Docker

Bulutistan’da Docker çalıştırmak kapsayıcıları hızla dağıtmanıza ve yönetmenize olanak sağlar, kullanıcıların uygulamaları daha zahmetsizce yönetmelerine yardımcı olur ve sorunsuz bir geliştirici deneyimi oluşturmanızı sağlar. Her zaman geliştiricilerin ve sistemlerin gereksinimlerine odaklanır. Bu modern teknoloji, işletmelerin herhangi bir coğrafi konumdan herhangi bir ürünü oluşturmasına ve çalıştırmasına da olanak tanır.
BİZİ SEÇƏNLƏR
XÜLASƏ Uygulamalar arasında sorunsuz çalışmayı kolaylaştırın!

Docker Nedir?

Kapsayıcı adı verilen hafif sanallaştırılmış ortamlarda uygulamaları geliştirmek, dağıtmak ve yönetmek için kullanılan açık kaynaklı bir kapsayıcı platformu olan Docker’ı Bulutistan hizmetlerinde çalıştırmak; geliştirme, kalite kontrol ve operasyon gibi farklı birimlerdeki ekiplerin uygulamalar arasında sorunsuz çalışması kolaylaştırır.

Docker, uygulamanın üzerinde çalıştığı sistemle aynı altyapıyı kullanmanıza izin verir. Uygulamanın ihtiyaç duyduğu her şey bir konteynere paketlenir ve üretim sunucusuna gönderilir. Bu sayede geliştiricilerin, kodun dağıtıldığı ve çalıştırıldığı altyapı hakkında endişelenmelerine gerek kalmadan kod yazmaya konsantre olur. Docker sistem yöneticileri için ise esneklik sağlar ve yapılandırılacak sistem sayısını azaltır. Bu da ekstra çaba, zaman ve alan gereksinimlerini azaltır.
Uğur hekayələri

“Demirören Texnologiya Bulutistan Private Cloud xidməti ilə öz bulud infrastrukturunu yaratdı və “Cms Konsolidasiya” layihəsini həyata keçirdi.”

Bulutistan Docker’ın Avantajlarına Yakından Bakın

"Ən yaxşıların seçimi Bulutistan ilə biznesinizi buludlara daşıyın!"
Artırılmış Ölçeklenebilirlik
Bulutistan Docker çözümü, işletmelerin ihtiyaçlarına göre iş yüklerini ve uygulamaları gerçek zamanlı olarak büyütüp küçültmesine ve yüksek yoğunluklu ortamlarda birden fazla iş yükünü çalıştırmasına olanak tanır. Konteynerleştirme, pilot aşamadan büyük ölçekli üretime kadar kolayca ölçeklendirmeye yardımcı olur.
Otomasyon
Bulutistan Docker çözümü, işletmelerin çeşitli uygulamaları düzene koymasını ve manuel müdahale olmadan sıkıcı, tekrarlayan görevleri otomatikleştirmesini sağlayan Hizmet olarak Yazılım ve Hizmet olarak Platform modeli üzerinde çalışır. Docker, birleşik bir işletim modeliyle çalıştığı için operasyonların verimliliğini artırır.
Daha Fazla Esneklik
Bulutistan Docker çözümü, büyük dağıtımları ve karmaşık sistemleri yönetmek için çok güçlü bir araçtır. Bulutlar arasında kolayca dağıtılır ve kullanıcılara farklı ortamlardaki tüm uygulamalarının entegre bir görünümünü sunar. Farklı platformlarda kolayca taşınabilir.
Standardizasyon
Bulutistan Docker çözümünün en büyük avantajlarından biri standardizasyondur. Hizmet altyapısının standartlaştırılması, her ekip üyesinin bir parite ortamında çalışmasına olanak tanır. Bu, mühendislerin uygulama içindeki hataları verimli bir şekilde analiz etmelerine ve düzeltmelerine yardımcı olur.

Sizin üçün ən ideal Docker həllinə
həllini birlikdə qərar verək.

BULUTISTAN DOCKER Neler Sunuyoruz?
Modülerlik

Geliştiriciler uygulamayı ayırarak, uygulamanın tamamını kaldırmadan belirli bir bölüm üzerinde kolayca çalışabilir.

CI/CD Desteği

Dağıtımları hızlandırdığı, güncellemeleri basitleştirdiği ve ekip üyelerinin birlikte verimli çalışmasına olanak tanıdığı için CI/CD uygulamalarıyla iyi çalışır.

Birleştirilebilirlik

Geliştirme ve test ortamları arasındaki kolay hareketler sayesinde hataların düzeltilmesini ve birleştirilebilirliği kolaylaştırır.

Taşınabilirlik

Uygulamaları ve ortamlarını yalıtarak temiz ve minimum düzeyde tutulmasını sağlar, bu da daha ayrıntılı kontrol ve daha fazla taşınabilirlik sağlar.

Hızlı Dağıtım

Docker kapsayıcıları, milisaniyeler içinde oluşturulabilir. Bu, bir işletim sistemini başlatmadan, sadece uygulama sürecini çalıştıran kapsayıcılar tarafından elde edilir.

Yapılandırmayı Basitleştirme

Sanal bir makinenin ek yükü olmadan herhangi bir altyapı üzerinde kendi yapılandırmasıyla herhangi bir platformu çalıştırma yeteneği sağlar.

Code Pipeline Yönetimi

Geliştirmeden üretime kadar uygulama için tutarlı bir ortam sağlayarak kod geliştirme ve dağıtım hattını kolaylaştırır.

Çok Kiracılılık

Çok kiracılı uygulamalarda kullanılır, böylece büyük uygulama yeniden yazmalarından kaçınılır.

Neden Bulutistan
Docker?
Ən yaxşıların seçimi olan Bulutistan ilə biznesinizi buludlara daşıyın!
Daha Hızlı Başlangıçlar
Docker, her istemci için doğru kapsayıcıları saniyeler içinde kolayca başlatmamıza ve durdurmamıza olanak tanır. Yerel ortamlarımızı hızla çalışır duruma getirmek, sorunları hemen çözmeye başlayabileceğimiz anlamına gelir.
Yüksek Güvenlik
Tüm Docker kapsayıcıları, her biri kendi işlem ve ağ alanına sahip yalıtılmış ortamlar olarak çalıştığı için potansiyel olarak genel güvenliği artırarak trafik akışı ve yönetimi üzerinde tam kontrol sağlar.
7/24 Profesyonel Destek
Uzman ekibimiz, gerçek zamanlı yanıtlar sağlayarak 7 gün 24 saat desteğe hazırdır ve herhangi bir problemle karşılaştığınızda, zaman kaybetmeden anında çözüme ulaşmanızı sağlar.
20+ Korporativ Referanslar
Sağlık, prodüksiyon, lojistik, perakende, otomotiv, reklam & pazarlama, sanayi, eğitim, oyun ve bilişim dahil 15 farklı sektörde 20'den fazla kurumsal işletmenin tercih ettiği bir teknoloji şirketiyiz.

Rakamlarla Bulutistan

"En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!"
800+
Toplam
Müşteri
50+
Toplam
Veri Hacmi (PB)
%99.9+
Toplam
SLA
50+
Yurtdışı
Hizmeti

Bulud Əsaslı Xidmətlərimiz

"Ən yaxşıların seçimi Bulutistan ilə biznesinizi buludlara daşıyın!"
Infrastructure as a Service
"Ən yaxşıların seçimi Bulutistan ilə biznesinizi buludlara daşıyın!"
Göz At
Storage As a Service
"Ən yaxşıların seçimi Bulutistan ilə biznesinizi buludlara daşıyın!"
Göz At
SAP HANA as a Service
"Ən yaxşıların seçimi Bulutistan ilə biznesinizi buludlara daşıyın!"
Göz At

Texnologiya Mərkəzinin məzmunu

"Ən yaxşıların seçimi Bulutistan ilə biznesinizi buludlara daşıyın!"
Hamısına Bax
İletişim Formu
Bulut hizmetleri konusunda yardıma mı ihtiyacınız var?
Uzman ekibimizle iletişime geçebilirsiniz
Kişisel Verilerin Koruması ile ilgili aydınlatma metnini okudum, bu kapsamda bilgilerimin işlenmesini ve saklanmasını kabul ediyorum.