Bulutistan Cloud
(Bulut Bilişim Hizmetleri)

Bulutistan Cloud çözümleri; kritik iş uygulamalarınızı çalıştıran altyapıyı planlamanıza, tasarlamanıza, taşımanıza, güvenliğini sağlamanıza, çalıştırmanıza ve optimize etmenize yardımcı olurken bulutu kolayca benimsemenizi sağlayarak değişen pazar ortamında daha çevik ve duyarlı olmanıza yardımcı olur.
BİZİ SEÇƏNLƏR
XÜLASƏ Bulutistan Cloud hizmetleriyle BT altyapınızı uçtan uca zahmetsizce yönetin!

Bulutistan Cloud Nedir?

Bulutistan Cloud çözümleri, işletmelerin BT ortamlarını dönüştürmesine yardımcı olurken profesyonellerden oluşan ekibimiz, işletmelere rekabet avantajı sağlayan son derece etkili ve güvenilir bulut bilişim hizmetleri sunarak buluttan elde ettiğiniz değeri hızla en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olur.

Bulut çözümlerimiz, maliyetleri düşürmenin ve pazara sunma süresini kısaltmanın yanı sıra işletmelerin BT kaynak gereksinimlerini azaltmasına ve üretkenliği artırmasına olanak tanır.
Uğur hekayələri

“Demirören Texnologiya Bulutistan Private Cloud xidməti ilə öz bulud infrastrukturunu yaratdı və “Cms Konsolidasiya” layihəsini həyata keçirdi.”

Bulutistan Cloud Çözümleri’nin Avantajlarına Yakından Bakın

"Ən yaxşıların seçimi Bulutistan ilə biznesinizi buludlara daşıyın!"
Ölçeklenebilir Çözümler
Yerel işletmelerden çok uluslu şirketlere kadar ölçeği ne olursa olsun tüm işletmeler için tasarlanan Bulutistan Cloud, BT taleplerinizi karşılamak için kolayca ölçeklenebilir ve kullandıkça öde fiyatlandırma modeliyle çalışır. İşletmeler bulutta dahili ve harici uygulamaları başlatıp depolayabildiğinden, donanım ve bakım dahil kurum içi BT maliyetlerinden tasarruf sağlar.
Azaltılmış Maliyetler
Bulutistan Cloud, kullandıkça öde modeli ile bulut dağıtımınız için kaynaklar oluşturmak ve bu kaynakları genişletmek istediğinizde, kullandığınız kadar ödeme yapmanıza olanak tanır. Bu, altyapıya yatırım yapmanız gerekmediğinden yönetim maliyetlerini düşürmeye yardımcı olur. Bulutistan, veri merkezlerinizi buluta sorunsuz bir şekilde bağlar.
Üst Düzey Güvenlik
Bulutistan Cloud, verilerinizin gizliliğini sağlamak için son derece güvenli bir altyapı sağlar. Güvenlik uzmanlarımız; veri koruması, kimlik ve erişim yönetimi, altyapı koruması, tehdit algılama ve sürekli izleme, uyumluluk ve veri gizliliği gibi farklı veri gözetimi katmanlarını takip eder. Bu uçtan uca yaklaşımla, işletmelerin gizlilik konusunda endişelenmesine gerek kalmaz.
Kullanıcı Dostu Arayüz
Hızlı ve güvenli erişim için özel olarak tasarlanan ve kullanımı oldukça kolay olan Bulutistan Cloud platformu ile kullanıcılar verilerini istedikleri zaman istedikleri yerde değiştirebilir. Çoğu işletme, bulut sağlayıcısı olarak Bulutistan ile başlamayı, diğer sağlayıcılar ile başlamaktan çok daha kolay bulur. Bulutistan, tüm hizmetlerini nasıl kullanacağınızı öğrenmenize yardımcı olacak tüm bilgileri, belgeleri ve video talimatları sağlar.

Sizin üçün ən ideal Private Cloud həllinə
həllini birlikdə qərar verək.

BULUTİSTAN CLOUD Kullanım Senaryoları
Dosya Depolama

İhtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun depolama seçenekleriyle güvenli erişim ve ölçeklenebilirlik sağlayın.

Büyük Veri Analitiği

Bulut bilişimle birlikte gelen geniş bilgi işlem kaynaklarından yararlanarak büyük veri analitiğini basit, kullanışlı ve ucuz hale getirin.

Veri Yedekleme

Bulut tabanlı yedekleme ile hassas dosyalarınızı bulut tabanlı depolama sistemlerine yedekleyerek maksimum veri güvenliği sağlayın.

Olağanüstü Durum Kurtarma

Herhangi bir olağanüstü durumda, uygulamalarınızı ve veri hizmetlerinizi bulutta başlatın ve işletmenizi kısa sürede yeniden çalışır duruma getirin.

Yazılım Test Etme ve Geliştirme

Bulut bilgi işlem sağlayıcıları ile sunulan entegrasyon ve sürekli teslimat araçlarıyla geliştirme ve testi daha hızlı ve daha ucuz hale getirin.

İletişim

Verilerinize, internet üzerinden dünyanın herhangi bir yerinden veya herhangi bir cihazdan hızlıca erişim sağlayın.

Dünya Standartlarında Bulut Tabanlı Ürün ve Çözümlerimiz

"Ən yaxşıların seçimi Bulutistan ilə biznesinizi buludlara daşıyın!"
Private Cloud
Platform as a Service, Infrastructure as a Service, Storage as a Service, Disaster Recovery as a Service, Backup as a Service, Cloud Servers ve Container as a Service'tan oluşan Bulutistan Private Cloud çözümleri, şirket içinde verimli bir şekilde yeni uygulamalar geliştirmenize ve mevcut iş yüklerinizi modernize edilmiş bir ortamda çalıştırmanıza olanak tanıyan özel bir bulut mimarisi çözümüdür.
Göz At
Hybrid Cloud
Genel ve özel bulut platformlarının avantajlarını, işletmenizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde entegre etmenize olanak tanıyarak her uygulama veya iş yükü için optimum bulutu seçme çevikliğini sağlayan Bulutistan Hybrid Cloud hizmeti, genel bulut platformlarını özel bulut veya şirket içi sunucularla birleştirerek iş yükünün iki bulut arasında hızlı bir şekilde aktarılmasını sağlayan ve birden çok bulut ürününün avantajlarından aynı anda yararlanmanıza izin veren entegre bir çözümdür.
Göz At
Public Cloud
Dönüşümünüzü hızlandırmanıza ve kolaylaştırmanıza yardımcı olmak için özelleştirilmiş ve esneklik çözümler sunan Bulutistan Public Cloud hizmeti, uygulama gereksinimlerinizden güvenlik endişelerine ve değişime direnç göstermeye kadar genel bulut bilişim hakkında doğru zamanda doğru soruları sormanıza ve işiniz için doğru stratejiyi belirlemenize yardımcı olan bir çözümdür.
Göz At
Management Services
Public cloud management, Multi Cloud Management, Hybrid Cloud Management, İşletim Sistemleri Yönetimi (OS), Veri Tabanı Yönetimi (DB), Monitoring, Container Management, IOT, Security, Cloud Migration ve Cloud Optimization'dan oluşan Bulutistan Managed Services çözümleri, bulut ortamlarınızı yöneterek BT süreçlerinden maksimum fayda sağlamanıza olanak tanıyan ve bir işletmenin bulut platformunun kısmi veya tam olarak yönetildiği bir çözümdür.
Göz At
SAP S4/Hana Cloud
SAP S/4Hana, SAP S/4Hana Backup ve SAP S/4Hana Disaster Recovery'den oluşan SAP S/4HANA Cloud çözümleri, özellikle küçük ve orta ölçekli şirketlerde klasik bir şirket içi çözümü uygulamak için gerekli olacak birçok teknik veya finansal gereksinim ortadan kaldırarak süreçlerin hızlandırılması için kullanıcıların verilerine sanal, daha hızlı ve gerçek zamanlı olarak erişmelerine olanak tanıyan bir çözümdür.
Göz At
DevOps
Kubernetes, Rancher, Unix, Docker, Nutanix Carbon, Load Balancer'dan oluşan Bulutistan DevOps çözümleri; geliştirme, güvenlik, test, dağıtım gibi yazılım geliştirme yaşam döngüsü (SDLC) süreçlerini otomatikleştirerek geliştirici üretkenliğini en üst düzeye çıkarmanıza, pazara sunma süresini kısaltmanıza ve müşteri memnuniyetini artırmanıza olanak tanıyan bir çözümdür.
Göz At
Database
Mysql, Redis, Mongo, Elasticsearch, Apachi Solr ve Accelerator for InnoDB'den oluşan Bulutistan Database çözümleri, uygulamalarınızı daha hızlı geliştirmenize, maliyetleri olabildiğince azaltmanıza ve ihtiyaç duyduğunuz veri tabanı performansı ve korumasını elde ederken çevrimiçi yedeklemeleri saatler yerine dakikalar içinde almanıza olanak tanıyan bir çözümdür.
Göz At
Güvenlik ve Uyumluluk
KKVKK Uyumluluk, 5651 Uyumluluk Servisi, Kaynak Kod Analizi, IDS, IPS, WAF, DDOS, SIEM, Veri Koruma, Ağ Güvenliği, Uygulama Güvenliği, Sunucu Güvenliği, Bulut Güvenlik, DLP Monitoring ve Firewall'dan oluşan Bulutistan Güvenlik & Uyumluluk çözümleri, buluta geçiş için en yüksek düzeyde veri koruma ve esnekliğini garanti ederken en katı güvenlik gereksinimlerine uygun olarak tasarlanmış bir çözümdür.
Göz At
IoT
Gateway, Hub, Cihaz Yönetimi & Mesajlaşma ve Analitik Raporlama'dan oluşan Bulutistan IoT çözümleri; bağlı cihazlar tarafından oluşturulan gerçek zamanlı verileri toplamak, depolamak ve analiz etmek için gereken temel altyapıyı, sunucuları ve depolamayı sağlayarak farklı IoT cihazlarını ve uygulamalarını bağlamayı, yönetmeyi ve güvence altına almayı sorunsuz hale getiren bir çözümdür.
Göz At
Sektörel Çözümler
Bulutistan Sektörel Bulut çözümleri; lojistikten perakendeye, sağlıktan otomotive, bankacılık & finanstan enerji & kamu hizmetlerine, reklam & pazarlamadan telekomünikasyon, medya ve eğlenceye kadar birçok sektörde yalnızca uygulamalarınız için değil, tüm BT altyapınız için de dış kaynak kullanılabilirliği sağlayan, işletmeler için özelleştirilmiş bulut çözümleri sunan bir çözümdür.
Göz At

Bulutistan Sektörel Çözümlerini Keşfedin

"Ən yaxşıların seçimi Bulutistan ilə biznesinizi buludlara daşıyın!"
Sektörünüz ne olursa olsun sizin dilinizi konuşan, sektörünüzü tanıyan ve karşılaştığınız zorlukları bilen Bulutistan profesyonel ekibi, sektörünüzle ilgili bilgileri sektör odaklı düşünülerek oluşturulmuş çözümlerle birleştirir.
İşletmelerin operasyonlarında duyarlı ve çevik olmalarını sağlayan esnek ve uyarlanabilir bir BT altyapısı sunan Bulutistan Sektörel Bulut Çözümleri, sektörünüzde rekabet avantajı elde etmenize olanak tanır.
Neden Bulutistan Cloud Hizmetleri?
Ən yaxşıların seçimi olan Bulutistan ilə biznesinizi buludlara daşıyın!
Deloitte Technology Fast: Türkiye’nin En Hızlı Büyüyen Teknoloji Şirketi
Avrupa, Ortadoğu ve Afrika (EMEA) bölgesindeki en hızlı büyüyen teknoloji firmalarının belirlendiği Deloitte Technology Fast 500 EMEA listesinde Bulutistan Türkiye’nin birinci, bölgenin ise 20. en hızlı büyüyen teknoloji şirketidir.
5 Farklı Coğrafi Lokasyon
Equnix Network'ü üzerinden kıta bağımsız alternatifler dahil 5 farklı coğrafi lokasyon ile iş sürekliliği ihtiyaçlarına cevap veren en geniş cloud server barındırma ağı.
20+ Korporativ Referanslar
Sağlık, prodüksiyon ve bilişim dahil 15 farklı sektörde 20'den fazla kurumsal işletmenin tercih ettiği Managed Services çözümü.
IBM Beacon Ödüllü İş Ortağınız
IBM Power tabanlı özel bulut mimarileri ile yüzlerce kurumsal müşterisi için benzersiz buluta geçiş projeleri üreten Bulutistan, dünyanın en prestijli ödülleri arasında yer alan ve bilişim sektörünün Oscar'ları olarak nitelendirilen IBM Beacon 2020 Ödülü'ne layık görülen tek yerli teknoloji şirketidir.
Yaklaşımımız
Çalışanlarınız, işiniz ve müşterileriniz için bugün ve gelecekte daha fazlasını başarmanıza yardımcı olabilecek çözüm odaklı yaklaşımımızı keşfedin!
Profesyonel Çözümler
Bulut uzmanlarımız tarafından tasarlanan bulut çözümleri, rekabette öne geçmeniz için BT organizasyonunuzun tüm kapsamını optimize etmenize yardımcı olur.
Danışmanlık
Profesyonel ekibimiz en yeni metodoloji ve yaklaşımları bir araya getirerek işletmenizi ilk günden doğru yola götürecek çözüm stratejileri geliştirir.
Yönetilen Hizmetler
Tam olarak yönetilen hizmetlerle operasyondan optimizasyona geçerken yeni hizmet modelleri ile en yüksek seviyelerde performans göstermenizi sağlar.

Rakamlarla Bulutistan

"En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!"
500+
Toplam
Müşteri
50+
Toplam
Veri Hacmi (PB)
%99.9+
Toplam
SLA
50+
Yurtdışı
Hizmeti

Texnologiya Mərkəzinin məzmunu

"Ən yaxşıların seçimi Bulutistan ilə biznesinizi buludlara daşıyın!"
Hamısına Bax
İletişim Formu