CIO'ların
Buluta Geçiş Rehberi

İşletmelerin BT karar vericilerine buluta geçiş sürecinde yardımcı olacak "CIO'ların Buluta Geçiş Rehberi'ni sizler için hazırladık. Ücretsiz indirerek hemen okuyabilirsiniz.
Kitap İçeriği
1
Buluta Geçiş Yapmadan Önce Bilinmesi Gerekenler
Buluta geçiş tek seferlik bir karar değildir. Uzun vadelidir ve işletme çapında etkileri vardır. Bu nedenle bir CIO olarak buluta geçiş kararını tek başına almamanız gerekir.
2
Buluta Geçişte En Sık Yapılan Hatalar
İşletmenizi buluta taşıma kararını verdikten sonra biraz zaman ayırmanız ve kapsamlı bir buluta geçiş stratejisi geliştirmeniz gerekir.
3
Buluta
Geçiş Stratejileri
Başarılı bir buluta geçiş; geçiş hedeflerini belirleyen, bir zaman çizelgesi oluşturan, zorlukları öngören ve projenin başarısını tanımlayan kapsamlı bir stratejinin planlanmasını ve yürütülmesini gerektirir.
4
Buluta
Geçiş Süreci
Buluta geçiş stratejinizi formüle ettikten ve onaylandıktan sonra buluta geçiş için planlama aşamalarına geçmeniz gerekir. Bir geçiş planı; buluta aktarılacak tüm iş yüklerini, hizmetlerini ve bunların geçiş sırasını dikkate almalıdır.
CIO'ların
Buluta Geçiş Rehberi

İşletmeler, buluta geçişin iş stratejileri için gerekli olduğunu bilseler de, birçoğu buluta geçiş için gerekli adımları atmaz. Çünkü buluta geçiş, zaman alıcı ve karmaşık bir görev olarak görülür.

Buluta geçiş konusu bazı işletmeler için göz korkutucu olsa da; ölçeklenebilirlik, çeviklik, maliyet tasarrufu ve güvenliğe ihtiyaç duyan işletmeler için buluta geçiş genellikle en iyi seçenektir.

ÜCRETSİZ İNDİR
CIO'ların Buluta Geçiş Rehberi
Kişisel Verilerin Koruması ile ilgili aydınlatma metnini okudum, bu kapsamda bilgilerimin işlenmesini ve saklanmasını kabul ediyorum.
    İletişime Geçin