Müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun alt yapıyı seçiyoruz

 

Yeni nesil / hiper bütünleşik donanımlar (Simplivity & Nutanix) üzerinde yüksek performans ve düşük kesintisizlik sunuyoruz. Aynı zamanda SAP HANA ortamları için IBM Power işlemcili makinaların gücünü kullanarak rekabette farklılaşıyoruz.

'Performans HiperBütünleşik Simplivity – Full SSD
'Performans HiperBütünleşik Nutanix - Dell EMC
'Performans Power 950/922/822 IBM HANA
'Performans Netapp (FAS / E Serisi…)
'Performans Storwize 7010
'Performans Veritas Netbackup

 

  • Hiperbütünleşik (Hyperconverged) mimari: Altyapımızda klasik bir sanallaştırma mimarisi yerine Simplivity ve Nutanix’lerden oluşan bir mimari ile hizmet vermekteyiz. Bu sayede müşterilerimize yüksek Iops değerleri sunabilmekte, her veriyi iki farklı cihaza yazmakta ve imaj yedeklerinin geri dönüşlerini çok kısa sürede yapabilmekteyiz.
  • Full SSD altyapı : Müşterilerimize yüksek IOPS değerleri sunabilmek için altyapımızda yer alan Simplivity cihazlarımızın tamamı, Nutanix cihazlarımızın büyük bir kısmı SSD disklerden oluşmaktadır. Aynı zamanda cihazlar üzerinde yer alan hızlandırıcı kartlar sayesinde RAM düzeyinde performans alabilmekteyiz.
  • Müşterimiz Özel /Dedike Bulut : Bulutistan olarak her bir müşterimizi dedike bir sanal güvenlik duvarının  arkasına konumlandırmakta ve diğer müşterilerden ayrı bir network mimarisi içerisinde hizmet vermekteyiz. Bu sayede, müşterilerimize paylaşımlı bir bulut ortamı yerine kendilerine özel bir Veri merkezi altyapısı sunmaktayız.