Kubernetes

İşletmelerin birden çok BT ekosistemi/ana bilgisayar platformunda (sunucular, sanal ortamlar, bulutlar, fiziksel cihazlar, şirket içi sistemler) kapsayıcıları ve kapsayıcılı uygulamaları (veya mikro hizmetleri) sorunsuz bir şekilde dağıtmasına ve taşımasına, ölçeklendirmesine, yönetmesine, yükseltme-düşürmesine, paylaşmasına/iletişim kurmasına, bakımını yapmasına ve güvence altına almasına olanak tanıyan Bulutistan Kubernetes, daha hızlı pazara giriş süresi ve yüksek BT yatırım getirisiyle sonuçlanan ultra çeviklik, ölçeklenebilirlik ve uygulama kullanılabilirliği sağlayan bir çözümdür.
BİZİ SEÇƏNLƏR
XÜLASƏ Kubernetes kümeleriyle kapsayıcılı uygulamaları kolayca dağıtın, ölçeklendirin ve yükseltin!!

Kubernetes Nedir?

Uygulama kapsayıcı ve kümelerini birden çok bulut platformunda, hibrit bulut ortamlarında, sunucularda, sanal sistemlerde ve şirket içi ortamlarda sıfır risk ve veri kaybıyla geçirmek, yönetmek ve güvenli hale getirmek için Kubernetes kaynak yönetimini kolaylaştıran Bulutistan Kubernetes; çevikliğinizi, güvenliğinizi ve kontrolünüzü geliştirerek özel, hibrit ve çoklu bulut Kubernet'lerinizin dağıtımını ve yönetimini basitleştirir.

Bulutistan; uygulama paketleme, CI/CD, günlük kaydı, izleme ve hizmet ağı dahil olmak üzere kapsayıcılı uygulamaları oluşturmak, dağıtmak ve ölçeklendirmek için zengin bir hizmet kataloğu sağlar.
Uğur hekayələri

“Demirören Texnologiya Bulutistan Private Cloud xidməti ilə öz bulud infrastrukturunu yaratdı və “Cms Konsolidasiya” layihəsini həyata keçirdi.”

Bulutistan Kubernetes’in Avantajlarına Yakından Bakın

"Ən yaxşıların seçimi Bulutistan ilə biznesinizi buludlara daşıyın!"
Zorlu İş Yükleri İçin Ölçeklendirme
Bulutistan Kubernetes çözümü, daha fazla kararlılık ve kullanılabilirlik için otomatik ölçeklendirme özelliğine sahiptir. Yatay ölçeklendirme, ek kapsayıcıları içerir veya gerektiğinde gereksiz kaynakları serbest bırakır. Bu, aynı anda maliyetleri düşürürken yükler arasında da tutarlı bir performans sağlar.
Sezgisel İş Yükü Yönetimi
Bulutistan Kubernetes çözümü kullanan DevOps ekipleri, yerel Kubernetes API veya KubeCTL CLI kullanarak iş yüklerini yönetmek için tam erişime sahiptir. Bulutistan ayrıca iş yüklerini dağıtmayı, yapılandırma dosyalarını dışa aktarmayı ve mevcut dağıtımlarda sorun gidermeyi kolaylaştıran sezgisel bir web kullanıcı arabirimi içerir.
Esnek Yapılandırma
Bulutistan Kubernetes çözümü, Kubernetes kümelerinin tam otomatik kurulumunu destekler ve aşırı provizyondan kaynaklanan performans kaybını önler. Önceden paketlenmiş örnekler kullanmak yerine, çalışan düğümlerinizi yüksek performanslı altyapı üzerinde esnek bir şekilde yapılandırmanızı sağlar.
Otomatik Ölçeklendirme
Bulutistan Kubernetes çözümü ile sağlanan otomatik ölçeklendirme, maliyetleri düşürürken Kubernetes dağıtımlarınızın yüksek kullanılabilirliğini sağlar. Bir düğümün kaynakları, kapsayıcıları çalıştırmak için yeterli olmadığında ve Kubernetes'in havuza daha fazla çalışan düğüm eklemesi gerektiğinde devreye girer.

Sizin üçün ən ideal Kubernetes həllinə
həllini birlikdə qərar verək.

BULUTISTAN KUBERNETES Neler Sunuyoruz?
Altyapı Optimizasyonu

Kubernetes altyapısı ve yönetilen sistemler, sektördeki en iyi uygulamalara ve özel iş hedeflerine göre optimize edilir.

İzleme ve Analiz

Gözlemlenebilirlik, uyarı, kapasite planlaması ve sürekli hizmet kontrolleri sağlanarak Kubernet'leriniz 7/24 aktif olarak izlenir.

Yük Dengeleme

Trafikte beklenmedik bir artış olması durumunda, konteynerleri stabil tutmak için yük dengelenir ve ağ trafiğini dağıtılır.

Konfigürasyon Yönetimi

Parolalar, OAuth tokens ve SSH anahtarları gibi hassas bilgileri depolamanıza ve yönetmenize olanak tanınır.

Hızlı Rejenerasyon

Kubernetes, başarısız kapsayıcıları yeniden başlatır veya bunları yenileriyle değiştirir.

Otomatik Kullanıma Sunma ve Geri AlmaOtomatik kapsayıcıların devreye alınması ve kaldırılması sağlanır.

Neden Bulutistan
Kubernetes?
Ən yaxşıların seçimi olan Bulutistan ilə biznesinizi buludlara daşıyın!
Merkezi Güvenlik
Kullanıcıların Kubernetes kümeleriyle nasıl etkileşim kurması ve kapsayıcılı iş yüklerinin nasıl çalışması gerektiğini merkezi olarak tanımlamak için güvenlik ekipleriyle birlikte çalışıyoruz.
360 Derece Güvenlik
Süreçleri otomatikleştirmenize ve nerede çalışırlarsa çalışsınlar tüm kümeleriniz için tutarlı bir dizi kullanıcı erişimi ve güvenlik ilkesi uygulamanıza olanak tanıyoruz.
7/24 Profesyonel Destek
Uzman ekibimiz, kapsayıcılı iş yükleri için profesyonel Kubernetes dağıtım ve yönetim hizmetleri için müşterilerimize gerçek zamanlı yanıtlar sağlayarak 7 gün 24 saat destek sağlar.
En Hızlı Büyüyen Teknoloji Şirketi
EMEA bölgesindeki en hızlı büyüyen teknoloji firmalarının belirlendiği Deloitte Technology Fast 500 EMEA listesinde Türkiye’de 1., bölgede ise 20. en hızlı büyüyen teknoloji şirketiyiz.

Rakamlarla Bulutistan

"En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!"
800+
Toplam
Müşteri
50+
Toplam
Veri Hacmi (PB)
%99.9+
Toplam
SLA
50+
Yurtdışı
Hizmeti

Bulud Əsaslı Xidmətlərimiz

"Ən yaxşıların seçimi Bulutistan ilə biznesinizi buludlara daşıyın!"
Infrastructure as a Service
"Ən yaxşıların seçimi Bulutistan ilə biznesinizi buludlara daşıyın!"
Göz At
Storage As a Service
"Ən yaxşıların seçimi Bulutistan ilə biznesinizi buludlara daşıyın!"
Göz At
SAP HANA as a Service
"Ən yaxşıların seçimi Bulutistan ilə biznesinizi buludlara daşıyın!"
Göz At

Texnologiya Mərkəzinin məzmunu

"Ən yaxşıların seçimi Bulutistan ilə biznesinizi buludlara daşıyın!"
Hamısına Bax
İletişim Formu
Bulut hizmetleri konusunda yardıma mı ihtiyacınız var?
Uzman ekibimizle iletişime geçebilirsiniz
Kişisel Verilerin Koruması ile ilgili aydınlatma metnini okudum, bu kapsamda bilgilerimin işlenmesini ve saklanmasını kabul ediyorum.