)
%99.9+
Total
SLA
50+
Overseas
Services

Our Other Cloud Based Services

"Move your business to the cloud with Bulutistan, the choice of the best!"
"Move your business to the cloud with Bulutistan, the choice of the best!"
Browse
"Move your business to the cloud with Bulutistan, the choice of the best!"
Browse
"Move your business to the cloud with Bulutistan, the choice of the best!"
Browse

Technology Center Contents

"Move your business to the cloud with Bulutistan, the choice of the best!"
View All
Sizin için en doğru
bulut çözümüne birlikte karar verelim.
Uzman Bulut ekibimizle işletmenizin ihtiyaç ve bütçesine en uygun bulut çözümü için birebir görüşün.
İletişim Formu