Backup as a Service
Bulut Yedekleme Hizmeti

Veritas NetBackup ve Veeam Backup & Replication altyapısı ile tasarlanan Bulutistan Backup as a Service hizmeti ile SAP HANA dahil tüm veri envanterinizi size özel bulut platformunda kolayca yedekleyin ve yalnızca kullandığınız kadar ödeyin.
BİZİ SEÇƏNLƏR
XÜLASƏ Her İşletme için Özelleştirilebilen Backup Çözümleri

Backup as a Service Nedir?

Bulutistan Backup as a Service, bulut mimarisi üzerinde Veritas NetBackup ve Veeam Backup & Replication altyapısını kullanan ve başta SAP HANA gibi karmaşık mimarilere sahip verilerin yedekliliği ve replikasyonunu sağlayan kurumsal bir yedekleme çözümüdür.
Uğur hekayələri

“SAP HANA İnfrastrukturu 7 aylıq səmərəli layihə prosesi nəticəsində minimum fasilə və 100% müvəffəqiyyət dərəcəsi ilə bazarın lideri Bulutistana köçürüldü.”

Backup as a Service Bulut Teknolojisinin Avantajlarına Yakından Bakın

"Ən yaxşıların seçimi Bulutistan ilə biznesinizi buludlara daşıyın!"
Yüksek Veri Güvenliği
Bulutistan Backup as a Service, bulut tabanlı ancak tamamen izole yedeklilik ortamları sunar. Servis üzerinde tutulan veri yedekliliği istenildiğinde şifrelenebilen yapısı ile işletmelerin ihtiyaç duyduğu yüksek güvenliği desteklemek üzere tasarlanmıştır. Backup as a Service altyapısı tamamen Türkiye'de yerleşik veri merkezlerinde pozisyonlandığından KVKK regülasyonları ile tam uyumludur.
SAP HANA ile Uyumlu
Bulutistan Backup as a Service başta SAP HANA olmak üzere tüm karmaşık veri mimarilerine sahip ERP / CRM uygulamaları ile uyumludur. Backup as a Service hizmeti, özellikle SAP yöneticilerinin iş için kritik ve performans açısından hassas SAP HANA ortamlarını kolayca yedekleyebilen en güçlü bulut tabanlı kurumsal çözümdür.
Maliyet Optimizasyonu
Bulutistan Backup as a Service, altyapı yapılandırma ve güncelleme süreçlerine ihtiyaç duymaz. İlk yatırım maliyeti yoktur. Tüm yedekleme ve replikasyon senaryoları sizin tercih ettiğiniz senaryolar ile kolayca yapılandırılır. Üstelik kullandığın kadar öde modeli ile yüksek maliyet avantajı sunar.
Veritas Air Teknolojisi
Bulutistan Backup as a Service, Veritas AIR teknolojisini kullanır. Bu sayede hem verinin hem de katalog verisinin başka bir lokasyona replikasyonunu kolaylıkla gerçekleştirebilir. Üstelik bunu yaparken Netbackup Appliance sayesinde ek bir yedekleme sunucusuna ihtiyaç duymaz.

Sizin üçün ən ideal Backup as a Service həllinə
həllini birlikdə qərar verək.

Backup as a Service Kullanım Senaryoları
Off-side Backup Copy

Veritas servislerini on premise (yerleşik) kullanan işletmeler için off-side backup copy hizmeti ile veri kayıp risklerini önemli ölçüde azaltmak için kullanılır.

SAP HANA Yedekliliği

ERP sistemi olarak SAP altyapısı kullanan işletmeler için SAP HANA backint yedeklerini kolayca saklayabilen entegre bir çözüm sunar.

Veritas Yönetilen Servis Hizmeti

Yedek omurgaları için Veritas çözümünü tercih eden işletmeler için altyapı ve operasyon süreçlerini yöneten, profesyonel bir servis olarak kullanılmaktadır.

Uzak Lokasyona Replikasyon

Netbackup Air teknolojisi ile Veritas servislerini on premise kullanan müşteriler için sadece yedek verisinin değil katalog verisinin de uzak lokasyona replikasyonu için tercih edilmektedir.

Neden Bulutistan Backup as a Service?
Ən yaxşıların seçimi olan Bulutistan ilə biznesinizi buludlara daşıyın!
En Hızlı Büyüyen Teknoloji Şirketi
Avrupa, Ortadoğu ve Afrika (EMEA) bölgesindeki en hızlı büyüyen teknoloji firmalarının belirlendiği Deloitte Technology Fast 500 EMEA listesinde Bulutistan Türkiye’nin birinci, bölgenin ise 20. en hızlı büyüyen teknoloji şirketidir.
IBM Beacon Ödüllü İş Ortağınız
IBM Power tabanlı özel bulut mimarileri ile yüzlerce kurumsal müşterisi için benzersiz buluta geçiş projeleri üreten Bulutistan, dünyanın en prestijli ödülleri arasında yer alan ve bilişim sektörünün Oscar'ları olarak nitelendirilen IBM Beacon 2020 Ödülü'ne layık görülen tek yerli teknoloji şirketidir.
SINIRSIZ Ölçeklenebilirlik
Bulutistan tüm işletmeler için hazırladığı Backup as a Service hizmeti ile maksimum performans sağlamanız hem de kritik SAP HANA yedekleme ve geri yükleme işlemleriniz için buluta neredeyse sınırsız ölçeklenebilirlik elde edebilmenizi sağlar.
%100 KVKK Uyumlu
Bulut Teknolojileri
Bulutistan, tamamı Türkiye'de yerleşik veri merkezleri üzerinden şifrelenebilen saklama ortamları ile Kişisel Verilerin Korunması Kanununa tam uyumlu altyapılar sunar.

Rakamlarla Bulutistan

"En iyilerin tercihi Bulutistan ile işletmenizi buluta taşıyın!"
500+
Toplam
Müşteri
50+
Toplam
Veri Hacmi (PB)
%99.9+
Toplam
SLA
50+
Yurtdışı
Hizmeti

Bulud Əsaslı Xidmətlərimiz

"Ən yaxşıların seçimi Bulutistan ilə biznesinizi buludlara daşıyın!"
Infrastructure as a Service
"Ən yaxşıların seçimi Bulutistan ilə biznesinizi buludlara daşıyın!"
Göz At
Storage As a Service
"Ən yaxşıların seçimi Bulutistan ilə biznesinizi buludlara daşıyın!"
Göz At
SAP HANA as a Service
"Ən yaxşıların seçimi Bulutistan ilə biznesinizi buludlara daşıyın!"
Göz At

Texnologiya Mərkəzinin məzmunu

"Ən yaxşıların seçimi Bulutistan ilə biznesinizi buludlara daşıyın!"
Hamısına Bax

Backup as a Service Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

"Ən yaxşıların seçimi Bulutistan ilə biznesinizi buludlara daşıyın!"
Back-up as a Service (Hizmet olarak Yedekleme) Hizmeti nedir?

Back-up as a service hizmeti; planlanmayan aksilikler için veri silinmesi veya kaybolması durumlarına karşı, verilerinizi farklı coğrafi lokasyonlarda saklayabilme hizmetidir. Bulutistan’ın, Türkiye’de 5 farklı lokasyonunda, yüksek kapasiteleri donanımlarında verilerinizi saklayabilir, 365 gün boyunca 7/24 sizlere destek olan profesyonel teknik ekipleri ile; herhangi bir sorun anında, istenilen güne veya saate, çok kısa süreler içerisinde dönebilirsiniz.

BaaS Hizmetinin Faydaları nelerdir?

Back up as a service (BaaS) hizmetinden, herhangi bir donanım yatırımı yapmadan, çok uygun fiyatlarla faydalanabilirsiniz. Yedekleme desteği ile birlikte, hizmetin bakım ve güncelleme işlemleri Bulutistan tarafından sağlanır. Hizmetin düzenli çalıştığına dair, teknik destek ekiplerimizden periyodik raporlama alabilirsiniz. Hizmet verdiğiniz müşterileriniz ile yaşayabileceğiniz zaman kayıplarının önüne geçmiş olursunuz. Ayrıca; Bulutistan yedekleme hizmeti, risklerinizin azaltılmasına, zaman kayıpların önlenerek, personelinizin çok daha verimli çalışmasına ve daha hızlı büyümenize katkı sağlar.

Bulutistan Back-up as a Service Hizmetinin, geri dönüşüm süreleri ne kadar zaman alır?

Bulutistan Back-up as a Service hizmeti ile, dakikalar içerisinde, istenilen zamana dönebilirsiniz.

Yedekleme hizmetini, istediğim periyodlar ile Bulutistan’dan alabilir miyim?

BMüşterilerimizin taleplerine göre değişkenlik gösteren, ihtiyaç duyduğunuz periyodlar ile yedekleme hizmetini, Bulutistan’dan alabilirsiniz.

Bulutistan’dan ayrıca loglama hizmeti alabilir miyim?

Evet. Bulutistan’dan loglama hizmeti alabilirsiniz. Loglama hizmetimiz kapsamında; log kaynaklarınızın konfigürasyonlarının yapılması, raporların eklenmesi çıkarılması, özel kullanıcılar için ekstra yetkiler tanımlanması, sistem yöneticileri için yönetim ekranları verilmesi gibi hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Bulutistan Back-up as a Service Hizmetleri için, fiyatları nasıl öğrenebilirim?

Bulutistan Kurumsal Satış ekibimiz ile irtibat kurmak için, aşağıdaki formu doldurmanızı rica ederiz. Sizinle en kısa sürede iletişime geçilecektir.

İletişim Formu