Rancher

Kubernetes, Docker Swarm ve Apache Mesos'un eksiksiz bir dağıtımını içeren ve herhangi bir bulut platformunda, kapsayıcı kümelerini yönetmeyi kolaylaştıran Bulutistan Rancher, teknoloji liderlerinin dijital dönüşümün bir parçası olarak ürünleri hızla pazara sunmaları için bulut ve DevOps'tan yararlanmalarına yardımcı olan bir çözümdür.
THOSE WHO PREFER US
OVERVIEW Sıfırdan bir konteyner hizmet platformu oluşturmanıza gerek kalmadan kapsayıcı kümelerini yönetmeyi kolaylaştırın!

Rancher Nedir?

Küme oluşturmayı ve birden çok Kubernetes kümesini yönetmeyi basitleştiren Bulutistan Rancher, bunları izlemek ve yönetmek için kolay bir kullanıcı arabirimi sağlar. DevOps ekiplerine kapsayıcılı iş yüklerini çalıştırmak için entegre araçlar sağlarken, herhangi bir altyapı üzerinde birden çok Kubernetes kümesini yönetmenin operasyonel ve güvenlik zorluklarını da ele alır.

Bulutistan Rancher, yalnızca veri merkezinden buluta ve uca üretim düzeyinde Kubernetes kümeleri dağıtmakla kalmaz, aynı zamanda bunları merkezi kimlik doğrulama, erişim kontrolü ve gözlemlenebilirlik ile birleştirir. Yalın donanım, özel bulutlar, genel bulutlar veya vSphere üzerinde küme dağıtımını düzene koymanıza ve bunları küresel güvenlik ilkelerini kullanarak güvence altına almanıza olanak sağlar.
Success Stories

“Demirören Teknoloji created its own cloud infrastructure with Bulutistan Private Cloud service and implemented the "CMS Consolidation" project.”

Bulutistan Rancher’ın Avantajlarına Yakından Bakın

"Move your business to the cloud with Bulutistan, the choice of the best!"
Kolay İş Yükü Yönetimi
Bulutistan Rancher çözümü; iş yüklerini dağıtmayı, yapılandırma dosyalarını dışa aktarmayı ve mevcut dağıtımlarda sorun gidermeyi kolaylaştıran sezgisel bir web kullanıcı arabirimi içerir. İhtiyacınız olan her şeyi yapmayı kolaylaştıran basitleştirilmiş web kullanıcı arayüzü, Kubernetes konusunda çok deneyimli olmayan geliştiricilerin bile kolayca yönetebileceği bir platform sağlar.
Konteyner Orkestrasyon
Projeler oluşturmanıza, iş yüklerini yönetmenize, kopyaları, yük dengeleyici konfigürasyonlarını ve kapsayıcıların diğer özelliklerini tamamlayabilmenize olanak tanıyan Bulutistan Rancher, kullanıcılara daha fazla bilgi sahibi olmak zorunda kalmadan iş yüklerini ve projelerini yönetme olanağı sağlar ve birleşik bir kontrol düzlemi sağlamak için diğer orkestrasyon çözümlerinden yararlanır.
Kimlik Doğrulama ve Yetkilendirme
Bulutistan Rancher çözümü, bir Kubernetes kümesinde yönetici erişiminin yalnızca nitelikli mühendislik ekibi üyeleriyle sınırlandırıldığından emin olmak için merkezi bir kullanıcı kimlik doğrulama özelliği sağlar. İzinlerde ince ayar yapılmasına ve AD veya LDAP gibi mevcut sistemlerle entegre edilmesine olanak tanıyan güçlü bir RBAC sistemiyle birlikte gelir.
Güvenlik Uyumluluğu
Bulutistan Rancher çözümü, tüm konuşlandırılmış kümeleri tarar, Center for Internet Security'nin kıyaslamalarını karşıladığından emin olmak için değerlendirme testleri yapar ve kullanıma hazır bir özellik sunar. CIS taraması, bir tarama raporunun CSV formatında görüntülenmesini ve indirilmesini sağlamak için kube-bench ve Sonobuoy'dan yararlanır.

Let's decide together on the most ideal Rancher solution
for you.

BULUTISTAN RANCHER Neler Sunuyoruz?
Kurumsal Düzeyde Kimlik Doğrulama ve SSO

Kurumsal düzeyde OAuth ve LDAP/Active Directory desteği sağlar.

RBAC (Rol Tabanlı Erişim Kontrolleri)

İzole çalışması gereken ekipler ve kullanıcılar için ayrıntılı ve izole rol tanımları hazırlar.

Self Servis/Katalog

Ekipleriniz için self servis deney yapma, ihtiyaç duydukları araç veya ortamları sağlama konusunda esneklik sunan özel kataloglar sağlar.

API First Design

Tüm işlevleri, mevcut ve gelecekte büyüyecek mimarinizle entegrasyon esnekliği sağlayan eşdeğer API çağrılarına sahiptir.

Yedekleme ve Geri Yükleme

Yerleşik bir özellik olarak kurumsal düzeyde etcd yedekleme ve geri yükleme işlemi sağlar.

Küme Sağlama ve İçe Aktarma

Rancher, yeni kümeler oluşturmanıza veya mevcut kümeleri eklemenize olanak tanır

Neden Bulutistan
Rancher?
Bring your business to the cloud with Bulutistan, the choice of the best!
Kubernetes Yönetimi İçin Tek Platform
DevOps ekiplerine kapsayıcılı iş yüklerini çalıştırmak için entegre araçlar sağlarken, birden çok Kubernetes kümesini yönetmenin operasyonel ve güvenlik zorluklarını da ele alıyoruz.
Birden Çok Ortam
Bulut ve şirket içi gibi birden çok ortamı aynı anda sağlıyoruz ve kullanılabilir hale getiriyoruz. Böylece, kullanıcının birden çok ortamı kullanmasını ve bunları tek bir birleşik kontrol düzlemi ile kontrol etmesini sağlıyoruz.
7/24 Profesyonel Destek
Uzman ekibimiz, gerçek zamanlı yanıtlar sağlayarak 7 gün 24 saat desteğe hazırdır ve herhangi bir problemle karşılaştığınızda, zaman kaybetmeden anında çözüme ulaşmanızı sağlar.
The Fastest Growing Technology
EMEA bölgesindeki en hızlı büyüyen teknoloji firmalarının belirlendiği Deloitte Technology Fast 500 EMEA listesinde Türkiye’de 1., bölgede ise 20. The Fastest Growing Technologyyiz.

Bulutistan in Numbers

"Move your business to the cloud with Bulutistan, the choice of the best!"
500+
Total
Customers
50+
Total
Data Volume (PB)
%99.9+
Total
SLA
50+
Overseas
Services

Our Other Cloud Based Services

"Move your business to the cloud with Bulutistan, the choice of the best!"
"Move your business to the cloud with Bulutistan, the choice of the best!"
Browse
"Move your business to the cloud with Bulutistan, the choice of the best!"
Browse

Technology Center Contents

"Move your business to the cloud with Bulutistan, the choice of the best!"
View All
Sizin için en doğru
bulut çözümüne birlikte karar verelim.
Uzman Bulut ekibimizle işletmenizin ihtiyaç ve bütçesine en uygun bulut çözümü için birebir görüşün.
İletişim Formu